חברה' אני מצטער שאני מעלה את זה עוד

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member
ברק! (זה השם שלך?)

ארז !
אתה הוא בין האנשים כאן בפורום שאני מאוד מעריך ואני בטוח שאני לא היחיד להגיד עליך שאתה מעורר מהומות זה כמו להגיד שערפאת צדיק (סליחה על ההשוואה) אני לא מכיר פה משהו יותר רודף שלום ממך כאן
חזק ואמץ.
ברק! (זה השם שלך?)
תודה על ההערכה. אני פשוט סולד ממלחמות וחירחורי ריב ומדון. זה לא מוסיף לאף אחד בריאות וסתם חבל על כך.

אני קורא למנהלים לנעול/למחוק את

ארז !
אתה הוא בין האנשים כאן בפורום שאני מאוד מעריך ואני בטוח שאני לא היחיד להגיד עליך שאתה מעורר מהומות זה כמו להגיד שערפאת צדיק (סליחה על ההשוואה) אני לא מכיר פה משהו יותר רודף שלום ממך כאן
חזק ואמץ.
אני קורא למנהלים לנעול/למחוק את
השרשור הזה שאינו תורם לכלום. אני, אינני יודע על המריבה שום דבר, וכל פעם שאני שומע טענה של צד כלשהו, אני נפגע בשביל הצד השני ולהיפך. מה שיוצר לי בלבול רציני ועצבים לא מעטים. די, מספיק.

אין כאן או שם ענין של חופש דיבור

והנה עכשיו הוא מחק "שם"
דברים שלא מצאו חן בעיניו. אז איפה חופש הדיבור שהוא קורא לו ?
יש עניין של ריסון והתאפקות שנדרשת מכולנו. אז אני מבקש גם מאנשי הקומונה וגם מאנשי הפורום לשתוק סוף סוף ולתת לדברים להתגלגל בדינמיקה שלהם. לא רק צריך לדעת לדבר..צריך גם לדעת לשתוק. ואני מקווה שהמשפטים הקצרים האלה שלי יהיו המילים האחרונות בשירשור הזה ובנושא הזה...

ארזS

New member
../images/Emo45.gif [ללא מילים נוספות].

יש עניין של ריסון והתאפקות שנדרשת מכולנו. אז אני מבקש גם מאנשי הקומונה וגם מאנשי הפורום לשתוק סוף סוף ולתת לדברים להתגלגל בדינמיקה שלהם. לא רק צריך לדעת לדבר..צריך גם לדעת לשתוק. ואני מקווה שהמשפטים הקצרים האלה שלי יהיו המילים האחרונות בשירשור הזה ובנושא הזה...
[ללא מילים נוספות].

fireman

New member
../images/Emo45.gif

davidfainshtein

Member
מנהל
אני בשוק!

אתה יודע מה.....
לא רק שאני לא אמחק..... אני אעשה צעד.... אני קורא באופן רשמי לצד השני לחזור אל שולחן הדיונים ולנהוג בבגרות.
אני בשוק!
רק אתמול בלילה קראתי לחברים לרדת מהנושא ולשכוח את העבר... ובכן - היום אני מצהיר בזאת שאני חוזר בי מקריאתי זאת! לאור חילופי הדברים האחרונים ביני לבין נשוא הפרשיה הנ"ל - אני מגיע למסקנה אומללה שהפרשה הזאת לא תיגמר בקלות. ערן, אולי זה לא ימצא חן בעינך שאני מעלה את זה כאן אבל הנה הסיפור: היום שמתי לב שנחסמתי בקומונה. פניתי לאביתר בשאלה המתבקשת - מדוע? תגובתו לא מיהרה לבוא: נחסמת עקב מספר התבטאויות בפורום! אתם קולטים!? וזה מאדם שמצהיר חזור והצהר שבקומונה שלו לא יהיו שום סינונים ומחיקות, ותינתן במה חופשית להביע כל אחד את דעותיו. אני מבין שריגול נכנס חזק לאופנה במחוזותינו - מענין באיזה ניק נכנס כבודו לפורום כדי לרגל אחרי מי ש"מלכלך" עליו, כביכול בפורום. עיינתי בהיסטוריה של ההודעות שלי ולא מצאתי שום התבטאות שלי שיכלה להביא עליי את זעמו של הד"ר הנערץ שלנו. וגם אם כן, אז מה? כמו שכבר אמר ארזS, כיוון שברור שאביתר קורא כל הודעה והודעה בפורום, גם אני מצרף את הודעתי שנשלחה אליו: "אביתר יקירי, אני מאוד שמח ונפעם לשמוע שכבודו עוקב אחרי התבטאויותי בפורום! זה מחמיא לי מאוד! כנראה שריגול לכל סוגיו נכנס חזק לאופנה במחוזותינו. (מענין, באיזה ניק אתה נכנס לפורום כדי לרגל?) לצפות למעשה כזה ממך - כמי שמצהיר בריש-גלי שלא יהיה שום סינון לנאמר בקומונה, ולא תהיה פגיעה בחופש הביטוי... צר לי מאוד לומר את זה: לאור התנהגות כזאת - אולי באמת ערן ואוהד צודקים... מי יודע. ואני עוד ניסיתי להגן עליך. בכל מקרה, זכותך המלאה לחסום אותי בקומונה, כמו שזכותי המלאה לומר את מה שאני חושב. שיהיה לך יום נפלא."

