חברה המליצה לי

חברה המליצה לי

כי אלך לעבור סדנה - סדנת "מהות" האם מישהו שמע משהו שלילי על הסדנה כי אני שמעתי רק דברים מסוימים ואני מחפשת מישהו לאיזון התמונה שהצטיירה. ואני רק רציתי לפרוץ ולערוך שינוי עכשו כשכבר רגוע יחסית ולא הכל מטלטל מצד לצד וקו האופק לא ככ זז אלא אנכי לאופקי ועכשו מבקשת לפרוץ לי מהמעגלים האלה למעגלים אחרים לטייל בשלוליות חדשות ולהזין עצמי בריחות חדשים ורוצה

לכי על זה תפיקי המון כלים לחיים...

ויתרה ממליצה על סדנאת ההמשך "מקור" וואוו כמה זה מעמתת, סוגרת מעגלים, מנקה, חוויתית מכל סדנא תרחפי פיר אם היה טעם הייתי הולכת עליהם שוב אז אמרתי?... תלכי על זה

אילנה,

ממש במילים אלה משתמשים כל מי ששוחח איתי על הנושא בהחלט אמרו המון על מקור וכל מילה מאמצת כיוון שגם אני סקפטית אך יודעת להקשיב ולנפות כשצריך תודה

d a n i e l s 5

New member
הולכת להיות חצופה.....

רק מלקרוא אותך..... את והגברים את ואמא שלך את והאחים שלך אם הייתי חברה שלך לא הייתי ממליצה על סדנא..... הייתי ממליצה על טיפול ....ככה איזה משהו טוב :)))) אבל אני לא חברה שלך ... ולכן אני מרשה לעצמי להיות חצופה :)

את חצופה../images/Emo3.gif...

א. האם היית בסדנא הזו? ב. האם יש לך נסיון בטיפול פסיכולוגי? אם לא היית בשניהם את באמת (ולא בצחוק ככוונתי) חצופה אז רק כדי לתת נגיעה פסיכולוג מקשיב ושואל שאלות כדי להגיע לפתרונות והסדנא מעבירה תהליכים, שומעים שיתופים ועימותים הנוגעים כמעט בכל נושא ועניין וכל אחד עובר תהליך עם עצמו שומע, רואה, מנתח, מפצח ופורק כל דילמה בחייו אישית ממליצה... 5 שנים התחננו שאלך לסדנא והייתי סקפטית מה אקבל ממנה אמרו לי תתני לעצמך מתנה לחיים ואכן צדקו קיבלתי מתנה ענקית לחיים ואת.... אל תשחקי במשחק שאינך יודעת את כל הכללים ו....רצוי לא להיות חצופה

d a n i e l s 5

New member
מתה עלייך נשמה :))

נתחיל בזה ש.... אני אחת שלרוב משחקת באיזה משחק שבא לי .....מתי שבא לי....עם מי שבא לי :)))))) ונסיים בזה ש.....את ראית את המילה פסיכולוגי אצלי בכתובים ? לילה טוב אילנה ....ושתהיה שנה שכולה דבש :)))) ובעיקר שיהיו לך עוד מתנות כאלה והרבה :)

אל תשחקי איתי במשחק מילים...

אני סולדת מה"מתחכמים" בואי תבהירי לי ולנעימה לאיזה טיפול שלחת אותה? ולך הייתי יותר ממליצה ללכת לטיפול ולחיזוק גם לסדנא אולי שם תלמדי להודות בטעויות ולא לחפש להפוך אחרים לטפשים אני נפגעתי בשביל נעימה את לקחת את השיתופים שלה כאן והתיימרת גם להיות הממליצה שלה לפנות לטיפול איזה התנשאות הגמל לא רואה את הדבשת שלו

הנה כפתור שמפעיל את אילנה השאנטי בנטי ../images/Emo6.gif

מה קרה לאילנהל'ה ? לחצו לך על הכפתורל'ה הקטנל'ה ופתאום את כבר לא אילנה הסובלנית לדעה אחרת, לסגנון אחר ולחשיבה אחרת משלך ? פתאום את מחלקת ציונים למי חוצפן ומי פחות אני רואה. אז מה אילנצ'וק, אולי בכל זאת סדנה נוספת לא תהיה מיותרת ? הא אילנהל'ה ? את לא מספיק ממורקת כך נראה. מהר למיקלחת

גורדון...

