חבר'ה, לא קורה הרבה בפורום.

• פותח הנושא moe7
  • פורסם בתאריך

moe7

New member
חבר'ה, לא קורה הרבה בפורום.

פורום הייד פארק גוסס. אך גם כאן לא קורה כלום. (הערה; אין קשר, אבל קבלתי סוף סוף (לפני כדקה) את הפטור מהצבא! YEAY! חכיתי לזה למעלה מחצי שנה!) יש לי רעיון מטומטם (כרגיל), לא משהו ויזואלי לשם שינוי (הבנתי שתוכנות עריכת תמונות אינן נחלת הרוב) מקווה שתגלו יצירתיות. אני מכריזה בגאון על תחרות (?) סלוגנים שואלים אתם- מה? ובכן, אני לא יודעת, בינתיים. תנו לי לחשוב על זה. פאק. אין לי מושג. כתבו אם יש לכם רעיון למשחק ('משחק' תמיד טוב יותר מ'תחרות', 'תחרות' זה בולשיט) מצטערת שבזבזתי את זמנכם.

כן הפורום די מת...נמנמ..

קודם כל מזל טוב
יש לי גם אחות שחיכתה שנה בערך לפטור אז אני יכולה להבין \:.. ודווקא מה שהצעת נשמע נחמד
..ודרך אגב מה עם התחרות רקעים שעשינו אז ..נראה לי יש בערך 3 וזה לא מספיק, אולי נחדש אותה, זה גם יכול לעזור פה..:)

מזל טוב! ../images/Emo65.gif ../images/Emo187.gif

מגניב ביותר. שמחה שאת נשארת. ד"א, אני לא בטוחה אם אמרת בעבר אבל- איך שכנעת אותם? ו

moe7

New member
../images/Emo8.gif

אני פציפיסטית. אך קב"ן פסק שיוכלו לפטור אותי על סמך קשיי הסתגלות. פטור כמובן היה מנוסח כך שהצבא מציין כי אינו זקוק לי (מממ, תודה באמת) הסיבה עצמה אינה מצוינת. אבוי. עתיד הפורומים אינו ברור

ALiCiA SpInNeT

New member
../images/Emo103.gif לאלאלא../images/Emo31.gif../images/Emo7.gif

אבל למה את שמחה?
ולמה קיבלת פטור? (אני שואלת לפני שאני קוראת את כל שאר השרשור, ככה שאם כבר ענית על זה תתעלמי באלגנטיות) :D

butterfly211

New member
כי יש להם דברים יותר טובים לעשות..

אבא בונהההההההה!!!!!!!!!!11 חחחחחחח גם את ראית את זה? ><

ALiCiA SpInNeT

New member
../images/Emo103.gif אם ראיתי?

אני דיממתי על הסדרה הזאת כאילו הלו!!!!111 אני זוכרת את אותם ימים, ימי כיתה א', כשערוץ 1 והחינוכית שלטו בעולם. הייתי חוזרת הבייתה וטסה למשכן מרבצי על הספה. מול הטלוויזייה, עם כל הסדרות השאוות - הו, המומינים. הו, בובי ובימבה. הו, כוורת הדבורים. הו, אבא בונה. הו, בולי איש השלג. הו, האופונבערים ממאדים. הו, בבאי. הו, לא כולל שירות. הו, קופיקו. הו, צבי הנינג'ה. הו, דני שובבני. הו, המעופפים הנועזים. הו, פיטר פן. הו, מה אני עושה פה, אני ארוץ לי לפורום-סדרות-נוסטלגייה. וכו' וכו', כמה סדרות בטח נשכחו מרשימתי ; ; - עימן הסליחה.

למעלה