חברות וחברים יקרים

טילי2

New member
חברות וחברים יקרים../images/Emo24.gif

אני בדילמה וזקוקה לעצתכם. הפורום פעיל כבר יותר משנה והוא לא מצליח לעבור את חבלי הלידה ולהפוך לבית להורים מבוגרים. עשיתי ניסיונות רביםלהעלות נושאים שהתפתחו במקרה הטוב לשאלות תשובות ספורות. האם אתם מצביעים ברגלים ואומרים הורות מאוחרת אינו נושא מאחד? אני רואה שרבים מאנשינו פעילים במקומות אחרים, אז אולי הנושא לא מחבר? אולי הבדלי הגיל הגדולים שבין הילדים. מה אתם רוצים שנמשיך? שאחזיר את המפתחות וכל אחד ימצא לו בית אחר שיותר חמים לו או שיש לכם רעיונות להחייאת הבית שלנו. אני מוכנה לשמוע הכל ולשקול ברצינות כל הצעה או רעיון. מי שיש לו ענין, מתבקש להציע את הצעותו ולהביע דעתו. טילי

נועם@בת

New member
הלואי והיתה לי תשובה בשבילך

אני מודה שאני, כמנהלת, לא עושה מספיק, אבל יש לי טיפה נסיבות מקלות. בכולופן, אשמח לשמוע מכולם מה כם אפשר לעשותכ די להרים את הפורום מהקרשים. נועם

חושבת שאולי... וזה לכבוד לנו

הורות מאוחרת אינו אישיו, כזה שאנשים חושבים שבשבילו צריך להצטרף לפורום לא כמו מזג אויר, שיש לו כותבים משוגעים לענין , או אוכל או.. לא מכירה פורומים הומים אחרים לי כמובן חבל כי האנשים פה נפלאים...והיו יכולים להתפתח פה נושאים מאד מענינים- כבר כתבתי לפני כמה ימים שאולי צריך לעשות לפורום פרסומת.. בפורומים הרלוונטיים וואלי אז יצטרפו עוד אנשים ונשים... יעל בדרך לתאילנד

טילי2

New member
תעשי חיים מותק, ותחזרי אלינו עם כוח

ורעיונות, עם עוד נהיה באויר.

הרמוניה

New member
רק על עצמי לספר ידעתי......

אני פעילה מעט מאוד בפורומים בתקופה זאת. גידול תאומים בני שנה ושמונה חודשים לבד כשבאמת הכוחות כבר לא מה שהיו גוזל המון אנרגיות...... אבל כן נכנסת לקרוא. בנוסף-אני חושבת שמרבית הכותבים פה כותבים בפורומים נוספים ואצלי לפחות יש גבול כמה מקום אני יכולה לעשות למקומות חדשים. עם זאת-לא הייתי מוותרתר על המקום הזה. מקווה שבעתיד-כשיהיו לי קצתת חיים אכתוב יותר הרמוניה (שבחודש האחרון הילדים שלה היו יחד בגן אולי 5 ימים.... והיא נראת ונשמעת ככה...)

טילי2

New member
הרמוניה../images/Emo24.gifיקרה אוי כמה שאני

יודעת מה עובר עליך. זה קשה בכל גיל ובגילינו בעיקר ואת בחד הוריותך, אני פשוט מעריצה אותך. כי אני באמת מגיעה הרבה פעמים לסף.... תודה לך על ההבטחה והתמיכה. ההרגשה שאני מנהלת פורום לעצמי קצת קשה לי. אולי את מוכנה לחשוב להכנס לניהול? נועם וכרסה בין שיניה ובקרוב היא תהיה לאמא לשנים בהפרש קטן וזמנה יהיה מועט עוד יותר. תחשבי על זה?

nina L

New member
לי, כעוברת האורח,

יש קושי לבודד את עובדת היותי אמא מבוגרת. מפחיד אותי/ מבאס אותי.. אני מניחה שזו הסיבה שאני לא מתעמקת בתחום הזה. אבל זה פורום מקסים ואצטער אם יינעל.

טילי2

New member
nina L אני ממש מזמינה אותך לקהלנו

את נשנעת כמי שיש לה מהלהגיד בבלגן האנושי הזה של הורות מבוגרת לילדים קטנים ולהורים מבוגרים. ספרי לנו על עצמך טילי

R a c h e

New member
אני חושבת שיש בהחלט מקום לפורום

למרות שלא כ"כ כותבת גם כאן, גם במקומות אחרים (ששניים מהם אני מנהלת....) לי הפורום הזה חשוב, אולי בגלל האנשים, אולי בשל היותינו שכבת הביניים בין הורים מזדקנים וחולים ובין ילדים-תינוקות קטנים. אני יודעת שאני ממש לא נמצאת כאן מספיק והפעם יש לי תירוץ מצויין: עד שאורי מפנה לי זמן ואם, במקרה, אני לא עייפה, הצרות עם המחשב רק נמשכות: הפעם לא מצליחה לפתוח אקספלורר כבר עשרה ימים, החלון נפתח ורואים עמוד פורום בלי הכותרת ורק נקודה בתחילת השורה, זהו, זה מה יש, אפשר להשתגע

זואי11

New member
אני אצטער מאוד אם המקום הזה יסגר

אמנם אין לי הרבה זמן לאחרונה. אפילו לא לנשום, אבל אוהבת את הפורום השקט והרגוע הזה. מעניין. לפני זמן קצר סיימתי שיחת טלפון ארוכה עם זוג הורים מהגן של ביתי הבכורה. והרהרתי עד כמה רב המשותף לנו כהורים בוגרים (עלאק בוגרים, מבוגרים
) בראיה הרחבה והמודעת יותר של הדברים. השיחה הזכירה לי את הפורום הזה וקפצתי לבקר. מקווה שהפורום ישאר על כנו.

למעלה