אתה יודע שיש לכל אחד את הסף שלו אני אנושית ומתנשאים, צבועים, וחכמולוגים מוציאים ממני גם את התכונות הרדומות וכאן יש מס' חברים שמצליחים ואף מאפשרים לי בלב שקט להגיב להם בדרך הזו כי לזה הם ראויים למדתי כדי להגיע ולגעת באנשים ואולי לתת להם ניעור עליך לדעת את הטון הנכון שיגע בהם אני יודעת לכוון את עצמי לכל דיפוס וסגנון אני מגוונת יש בי גם טוב וגם פחות טוב
אז אל תגיד שלא אמרתי לך

כלומר אילנה

שבעינייך לא כולם ראויים ליחס רציני, ל"נגיעה" כמו שאת מכנה את זה ואת מחליטה מי צבוע, מי ראוי לניעור ומי ראוי ללטיפה מידי הקסם האילניות. אכן גישה לא מתנשאת יש לך. גישה בגובה העיניים. רק תלוי מה גובהן את אומרת, הא ?! הסביבה טועה ואילנה צודקת. אילנה יודעת מי צבוע וחכמולוג, מי מתנשא ומי ראוי (מילים שלך יא אילנה) והכל בשליטת אילנה, המחליטה כיצד לנהוג עם כל אחד ואחד. כל זה היה יכול ליהיות חביב אילו לא כתבת כאן משפט מאוד מסויים, שמראה שחרף הדאווין האילני, את מכירה בכך שזה כלל לא בשליטתך והסביבה היא המפעילה אותך. ואיך לא, שניה אחרי זה את מייד מסבירה מדוע זה בעצם לא נכון כי "את קובעת". והמשפט הוא: ".... מוציאים ממני גם את התכונות הרדומות". ואני לתומי חשבתי שאת היא המחליטה איך להגיב ולא שהתגובות "נסחטות" ו"מחולצות" ממך. אז מה בכל זאת ? אילנה כל סדנאותיה וטיפוליה עדיין ממשיכה להיות מנופלצת על ידי הסביבה. לא מצופה היה שאחרי כל ההכשרה ה"סדנתית" שרכשת את היא שתחליטי כיצד את מגיבה? מצופה. אך כנראה שמצופים יש רק בשק"ם ולאילנה יש את ... אילנה.

גורדון...

ממליצה לך ללכת ללמוד את היסטורית הפורום לפני שתיצא בתגוביות שכאלה עלי ראשית שמי אילנה ואולי לחברה שלך קוראים אילני, אילנית, ואילניות תכבד אותי כשם שאני מכבדת אותך כי הניק שלי הוא שמי ואינו ניק מצוץ ולעניינינו מאחר ואינך מעורב להיסטורית הפורום, מערכות היחסים, העליות והירידות מצבי הרוח שהיו כאן אינך יכול לבוא לנתח ולשפוט את תגובותיי ושיקוליי אז צר לי שאני לא מספיק ברורה לך ועומדת בציפיותיך אך מי שמכיר אותי מספיק טוב, יודע שאני מגיבה כפי שראוי למי שראוי לתגובה מכובדת ועיניינית ולמי לא למי שאני מביאה את עצמי ולמי משתטה ומביאה את הצד השני שבי אני מתאימה את עצמי לכל אחד אך את האישיות שלי, התכונות הטובות שבי מכירים מי שסביבי ודי לי

Lonely In Blue

New member
הרשי לי...

