חברה המלצה

עליזה 63

New member
חברה המלצה

כדאי לכם להתענין בסדרה בית חולים ג'נרל חזקה מאוד יותר מצח"מ

דבירית

New member
ם ימי חיינו יותר מעניינת לדעתי בתקופה הזו.

החיפוש אחרי הרוצח כבר מפחיד כל אחד מהצל של עצמו.

גם אני עוקבת אחרי ימי חיינו

כבר יותר משתיים עשרה שנים אבל זה עדיין לא יותר מעניין מצח"מ. ימי חיינו אפלו מצחיקה מרוב שהיא הזויה ועדיין אני לא יכולה להתנתק ממנה. דרך אגב, את כבר יודעת מי הרוצחת?

יוליקה

Member
מנהל
ואני מתגעגעת לסדרה "לחיות את החיים"

בגלל שהורידו אותה הפסקתי לראות זמן רב כל סדרה אחרת. את צח"מ לא ראיתי המון זמן בגלל השינוי בזמן השידור - וכאילו לא הפסדתי כלום.

sharona78

New member
את כמו "לחיות את החיים"

אין ולא יהיה כמו לחיות את החיים - ממש ממש אהבתי את הסדרה וחבל שהורידו אותה... סדרה ברמה ! גם צח"מ הייתי רואה במקביל אבל אין מה להשוות ! אז בזמנו כשהורידו את הסדרה הייתי בפורום של הסדרה ודרשנו שיחזירו אותה, אז אני זוכרת שהיא חזרה ואז הורידו אותה מהמסך שוב פעם.... ממש מתגעגעת !!

nimix

New member
חח אבל אם רשמת את זה בנושא..

אז זה לא ממש אפקטיבי הסימן של הספוילר ... אבל לא נורא , אנחנו לא פורום ימי חיינו :) אני בכלל לא מבין מה הקטע - שלהם - כל אחד שנרצח ידע מי הרוצח, עכשיו טוני כביכול יודע מי הרוצח , אז שירשום את זה גם על איזה מכתב או משהו וייתן למישהו אחר רק "למקרה" שהוא ימות ( הפלא ופלא, כל הניסים והנפלאות בסדרה הזו..) אבל לאאאאא מה פתאום .. אוף עזבו לא רואה את הסדרה הזו .. מספיק לי צעירים וקרוב רחוק :)

python 4

New member
קרוב רחוק../images/Emo99.gif - תזכיר לי לנהל דיון על זה

תחת הכותרת: "למה אנחנו שונאים את הטינס של קרוב רחוק".

nimix

New member
will do ../images/Emo7.gif

ז"א הה? אני מת על קרוב רחוק , סדרה פשוט מעולה, מה גם שעכשיו היא גם בערוץ 3 אז אין פרסומות באמצע אתה באמת לא אוהב את הטינס שם? (אבל איך אמרת..אנחנו ננהל דיון על זה בקרוב :) ) ואגב גם שם מותח, יש אורב מסתורי שעושה הרבה צרות, וגם שם בקרוב נגלה את זהות ה STALKER למרות שאני כבר יודע מי זה יהיה כי אני אוהב ספוילרים, וזה ממש מעניין לראות איך הזהות מתגלה לאט לאט ואז חושבים : יוו איך לא חשבתי על זה מקודם ... ומה דעתכם על צח"מ לשבוע הקרוב? פרסמתי את התקצירים ולדעתי יהיה ממש מעניין ...ממש שבוע עמוס יהיה לנו בכל החזיתות ..

SupeRonit

New member
הלו../images/Emo8.gifופייטון../images/Emo124.gifאני קוראת אותך לסדר../images/Emo88.gif

להלן..................החתימה

python 4

New member
../images/Emo45.gifאני חייב להסכים עם זה..

ימי חיינו נמצאת עכשיו אולי בתקופה הכי מעניינת שלה (אני צופה בזה כבר כמה שנים - לא כמו צח"מ אבל עדיין כמה שנים טובות). עלילת הרוצח באופן מפתיע היא די מרתקת ומוציאה מכל השחקנים את המיטב שלהם. זה מראה את ההבדל העקרוני בין צח"מ לימ"ח - עלילה כזו של רוצח סדרתי כמו שהולכת עכשיו בימ"ח בחיים לא תעבוד עם הרצינות התהומית של צח"מ. חובבי ימ"ח שימו לב - בשבוע הבא תחשף סוף סוף זהותה של הרוצחת הסוררת
!

מצד שני

אתה חייב להסכים גם שימ"ח ממש הזוייה, כל העיניין עם סטפנו בעל מאה הנשמות, כריסטן והכפילה שלה ועוד עלילות שבחיים לא הייתי חושבת עליהן לבד. ולמרות זאת אני לא מצליחה להתנתק!!!

אחרי תשוקות, שום דבר לא נראה לי הזוי

דווקא אהבתי אותה, חבל שהפסיקו לשדר.

מי עוד חזר לצפות בקרוב רחוק?../images/Emo2.gif

ירון ונמרוד אתם איתי? אח... כמה שאני נהנית מהצפייה בה. אני ואחיותי לא פיספסנו אף פרק כזה שודר בפעם הראשונה בערוץ 2 הניסיוני. הם לא מאמינות שחזרתי לצפות בזה. אני מנסה לשכנע אותן גם לחזור וצפות אבל הן לא מאמינות לי כמה שהסדרה יפה בדיוק כמו בימים ההם. הן חושבות שהימים הטובים של הסדרה חלפו מזמן. ההפסד כולו שלהן...

ראיתם את הפרק

של ימי חיינו היום? קלטתם שהנמר בכלל הודבק מתמונה אחרת?! בעת המודרנית של היום, אפשר לצפות שהטכנולוגיה תטשטש את ההבדלים, אבל לא כך היה.

nimix

New member
אני איתך ../images/Emo8.gif

זה לא שחזרתי לראות קרוב רחוק , אף פעם לא עזבתי.. פשוט הורידו אותה וזהו אבל כן , מאז שהחזירו אותה - אני רואה ונכון שהיה קשה בהתחלה להתרגל לשינויים ולשחקנים החדשים ולעלילות וכו' אבל לאחר מספר פרקים זה קורה.. אין מה לעשות :) כן - ההפסד כולו של אחיותייך, מצד שני אולי הן יודעות שהן תתמכרנה לסדרה מחדש ובגלל זה הן לא רוצות לראות? ...הממ ..

Angel45

New member
גם בקנדה הפסיקו לשדר את תשוקות

טימטום של סידרה שלא היה ולא נברא גם אם לא רואים 20 פרקים הכל נשאר אותו הדבר..אותם משפטים אותן התלבשות ומה זה הילדה אנדורה נשארה בת 4 ? חחחחחחחחחחחחח לא גדלה הילדה? אגב בקנדה יש את לחיות את החיים אבל ממש קשה להבין מה קורה כי 90% מהשחקנים הוחלפו\גדלו\הזדקנו ניסיתי כמה פעמים לראות אבל לא הבנתי כלום

למעלה