חברים אחלה אתר לצפייה בסרטים

רוב הזמן נח

Well-known member
למיטב ידיעתי, XBMC הוא נגן לגיטימי, שלא משתמש בטורנטים

לא בדקתי זאת לעומק, אבל מההיכרות שלי עם XBMC, ככל שאני יודע, לא נעשה שימוש במנגנון טורנטים "מאחורי הקלעים", אלא ניתן לנגן רק מדיה מאתרים שתומכים בממשק "הזרמה" (Streaming), או מקבצים "מקומיים" במחשב.
מה ההבדל?
האתרים שתומכים בסטרימינג, לרוב מחזיקים מדיה חוקית, שבעלי הזכויות בה, העלו אל האתר (למשל יוטיוב), או שהאתר הוא בעל הזכויות ומאפשר סטרימינג ממנו (כמו אתרי טלוויזיה ברשת). אם האתר יאפשר לגולשים להוריד תוכן מוגן בזכויות יוצרים, מבחינת החוק אפשר לתבוע את האתר. XMBC מכילה תמיכה בחיבור אל אתרי סטרימינג. כשתוכנה משתמשת בטורנט, אין את מי לתבוע (בגלל הטכנולוגיה שבה פועלים הטורנטים) ולכן במצב כזה, אם יחפשו אשמים, אז האדם שהשתמש בתוכנה, עלול להיות היחיד שייענש (תלוי בארץ ובחוקים), אפילו שהוא לכאורה לא עושה שום-דבר במודע.
אני לא משפטן בהכשרתי, אבל בכל-זאת, לדעתי תוכנה מהסוג המוצע, עלולה לגרום לאנשים לעבור על החוק, אפילו מבלי שהם מודעים לכך. מה עוד שדף הבית שלה, מופיעה ההודעה שציינתי בפוסט קודם..

בברכה,
גיליום
היום השם שלו השתנה לקודי kodi.
ולקודי יש הרחבות. ויש הרחבות שברגע שאתה מחפש סרט או סדרה זה נותן לך תוצאות לצפיה דרך Streaming
ויש הרחבות שתוצאות הם דרך טורנט. ולאחרונה יצא לי להתקל בהרחבה שמשלבת ונותנת תוצאות משניהם.

גיליום

New member
אולי זה אחלה אתר, אבל..

נכנסתי ללינק המצורף ולהבנתי:
1. מדובר בצפיה לא-ישירה. כלומר, לא ניתן לצפות בסרטים באתר, אלא יש להתקין קודם-כל, תוכנה שמורידים באתר. אם מישהו מחליט להתקין, אל תשכחו לבדוק ראשית וירוסים ורוגלות..
2. אין יותר מדי מידע באתר, אך ממה שאני הבנתי (אם מישהו הבין אחרת, הוא מוזמן לשרשר הסבר להודעה הזו), התוכנה הזו מבצעת הזרמה (סטרימינג) של סרטים מהאינטרנט, שהיא מוצאת בעזרת טורנטים. כלומר, יש סיכוי גדול מאד, שמי שמשתמש בה, עלול לעבור על החוק (פגיעה בזכויות יוצרים), מבלי לדעת זאת בכלל.. (יש הודעה באנגלית בדף הראשי, שאומרת שייתכן ש"השירות אינו חוקי בארצכם וההורדה (השימוש) הוא על אחריותכם"..)

*מכיוון שההודעה הזו לא עוברת על חוקי הפורום (למיטב ידיעתי כרגע), אני משאיר אותה ולא מוחק. אך כדאי להתייחס למה שכתבתי לעיל, לידיעתכם.

בברכה,
גיליום

רוב הזמן נח

Well-known member
התוכנה באתר שלו זה כמו התוכנה XBMC

שזה ממשק שמאפשר לראות סרטונים מכל מיני מקורות כולל יוטיוב.
ושמורידים דרכה סרט זה בעצם דרך טורנט.
הכלי הזה פשוט מאפשר להתחיל לצפות בסרט תוך כדיי ההורדה שלו.
&nbsp
אבל בסופו של דבר זה בדיוק כמו הורדה מטורנט.
&nbsp
&nbsp

גיליום

New member
למיטב ידיעתי, XBMC הוא נגן לגיטימי, שלא משתמש בטורנטים

לא בדקתי זאת לעומק, אבל מההיכרות שלי עם XBMC, ככל שאני יודע, לא נעשה שימוש במנגנון טורנטים "מאחורי הקלעים", אלא ניתן לנגן רק מדיה מאתרים שתומכים בממשק "הזרמה" (Streaming), או מקבצים "מקומיים" במחשב.
מה ההבדל?
האתרים שתומכים בסטרימינג, לרוב מחזיקים מדיה חוקית, שבעלי הזכויות בה, העלו אל האתר (למשל יוטיוב), או שהאתר הוא בעל הזכויות ומאפשר סטרימינג ממנו (כמו אתרי טלוויזיה ברשת). אם האתר יאפשר לגולשים להוריד תוכן מוגן בזכויות יוצרים, מבחינת החוק אפשר לתבוע את האתר. XMBC מכילה תמיכה בחיבור אל אתרי סטרימינג. כשתוכנה משתמשת בטורנט, אין את מי לתבוע (בגלל הטכנולוגיה שבה פועלים הטורנטים) ולכן במצב כזה, אם יחפשו אשמים, אז האדם שהשתמש בתוכנה, עלול להיות היחיד שייענש (תלוי בארץ ובחוקים), אפילו שהוא לכאורה לא עושה שום-דבר במודע.
אני לא משפטן בהכשרתי, אבל בכל-זאת, לדעתי תוכנה מהסוג המוצע, עלולה לגרום לאנשים לעבור על החוק, אפילו מבלי שהם מודעים לכך. מה עוד שדף הבית שלה, מופיעה ההודעה שציינתי בפוסט קודם..

בברכה,
גיליום

גיליום

New member
איך עושים את זה?

ככל הידוע לי, XBMC אינה תומכת בטורנטים "באופן טבעי".
ידוע שיש גרסה אחרת, לא מקורית מהאתר שלהם, שהיא תומכת טורנטים, אבל זו כאמור גרסה שונה.
כמו-כן, אפשרות אחרת, היא לבנות מערכת של מספר תוכנות ביחד, ש-XMBC מתזמנת את פעולתן של האחרות ושאחת מהאחרות, היא קליינט של טורנט. ראיתי איפשהו שמישהו הסביר איך אפשר לעשות זאת, אבל זה די מסובך למשתמש הממוצע וגם, זה אומר ש-XBMC לא תומכת בטורנטים..

בברכה,
גיליום

רוב הזמן נח

Well-known member
יש פלג-אינים שמוסיפים לתוכנה וזה מוסיף

אפשרויות בתוכנה לטורנט ולעוד דברים.
&nbsp

רוב הזמן נח

Well-known member
יש פלג-אינים שמוסיפים לתוכנה וזה מוסיף

אפשרויות בתוכנה לטורנט ולעוד דברים.
&nbsp

עידכון:
התוכנה עודכנה והיום קוראים לה קודי. kodi

ויש לה כל מיני הרחבות שחלקם זה לצפיה בקיבצי טורנט.

נערך לאחרונה ב:
למעלה