חברות שפשטה את הרגל

חברות שפשטה את הרגל../images/Emo4.gif

חפרתי בפורומים כדי לראות איפה הכי מתאים לכתוב את ההודעה הבאה וזה נראה לי הכי נכון וראוי
אז ברשותכם אכתוב כאן.. יש לי שני חברים שאפשר לכנות אותם החברים הכי טובים. במהלך הזמן שאנחנו מכירים הם התאהבו אחד בשניה ולמרות שהם כל הזמן אצלי, אני לא מרגישה שהם איתי, כמו גלגל שלישי. בהתחלה לא הפריע לי במיוחד אבל לאט לאט דברים התחילו להפריע לי. הכרתי בחור ויצאנו ופתאום לא היה להם נאה לבוא אליי כשהוא אצלי, בקושי היינו מדברים בטלפון ובסוף היו אומרים לי שאני לא ממש מתייחסת אליהם. בסוף נפרדתי מהבחור. והחברות שוב זרמה למרות שכבר בתוכי לא הרגשתי אותו הדבר כלפיהם, הרגשתי מעין אכזבה מהחברות, כאילו שאני טובה להם רק כדי לספק להם מקום זמין נוח וזול למפגשים שלהם. מידי פעם מגיעים אליי אנשים אחרים ואז לא נאה להם לשבת איתם, פתאום הם חולים (תמיד שניהם יחד..) פתאום עייפים ותמיד תמיד עושים פרצופים (ואף הובהר לי לא פעם, עם זה לא כייף לנו לשבת וגם עם זה וגם עם זה) ניסיתי מס' פעמים לדבר איתם ולהסביר להם שזה פוגע באנשים ופוגע בי אבל בסוף תמיד יצאתי אשמה, זאת שלא מתייחסת בסופו של דבר אליהם. לאחרונה ממש לא כייף לי שהם באים אליי, גם ככה כשהם פה (והם הרבה) הם בקושי מדברים איתי אלא עסוקים אחד בשני, מה שבטוח אני כבר לא מרגישה קרובה אליהם כמו פעם. אז מצד אחד לא רוצה להפסיד אותם כחברים, ולא רוצה לפגוע בהם כי הם לא מבינים על מה אני כועסת ומצד שני זה ממש נמאס כבר. יש לכם עצות מה עושים? וכמובן סליחה על האורך

את מה חבל לך להפסיד?

את אומרת שחבל לך להפסיד אותם בתור חברים. אני לא רואה בכל סיפורך שהם מתנהגים כמו חברים. אז..... אצלי לפחות זה לא נקרא חברות.

את צודקת

אבל בעקבות הקשר המאוד יומיומי שלי איתם היום כמעט ואין לי חברים כמו פעם ולא ממש בא לי להיות לבד בערבים, לא מסוגלת להיות לבד. וזה כ"כ מוזר לי, פעם הייתי מוקפת המון חברים, כל ערב היו אצלי אנשים והרבה ופתאום אני מוצאת את עצמי יושבת רק איתם והם בכלל לא איתי.. הייתי מרחיבה עוד קצת על הקשר הזה אבל אז אחשוף את עצמי ואין לדעת מי קורא פה..

כחלחל

New member
כמו שאמרת בעצמך

"היום כמעט ואין לי חברים כמו פעם" תראי מה עשתה לך ה""חברות"" איתם. תשתחחרי מהם ותקשרי לך חברויות חדשות ואמיתיות שלא תלויות רק בניצול הבית שלך כמפגש מבלי להתייחס אלייך בהצלחה

אולי תנסי את אלה../images/Emo24.gif

שה"חברים" שלך לא אהבו להיות איתם. נראה שיש אנשים שכן רוצים בחברתך. וגם כאן זה מקום ליצור חברויות חדשות. תנסי.אף אחד מאיתנו לא אוהב להיות לבד אבל את חייבת ליצור לעצמך את ההזדמנויות ורק את יכולה לדעת מה מתאים לך. בהצלחה

ענבר.

New member
בפשיטת רגל

ממנים כונס נכסים, שמנסה למכור לכל המרבה במחיר. לא בטוחה, מהמעט שכתבת על החברים האלה, שיהיו עליהם הרבה קופצים... נפרדת מחבר שלך בגלל חברים? לא טוב. החברות שוב זרמה לאחר הפרידה, למרות שכבר לא הריח לך טוב? לא טוב. הם לא זמינים לך בתדירות שמתאימה לך? לא טוב. יש להם טענות כלפייך? לא טוב. תראי, תשמעי...הייתי יכולה להמשיך עם הלא טוב הזה, אבל ארבע לא טובים הם מספיק טוב כדי לשנות הגדרות. תנסי לשנות הגדרות לגביהם ובמקום חברים, תגדירי אותם כידידים רחוקים. מה שאומר, שאת יודעת שהם קיימים, אבל לא לא במיוחד עבורך. והכי בא לי להגיד עכשיו - לכי חפשי ת'חברים שלך
כן, כדאי בהחלט להתחיל להתחבר עם חברים חדשים.

אילבן

New member
אני מקווה שאת גרה בקומה גבוהה,

בפעם הבאה שהם אצלך תעיפי אותם מהחלון.

למעלה