ארזS

New member
גם אני ../images/Emo12.gif

אני בשוק!
רק אתמול בלילה קראתי לחברים לרדת מהנושא ולשכוח את העבר... ובכן - היום אני מצהיר בזאת שאני חוזר בי מקריאתי זאת! לאור חילופי הדברים האחרונים ביני לבין נשוא הפרשיה הנ"ל - אני מגיע למסקנה אומללה שהפרשה הזאת לא תיגמר בקלות. ערן, אולי זה לא ימצא חן בעינך שאני מעלה את זה כאן אבל הנה הסיפור: היום שמתי לב שנחסמתי בקומונה. פניתי לאביתר בשאלה המתבקשת - מדוע? תגובתו לא מיהרה לבוא: נחסמת עקב מספר התבטאויות בפורום! אתם קולטים!? וזה מאדם שמצהיר חזור והצהר שבקומונה שלו לא יהיו שום סינונים ומחיקות, ותינתן במה חופשית להביע כל אחד את דעותיו. אני מבין שריגול נכנס חזק לאופנה במחוזותינו - מענין באיזה ניק נכנס כבודו לפורום כדי לרגל אחרי מי ש"מלכלך" עליו, כביכול בפורום. עיינתי בהיסטוריה של ההודעות שלי ולא מצאתי שום התבטאות שלי שיכלה להביא עליי את זעמו של הד"ר הנערץ שלנו. וגם אם כן, אז מה? כמו שכבר אמר ארזS, כיוון שברור שאביתר קורא כל הודעה והודעה בפורום, גם אני מצרף את הודעתי שנשלחה אליו: "אביתר יקירי, אני מאוד שמח ונפעם לשמוע שכבודו עוקב אחרי התבטאויותי בפורום! זה מחמיא לי מאוד! כנראה שריגול לכל סוגיו נכנס חזק לאופנה במחוזותינו. (מענין, באיזה ניק אתה נכנס לפורום כדי לרגל?) לצפות למעשה כזה ממך - כמי שמצהיר בריש-גלי שלא יהיה שום סינון לנאמר בקומונה, ולא תהיה פגיעה בחופש הביטוי... צר לי מאוד לומר את זה: לאור התנהגות כזאת - אולי באמת ערן ואוהד צודקים... מי יודע. ואני עוד ניסיתי להגן עליך. בכל מקרה, זכותך המלאה לחסום אותי בקומונה, כמו שזכותי המלאה לומר את מה שאני חושב. שיהיה לך יום נפלא."
גם אני

למי שנחסם אין בעייה להכנס בניק שלו. החסימה רק מונעת כתיבת תגובות אך לא מונעת קריאה. אבל עזוב, חבל על המילים. אני רק מקווה שאביתר ישכיל להבין שהוא טועה ומטעה. לדעתי ולא אחזור בי : אביתר הוא נכס לפורום. רק חבל שהוא טוחן מים כי מטחינת מים לא יוצא כלום.

fireman

New member
שלום דויד...

