חבר'ה שימו לב טוב טוב טוב לתרגיל של רנין!!!!!

aaddii1555

New member
חבר'ה שימו לב טוב טוב טוב לתרגיל של רנין!!!!!

רנין באה אליו לא מזמן, נתנה לה שלוש סיגריות ביד, אמרה לו שיהיה בשקט ולא יגיד לאף אחד שהיא נתנה לו סיגריות. היא דאגה להשתיק אותו, שלא ידעו את האמת מלכתחילה, ואז כשהיא תפיל אותו בפח שהיא טמנה לו, מה שהוא יגיד כבר לא יהיה רלוונטי. אחרכך היא אמרה לו שהיא רוצה להחזיר את השניצל תירס שלה בשביל שהוא יוכל לקבל סיגריות, שאלה אותו אם 2 קופסאות יספיקו לו. התנהגות מוזרה מאוד מצד מישהי שאתמול בלילה לכלכה עליו, והתפללה שהוא ו" הבת שלו " ילכו כמה שיותר מהר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! והנה מגיע התרגיל המלוכלך, שאני מאוד מקווה ששמתם לב אליו, היא החזירה את המצית לדלפק, וליד המצית היא השאירה עוד סיגירה, בשביל מי? בשביל המשיח? לא, בשביל לפתות את יוסי שייקח אותה. מה יקרה? יוסי יבוא לקחת את המצית, יראה גם את הסיגריה בודדה, והוא במצוקת סיגריות שכזו, הוא יתפתה ויקח אותה ככל הנראה, ואז מה יקרה? רנין תתלונן שהיא גם נתנה לו סיגריות מעצמה, גם רצתה להחזיר את השניצל תירס בשביל להביא לו סיגריות, והוא גם לוקח את הסיגריה שנשארה, שהיא כיביכול שלה, ובמקרה, ממש בטעות - נפלה לה. היא בהחלט רקמה פה מזימה. מה עוד אגיד עלייה? שטן בגוף אדם, מה לעשות, ערבים יש להם ראש תחמן, אני מאוד מקווה שיוסי לא יתפתה לקחת את הסיגריה.

quarantine

New member
לא בטוחה שזה תרגיל :)

יכול להיות שלמרות הכל היא כן ראתה שאין לו כוונות רעות. קשה לדעת איתה.

aaddii1555

New member
אני לא יכול לסמוך עלייך רנין, היא נחש....

זה לא הגיוני שזה תמים לחלוטין.

aaddii1555

New member
תחמנית וצבועה אלו מילים עדינות לעומת המציאות.

ואין טעם להרחיב במילים עלייה, כי היא לא שווה אותן...

דרדוסית

New member
אל תדאג

כל עם ישראל רק מחכה לרגע שהדיירים יעמידו אותה להדחה.. הצופים מתים להעיף אותה על טיל!!!

aaddii1555

New member
הלוואי, שתעוף מהר - אני אהיה מאושר!!!!!

זה יעשה לי טוב בלב, מבטיח לך!!!!

24שעות1

New member
רנין צריכה לייצר רעש ומוקד סביבה

איך יוסי בעל חושים של חיה לא עלה עלייה עדין

blur2

New member
"ערבים יש להם ראש תחמן"

לא חושב שאני צריך להוסיף עוד משהו כדי להביע עד כמה אידיוטי, מגעיל ולא קשור מה שכתבת.

למעלה