חברה

יגאלללללל

רק חם היום?? אני עוד שניה רוצה למות מרוב חום או שכמו שאחי הבינוני אומר: "פינגווינים מתים בחום כזה" ומה נשמע? הכל טוף מה קורה איתך?? בעע היום היה לי מבחן בערבית ויום שישי באנגלית בעעעעעעעעעע :( וסליחה על כל העניין שהיה אז אז אז {מקווה שהבנת כבר} ממש מצטערת הייתי סתם ילדה קטנה והייתי באותו זמן גם עצובה מסיבות אחרות אני יסביר לך בפרטי עם תרצה... בקיצור אוהבת אותך בהמונותתתת גוגון שליייייייייי לירון

חחח אצלכם חם? אם אצלכם חם אצלינו

רותחחחחחחחחחח שרבבבבב חמסיןןןןןןןן אנחנו בים המלח!!!!!!!!!!!!!!!!! יותר חם פה מסאונה במידבר!!!! אני קיבלתי בלשון 110 ובמדעים 97

Love U Tomer

New member
יוווו מחר יש לי טיול שנתי...

יום רביעי-בטיול יום חמישי-טיול(באסה שזה רק יומייםםםםם) יום שישי-גשר... ---חופש פסחחחחח---

אלושששש

חזרת? איך היה? ספרי, נהנהת? מה עשית שםן? היית עם בנים? לא עשית שטויות נכון? חחחחח רגע יש המשך שתית אכלת?? כאב לך הראש עוד? הלכת ברגל?? איך היה הנהג? איך היו החדרים באכסנייה? זייהו, מאמי. חח

ווואווו...

כן, מעולה!, מאד... חיים?, תגדיר להיות עם בנים
לא ממש... כן, כןןןןן
רק ביום הראשון בגלל הראש לא יצאתי למסלולים ביום השני והשלישי, בסדר... לא יצא לדבר איתו.. האכסנייה הייתה ממש ממש בסדר... חוץ מהחיילים שהרסו את הגיבוש
עוד משו?

חחחח כנסי

חח לא זהו נגמרו השאלות. העיקר נהנת. נועה חחחחחחחחח כן ראית? אני סבא אם כבר אני לא בת ): חחח

miss chupi

New member
../images/Emo163.gif../images/Emo2.gifמקפיצה ובצדק!

חםםםםםםםםםםם ליייייייייייייי אפילו נשכבתי על הרצפה להתקרר! טיפסתי על ספרים כדי לכוון ת'מזגן בחדר! אלוהים יישמור!!!!!!!

למעלה