אני בשוק!
שלום דויד...
לגולש שנחסם בפורום יש אפשרות להכנס לתוך הפורום באופן חופשי ולקרוא הודעות כמו כל גולש שאינו רשום במערכת כלל. החסימה מונעת מגולש את האפשרות לכתוב בפורום הודעות ולהגיב לדיונים. במערכת הפורומים הגלישה באופן כללי פתוחה אלא אם מופעל ניטור על הפורום במקרה של מתקפות טרולים חוזרות ונשנות או הצפות של הפורום. והרשה לי להוסיף הערה.... את מה שכתבת אתה עצמך אתה יכול לפרסם בפורום אך תקנון הפורומים אוסר עליך לפרסם את התגובה שהוא שלח לך (אם בכלל)....מדובר באאוטינג.

ארזS

New member
אין מה להגיד...

חבר'ה, עכשיו אני מצטער

ואני אפילו מצטער מאוד על כך שאני שמחזיר את השירשור הזה לראש הפורום אחרי שסוף סוף עבר לדף השני. ואני גם מצטער שכותב בכתב מודגש. אבל כמו שהגששים אמרו פעם "הגיעו מים עד גועל נפש". ואני מחזיר את זה רק כדי שתדעו שאביתר לא מוכן לקבל הערות ורק משחק אותה כאילו שהוא מקבל את ההערות ומבטיח להתנהג יפה, אבל אחרי זמן מה הוא מוחק את הדברים שלא נעימים לעיניו ! ובמה העניין ? כבר כמה פעמים בזמן האחרון שכתבתי בקומונה שלו הערות שהוא לא צריך לרדת על הפורום כל הזמן , ושהמלחמות האלה לא מוסיפות לו כבוד, והוא ענה שאני צודק, ובאמת נמאס לו מהמלחמות, והוא יחדל מכך, אבל אחרי שהוא ידע שאני הולך ולא אהיה כמה שעות בסביבה הוא מחק חלק גדול מחילופי הדברים שהיו לנו. וכששאלתי עכשיו למה מחק הוא ענה לי שאפסיק לעורר מהומות. מעניין מי מעורר את המהומות. ומכיוון שאני משוכנע שכמעט כל משתתפי הקומונה קוראים גם את זה, רק שתדעו מהעניין, ואני מקווה שערן ואוהד לא ימחקו תגובתי זאת.
אין מה להגיד...
ה"בחור" ירד מהפסים לגמרי. אחרי ששלח לי מסר אישי נזעם מאוד (ואני לא אעשה אאוטינג ולא אפרסם ת'מסר הזה) אני עוד כתבתי בקומונה שלו שהוא נכס לפורום וחבל על הכל וגם את התגובה הזאת הוא מחק... האם צריך להוסיף עוד משהו ?

fireman

New member
ארז....

אין מה להגיד...
ה"בחור" ירד מהפסים לגמרי. אחרי ששלח לי מסר אישי נזעם מאוד (ואני לא אעשה אאוטינג ולא אפרסם ת'מסר הזה) אני עוד כתבתי בקומונה שלו שהוא נכס לפורום וחבל על הכל וגם את התגובה הזאת הוא מחק... האם צריך להוסיף עוד משהו ?
ארז....
עזוב....תאמין לי אני לא יודע למה אני מטריח את עצמי לכתוב עוד בעניין. משעשע אותי שהוא כותב שם "אני לא האשם"... אז מי? אני? הוא כנראה שכח מי נחסם בגלל שהתבטא....עזבו חבל על הזמן שלי.... ערב מצויין וגלישה מהנה לכולם.

