חבר'ה , היום המנהלת שלנו חוגגת יומהולדת 18 !

חבר'ה , היום המנהלת שלנו חוגגת יומהולדת 18 !

היום , 15.2 , הדרוש המנהלת היפה של הפורום שלנו חוגגת 18 ! דרי, המוןןןןןןןןן מזל טוווב אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם , סוף סוף את חוקית ! אוהבת אותך ! יאללה , בואו נפציץ אותה בברכות!

Yuval Lavigne

New member
אעאעעע דרווווש !

שיהיה המוןהמון מזל טוב מדהימה !!
שתמשיכי לנהל את הפורום המהמם שלנו בצורה הכי טובה שיש, הרבה הצלחה בלימודים ובצבא ובהכל ! אוהבים אותךךך !

SharoNofit

New member
זה יומולדת משמעותי

איזה כיף מאחלת לך המון הצלחה ואושר וכל הדברים הטובים שבאים איתם!
ובהזדמנות זו את מקסימה תודה על כל מה שאת תורמת לקהילת אבריל
מזל טוב!!!!

תודה רבה מדהימה!! ריגשת!

ורק רציתי להוסיף בהזדמנות זו, שאתמול לקחו אותי למסעדה בהפתעה, וכשאכלנו, לגמרי בפוקס, המסעדה השמיעו אותי WYWH. וממש התלהבתי, התחלתי לשיר, ולהרגש.. וגם גיליתי שאמא שלי מכירה חלק מהשירD: וזה לא נגמר, אחרי זה לקחו אותי לשופינג נחמד:) וכשנכנסנו לאחת החנויות [ nine west] השמיעו שם את imagine, הביצוע של אבריל. גם שם התרגשתי, וגם שם זכיתי לראות את אמא שלי שרה עם אבריל, ומכריזה שאכן, אבריל מבצעת את השיר הנוסטלגי והטוב, בצורה מעולה. וזהו, אני בת 18 ויום, החגיגות לא נגמרו, היום יוצאים לקרוע את הברים!
[ועוד שבועייים יומולדת עברי!
]

SharoNofit

New member
חחחחחח איזה יום מגניב

נשמע ממש כיף ושמחה שאת נהנית מהחיים.
אוהבים מזל"ט

Liz hashavuz

New member
גם לי יש היום יומולדת!

בתאריך העיברי- כ"ב שבט. 23, כבר לא פשוט הגיל הזה...

nofar034

New member
הדרייייייי!!

סורי על האיחור המטורף! חח לאמא שלי יש יומולדת באותו תאריך אז מגניבוש כזהxD אזזזז חוקיותתתתת!! חחח מאחלת שיהיה לך המוןהמוןהמון מזל טוב ועד 120 :] הרבה שנים טובות ומאושרות, כיף, אהבה, שמחה והכי חשוב שהמוזיקה תלווה אותך תמיד
תמשיכי להיות כמו שאת, ומנהלת של הפורום הכי שיש!!!!!!! [!!] אוהבת המון ושמחה שיצא לי להכיר אותך D: ♥♥♥

למעלה