חברה עשיתי טעות קריטית ואישרתי לאדובי להסיר את הפלאש

אני עובד עם תוכנת הדואר של אינקרדימייל ולא ידעתי שהיא זקוקה לפלאש בשביל לעבוד ועכשיו אני תקוע עם ימבה מיילים חשובים שאין לי גישה אליהם
האם לנסות להעלות נקודת שחזור ואם כן אז תזכירו לי איך להגיע לזה
ואם זה לא יעזור אז האם יש דרך להתקין גרסה ישנה יותר של פלאש העיקר שאוכל לשחזר את המיילים שלי כי יש לי שם מייל אחד חשוב מהעובדת הסוציאלית של הילד שלי

מדובר בחלונות 7 אולטימייט 64 ביט

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
אני עובד עם תוכנת הדואר של אינקרדימייל ולא ידעתי שהיא זקוקה לפלאש בשביל לעבוד ועכשיו אני תקוע עם ימבה מיילים חשובים שאין לי גישה אליהם
ואם זה לא יעזור אז האם יש דרך להתקין גרסה ישנה יותר של פלאש העיקר שאוכל לשחזר את המיילים שלי כי יש לי שם מייל אחד חשוב מהעובדת הסוציאלית של הילד שלי

זה לא משנה הפלאש רשמית מת גם ווינדוס הוציאה כלי הסרה שלו למי שלא הסיר עדיין..זה לא אתה, הביאו לך חלופה אני מציע תעבור לGMAIL זה השירות היותר טוב היום.

יודע שפלאש מת אבל כל עוד לא הסרתי אותו התוכנה עבדה פיקס
אבל אתמול בהסח דעת אישרתי את ההסרה וזהו .
הלך המייל ..
ומאחר וזה מייל מהספק בבזק וכל העולם ואחותו שולח לי לשם דברים חשובים יותר נוח לי להמשיך איתו ..

יש לי גימייל בעבודה והאמת שאני לא מסתדר איתו כ"כ ..

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
יודע שפלאש מת אבל כל עוד לא הסרתי אותו התוכנה עבדה פיקס
אבל אתמול בהסח דעת אישרתי את ההסרה וזהו .
הלך המייל ..
ומאחר וזה מייל מהספק בבזק וכל העולם ואחותו שולח לי לשם דברים חשובים יותר נוח לי להמשיך איתו ..

יש לי גימייל בעבודה והאמת שאני לא מסתדר איתו כ"כ ..
צריך להתקדם עם הזמן לפעמים אין מה לעשות טכנלוגיה מחליפה אחרת...יש חלופות אחרות נתתי ג'נייל כי זה הכי פופלארי...העיקר שתבין היום מחר מחרתיים היה קורה לך מה שקרה..ולא רק לך הרבה מאוד עברו למייל אחר שאינו מבוסס פלאש ומסתגלים..בסוף מתישהו גם תעבור לווינדוס 10 מן הסתם מחשב לא מחזיק לנצח...וכו'..מסתגלים גם לפורום הזה החדש מסתגלים למשל...אני אומר יותר מזה ככל שתתקדם ותסתגל שאתה צעיר וגמיש יותר יהיה לך קל יותר...

HelpSupport

Active member
תתקין מחדש את הפלאש - ראה ->

וזה יעבוד גם על חלונות 7 ?

ולירון ..
אם הייתי יודע שהמנוע של אינקרדימייל מבוסס פלאש אז לא הייתי מסיר לפני שהייתי דואג למצוא תוכנה אחרת ;)

HelpSupport

Active member
לא יודע - תנסה ודווח.
עוד אפשרות - בדוק אם יש לך נקודת שיחזור - יש נקודת שיחזור לימים שלפני ההסרה - הפלאש יחזור לעבוד.

frankthe2

Active member

blzvi

Active member
זה לא אתה.פלאש מת .
עבור לתוכנה חליפית
כאן
זה ימצא את התיקיות

לצערי לא ..
השחזור האחרון היה ליום אחד אחרי ההסרה של הפלאש
וניסיתי להתקין את אחת התוכנות החלופיות שהציעו - מיילבירד ולמרות שהיה רשום שם שזה ימשוך את הכל מהתיקיה של האינקרדימייל זה לא משך כלום
מה גם שתוכנה "חינמית" לשלושה ימי ניסיון בלבד

י_357

Member
בקיצור, מה שאתה צריך הוא את גירסת FLASH PLAYER המלאה להתקנה ב OFFLINE ׁ(לא את הקובץ הקטן שהיה מוריד את ההתקנה מאתר החברה).
עשיתי חיפוש ב ARCHIVE.ORG ומצאתי לינקים (למשל FLASHPLAYER ) ׂאבל איני יודע עד כמה זה בטוח להתקין.

אני שמרתי בעבר את קובצי ההתקנות בתקופה שהיה ניתן להוריד קובץ התקנה מלא.
אם אתה צריך לאינקרדימייל לא ברור לי אם אתה צריך את הקובץ לאקספלורר/פיירפוקס/כרום.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מצאתי לינק לקובצי התקנה מלאים מאתר שהוא בטוח (אני חושב).

איטס אלייב אלייב!! :LOL: :LOL:

וואי אין לך מושג איך הצלת אותי !!
ימבה מיילים חשובים שכבר חשבתי שיהיו אבודים לנצח חזרו לתחיה

arseny92

Well-known member
מנהל
איטס אלייב אלייב!! :LOL: :LOL:

וואי אין לך מושג איך הצלת אותי !!
ימבה מיילים חשובים שכבר חשבתי שיהיו אבודים לנצח חזרו לתחיה
הגיע הזמן לייצא את ה-IncrediMail לפורמט של יישום אחר כל עוד יש אפשרות, מי יודע כמה זמן הפלאש הלא מקוון יחייה עד שהבעיה תחזור חלילה

י_357

Member
שלום זאדק

שמחתי לקורא שהפתרון המוצע עבד, בעבר עזרת לי בבחירת מדפסת BROTHER (בכל אופן אני חושב שזה היית אתה, עובדת מצוין).

יצוא מ IncrediMail, איך הכי טוב לעשות את זה - לא ניסיתי אבל חיפוש על " incredimail to gmail" הניב לא מעט תוצאות.

מצבך יחסית טוב, לי יש דואר WALLA ואין לי איך ליצא אותו .

arseny92

Well-known member
מנהל
שלום זאדק

שמחתי לקורא שהפתרון המוצע עבד, בעבר עזרת לי בבחירת מדפסת BROTHER (בכל אופן אני חושב שזה היית אתה, עובדת מצוין).

יצוא מ IncrediMail, איך הכי טוב לעשות את זה - לא ניסיתי אבל חיפוש על " incredimail to gmail" הניב לא מעט תוצאות.

מצבך יחסית טוב, לי יש דואר WALLA ואין לי איך ליצא אותו .
מורידים את כל הדואר דרך pop3/imap ומייבאים לכל דואר, או שאין pop3 בוואלה?

למעלה