ארזS

New member
ערן ידידי

ארז....
עזוב....תאמין לי אני לא יודע למה אני מטריח את עצמי לכתוב עוד בעניין. משעשע אותי שהוא כותב שם "אני לא האשם"... אז מי? אני? הוא כנראה שכח מי נחסם בגלל שהתבטא....עזבו חבל על הזמן שלי.... ערב מצויין וגלישה מהנה לכולם.
ערן ידידי
גם אני לא יודע למה הטרחתי את עצמי כל כך הרבה. ואני נשבע לך ולכל מי שקורא את התגובה הזאת (כן, גם אתה אביתר !) שמאז שהתחלתי לפני כחצי שנה לעבוד במקום חדש כמעט ואין לי זמן פנוי לתחביב הגדול שלי שהוא התעופה, אז קל וחומר שאין לי זמן לענייני תחבורה ציבורית. ולמרות זאת, בגלל שמאוד כאב לי כל העניין הזה שקרה כאן ניסיתי לעשות שלום אך צר לי מאוד שהתאכזבתי.

amitasafzabida

New member
אתה יכול להכנס לקומונה שלו?

ארז....
אתה יכול להכנס לקומונה שלו?

ארזS

New member
../images/Emo124.gif שימו לב ../images/Emo70.gif../images/Emo41.gifתמונה נדירה !

חברה' אני מצטער שאני מעלה את זה עוד
פעם אבל יאללה אתם לא מרגישים שיש ירידה בפעילות ובמגוון הפורום מאז שאביתר לא פה? ובכלל בגלל הכפילות הזאת? אני כמובן כמו רובנו מדלג מהפורום לקומונה מידי פעם...אבל הרבה יותר נחמד יהיה אם כולנו נתקבץ חזרה לפורום...את השטויות היחודיות לקומונה שאני אוהב אפשר להמשיך שם...אבל אנחנו צריכים להחזיר לפה את כל העוזבים...יאללה תסיימו עם הסיכסוך הזה כבר
שימו לב
תמונה נדירה !
ראו נא...
רק הסבר קטן : זה צילום של הודעה שהגיעה אלי עכשיו במייל. אני חושב שההודעה מדברת בעד עצמה. אבל למי שלא הבין : אביתר חסם אותי מהשתתפות בקומונה שלו. זה לא שביקשתי להשתתף שם עכשיו. הרי הייתי רשאי עד עכשיו להשתתף בקומונה. וזה אביתר שמכריז שאצלו אין מחיקות ואין חסימות ויש חופש דיבור. מה יש להגיד ? מי שמעוניין להמשיך ולהשתתף בקומונה הפורחת שיבושם לו.

ארזS

New member
הקפצה לתמונה הנדירה

שימו לב
תמונה נדירה !
ראו נא...
רק הסבר קטן : זה צילום של הודעה שהגיעה אלי עכשיו במייל. אני חושב שההודעה מדברת בעד עצמה. אבל למי שלא הבין : אביתר חסם אותי מהשתתפות בקומונה שלו. זה לא שביקשתי להשתתף שם עכשיו. הרי הייתי רשאי עד עכשיו להשתתף בקומונה. וזה אביתר שמכריז שאצלו אין מחיקות ואין חסימות ויש חופש דיבור. מה יש להגיד ? מי שמעוניין להמשיך ולהשתתף בקומונה הפורחת שיבושם לו.
הקפצה לתמונה הנדירה
וסליחה מהכועסים אבל גם אני כועס.

fireman

New member
אתם מרשים לי לחתום?

הקפצה לתמונה הנדירה
וסליחה מהכועסים אבל גם אני כועס.
אתם מרשים לי לחתום?
טוב, בזה מסתיים כאן סיפור הפורום קומונה.... תחסכו את זה מהפורום גלישה מהנההההההה לכולם!!!!!!!!!!!!!!

ארזS

New member
מרשים כי מכבדים אותך

אתם מרשים לי לחתום?
טוב, בזה מסתיים כאן סיפור הפורום קומונה.... תחסכו את זה מהפורום גלישה מהנההההההה לכולם!!!!!!!!!!!!!!
מרשים כי מכבדים אותך
וזה רק מוכיח כמה שאתה צודק בעימות שלא קיים... ולכן תסלח לי על התגובה הזאת כי אני באמת מאוד מכבד ומעריך אותך אבל צריך שכולם יראו עם מי יש עסק.

מצב
הנושא נעול.
למעלה