חברההה...דחוףף..

חברההה...דחוףף..

שמעתי שיש פה כאלו שיודעים לעצב תמונות בפוטו-שופ.. אז בבקשה ממי שיודע שיעצב לי ת'תמונה הזאת של סקעת ==> עם המשפט: "סקעת- מלאך ללא כנפיים!" למי שיש מפשט אחר יפה..שיעצב עם משפט שלו..טנקס לכולם... קיססססססססססססססססססססס!!!

עלאקקקקקקקק...

הוא פשוט מושלם..אולי לדעתך הואמכוער..לדעתי הוא מהמם.. ו..אין מיש'ו שיכול לעצב לייי????? בבקשה אנשיםםם!!

פחחחחחחח

מזה מושלם מה אני יגיד לךךך תפנימי אין על הראל מויאל בלי יותר מדי ריבים..אין לי כוח לריב שכל אחד יחשוב מה שהוא רוצההה

..על טעם ועל ריח אין להתווכח..

לאמרת שאני שונאת את שניהם ואת כוכב נולד:-\חח אנלא ממש מעודדת

טוב נגיד!!!

את אוהבת את מויאל..שיהיה לך בכייף מה אני יגיד לך.. על טעם ועל ריח אין להיתווכח וזהו!!

CrazyAngel1

New member
../images/Emo185.gif מכוער בתחתתת

הוא כוסון מספר אחדדדדדדדדד הבנאדם שהכי הכי הכי ריגש אותי... אז... שמרי את הדעות שלך לעצמך בבקשה!

טוב טובב...

לא שאלתי אותך מה השעהה...(את בטח לא תביני מה הקשר אבל לא משנהה).. קיצור במילה אחת סתמי

CrazyAngel1

New member
../images/Emo185.gif הבנתי בדיוק מה הקשר יא סתומה

ואת חושבת שאותך, עוד ילדת ווריאטי לאוסף אני צריכה לשאול אם לסתום או לא? אז.... פשוט קחי את היד שלך מפה, תרימי אותה מהעכבר ותחפפי... אומללה שכמוך...

בואי נייבש אותך קצת..

מה הקשר?? ואל תעצבני אותי יא חתיכת כונפה ואין לי כוח לריב עם קללות של אשכנזיםם.. חחחחחחחח "אומללה"...פחחחחחחחח

ואיי רק עכשיו קראתי את ההודעה טובב

ווראיטי אחות אחותךךך או אח שלך הצולע אם יש לךךך.. יאאאאא תביאי את האיסיקיו שלך נריב שם..לא נוח לי פהה.. ואת הידים שלך תרימי מהעכבר כי הוא כבר צועק הצילו מהסירחוןן..

למעלה