חברה שלי

מיכל 1

New member
חברה שלי

חברה שלי

הטלפון שמצלצל בבוקר-מזכיר לי אותך יקירתי- חברתי משכבר הימים...חברה שלי! כשהיינו ילדות קטנות-כמו צל אחת של רעותה- לכל מקום אליו הלכת-הלכתי באהבה.. כל מי שרק שאל כל מי שרק ראה- ידע מייד כשהיא כאן-אני איתה יחד ישבנו אז בכתה יחד צחקנו על אותה המורה.. יחד הערצנו את אותה להקה.. -בגרנו- השנים חלפו-את התחתנת לפניי-אני עוד רציתי ללמוד-להכיר עולמות.. את ילדת שתי בנות.. אני עוד עסקתי בלימוד לא היה לי פנאי- וכך התרחקת ממני התרחקת- יותר מידי.. וכך נעלמת לי כבועה באמבט..נעלמת -ולא מוצאת יותר אותך שמעתי שמועות קראתי דברים..לא האמנתי לאותן המילים.. -מתגעגעת- אלייך חברה-מתגעגעת לאותה התחושה.. את כמו אחות שמעולם לא היתה את כמו סם לנפש אבודה הו...כמה את חסרה... ועד היום כששומעת את הטלפון מצלצל- נזכרת בך -רחל- לאן נעלמת כל כך יקרה? ומי הוא זה שיכל להפריד ממני אותה? בצורה כל כך מוזרה.. ועד היום מחפשת אותך במקומות מוזרים ואולי את בכלל מתחבאת כאן בין המילים.. ואולי את חברה נמצאת כאן-בין כולם.. מחכה... מחכה...לי...האומנם?????????

מיכלי,

מדהים!!! כל כך משקף איזשהו חלק בחיי.. חבירה שנעלמת לה שם אל תוך שיגרתה, וחייה המלאים בעיסוקים הקטנים. ואני כל כך מתגעגעת למי שהיא הייתה פעם, למי שהיינו ביחד. אבל עם הזמן בא הבעל,הילד,העבודה,ההורים שזקוקים לה.. ואת מוצאת את עצמך מעט בצל. ולא,את לא רוצה להפריע... ולכן צועדת צעד אחורה,מחכה לצעד ממנה, אפשרי רק פסיעה קלה.. אבל היא..היא עסוקה.. היא בטח גם רוצה אבל היא שקועה עד צוואר.. יש לה מחוייבויות. והיא רוצה כל כך לרצות. להיות הרעיה המושלמת, האמא הכי טובה בעולם וכמובן הבת הנהדרת... ואת עצמה היא מזניחה כמעה. ואני מביטה מהצד ויודעת..כן לצערי מכירה אותה טוב בכדי לדעת.. שיום יגיע והיא תסתכל במראה ותכאב על שלא עשתה בשביל עצמה. לך חברתי הנפלאה- מתוקה שלי, מותר לך!!!! מותר לך לפנק את עצמך,מותר לך לדרוש עבורך. אני תמיד כאן בשבילך חברתי האבודה, שילחי רק מבט קל ואבוא לחלצך, אבוא להעשיר את עולמך, בדיוק כמו אז... אוהבת אותך מאוד מאוד חברה יקרה שלי, אלת האהבה.

mtrg

New member
ציר הזמן

ציר הזמן

רגיש יפה,ומתאים להרבה אחרים שאיבדו או אבדו ב

למעלה