להאיר את עינייך. נועם גורדון, הוא פיטר פן. ועל כן, הוא מצוי בהיסטוריה של הפורום. זה לא הופך אותו לצודק, ובטח לא לצדיק. רק... רציתי שתדעי עם איזה נבזה יש לך עסק.

וואלה תודה...

אף פעם לא הצלחתי לעקוב אחרי החברים כאן והניקים המתחלפים שלהם בעצם אף פעם לא עניין אותי ושוב תודה

מצוטטת

New member
רק דרך אגב קטנטן

גם טיפול של פסיכולוג מעביר את המטופל תהליך, זו בעצם המהות של הסיוע שפסיכולוג טןב נותן למטופל על מנת להגיע {גם} לפיתרון! ה"גם" הוכנס לסוגריים, כי לא הכל פתיר...לדעתי לסדנא מהסוג שמוזכר שכאן ושיש לה "אחיות תאמוות" שאוחזות באותו רעיון, מניסיוני הכי נכון להגיע אם כבר מחליטים רק לאחר שבודדת בעצמך ומיקדת עם עצמך אילו כלים חסרים לך בארגז הכלים של חייך, כלומר כדאי קודם כל לשים את הפוקוס עם עצמך....על עצמך בלבד. לסדנה רבת משתתפים שיש בה עימותים/שיתופים כאלו ואחרים כשאתה עצמך לא סגור עם עצמך מה אתה רוצה מעצמך. במצב כזה כמו שאני רואה זאת, אדם עלול למצוא את עצמו יוצא מהסדנה עם ספרילה גדולה מזו שאיתה הגיע לסדנה. תהליכים , מתחילים בקטן עם עצמך, אם את שואלת אותי!

אני חולקת בך...

רגע... ראשית נעימה רק ביקשה המלצה על הסדנא ולא שאלה מה עדיף על מה ובנוסף היא לא ציינה שיש לה בעיות שברצונה לפתור ד.אגב הסדנא יכולה להיות חוויתית בלבד אני שעשיתי את הסדנא לפני יותר מ-10 שנים כלל לא חשבתי שהסדנא תפתור לי בעיות הסדנא מדברת על מהות החיים בגדול מראה ומזכירה את הידוע לנו אך דרך התהליכים, השיתופים אנו לומדים לקבל פרופורציות, להכיר בפרשנויות שלנו, להכיר ולהוקיר אותנו איך לראות ולהתמודד מול אירועי החיים ועוד כאלה וכאלה מדהים להיות שם ויותר בסדנאת ההמשך "מקור" חלום פסיכולוג זה אחרת...בואי אשתף אותך עקב הפציעה של בני במלחמה האחרונה וכל ההשלחות שנוצרו בו, בי, בינינו בפרט שזה היה לאחר המשבר שלי והמעבר דירה, פריצת המלחמה ופציעתו של בני מצאתי את עצמי חסרת אונים, כוחות, כלים בסוגייה שבין בני לביני התרחקנו, קשה לי להגיע אליו ואין לי מילים לתאר את הכאב ששנים טרחת לגדלו השקעתי רבות ויצרת קשר מיוחד ביני לבין ילדיי והמלחמה הזו קטעה, הרסה, פגעה בכל מה שיצרתי היום אנו זקוקים לטיפול אחד לאחד כי אני הגעתי למצב של עייפות לפעול, להתמודד ולהשתמש עם הכלים שקיבלתי מהסדנא והחיים אני הולכת לטיפול כי אני במצב שבירה זקוקה לחיבוק נפשי, להרשות לעצמי להשבר, להשתפך, עבורי זה (התפנקות) ובא לי לרחם על עצמי לא בא לי להתמודד לבד יש הרבה הבדל בין סדנא לטיפול (פסיכולוגי) בעיני הסדנא היא חוויתית כמו שאנו עוברים התבוננות פנימית ארוכת טווח וזורמת טיפול היא נגיעה אישית ממוקדת מאוד מצחיק כשאני חושבת על ההבדלים אני יכולה לתאר את השוני כך טיפול - בית חולים סדנא - בית הבראה

למעלה