חבר'ה תביאו כמה אמנים/להקות שנחשבים חובה

yuval2192

New member
חבר'ה תביאו כמה אמנים/להקות שנחשבים חובה

וקלאסיקה למי שאוהב רגאיי או רוצה להתחיל לשמוע עוד רגאיי חוץ מבוב מארלי ודברים אקראיים שאני מוצא מידי פעם. תודה:)

Carcass

New member
אוקיי..בשלוף:

Burning Spear Black Uhuru The Gladiatiors max romeo peter tosh slyford walker jacob miller denis brown king yellowman eek a mouse junior reid u brown carlton livingston barrington levy jhonny osbourne gregory Isaacs horace andy linval thompson beres hammond

למי שרוצה להתחיל

אני בכלל חושב שכדאי להכין שרשור כזה שיהיה בטאגליינס בשביל כל מי שרוצה להתחיל לשמוע רגאיי ולא יודע מאיפה להתחיל. שלום יובל, בעיקרון לרגאיי יש כל מיני תקופות (עד היום) ובכל אחת הסיגנון משתנה באופן די מהותי. בכל זאת, תמיד טוב להתחיל בפאונדיישן, המקור. אלעד רשם לא מעט אז אני פשוט אוסיף כמה הרכבים שחובה לבדוק: Culture Heptones The Mighty Maytones The Mighty Diamonds The Wailers (ההרכב של בוב מארלי, שווה לחפש את הדברים הישנים שלהם, יש שם שירים מדהימים שחודשו לאחר מכן, וזה נייס לשמוע) The Chantells Twinkle Brothers ועוד כמה אומנים: Sugar Minnot Little John Tenor Saw Michigan & Smiley John Holt Al Campbell Frankie Paul Freddie Mcgregor Junior Byles יש עוד כל כך הרבה, אבל תכלס כמה מזה כבר תוריד? תתחיל לשמוע, תתעדכן אצלנו בפורום, מוזמן גם לחפש בטאגליינס ובמאמרים - יש המון דברים יפים. וברוך הבא! שבוע טוב שיהיה.

xXx Shiraz xXx

New member
Aidonia

reality i

New member
ברוך הבא

אם אתה באמת רוצה להתחיל אז אני ממליץ לך לרכוש דיסק/תקליט מקורי בחנות....תאמין לי זו תהיה חוויה שלא תישכח...ושתקשיב לזה תהיה לזה משמעות יותר עמוקה מאשר להוריד MP3 ברשת (את זה תעשה עוד שנייה תאמין יש מספיק לכולם) על מוזיקה נרכשת ועוד שמדובר בז'אנר שפחות מוכר לך היא מוזיקה שלא מדלגים עליה כמו שמורידים מאה שירים ברשת. החברה כאן נתנו רשימה מכובדת במה להתחיל ואת המוזיקה תוכל למצוא בלב תל אביב בשנקין אצל אפיקומן ויגאל. (קרמבו רקורדס) כל מה שנרשם הוא בגדר המלצה בלבד. bless

למעלה