חברים, אל תקבלו את החיסון

exprexs

Member
חברים, זה אני רוניק, או "רונן" בשמי האמתי, מן טרול קטן שמלווה אתכם מעט יותר מ 10 שנים.
אהיה קצר במילים ואגש מיד לעניין עצמו.
אם אנו ידידים, אם אנו חברים, אני יכול רק להציע לכם או לבקש מכם שלא תקבלו לגופכם את החיסון החדש שהולך להפוך לחובה מוחלטת לכל ישראלי ולכל אזרח ותושב בעולם.
זה בערך כל מה שאני יכול לומר, להציע או לבקש מכם.
ממילא, מי שלא יקבל את ה"חיסון" לא יקבל גם שבב ולא קעקוע של הסדר העולמי החדש.

מציע לכם לברר באופן עצמאי לגבי מה שנקרא בשפתם חיסון, ואיננו אלא נשק ביולוגי שטיבו איננו לגמרי ברור לי, אך איננו קשור לשום נגיף ולשום מחלה עכשווית.
הייתי מוסיף ואומר, שאני מציע לכל אחד מכם לפעול בדומה לי, ולבחור אף במוות אם זה יגיע לזה, לבחור במוות על פני דרישותיהן הזרות של הממשלות, לרבות ממשלת ישראל.
אני יודע שאני אישית כבר מנוי וגמור בעניין זה. ואני מוכן אף למות אם לא תהיה לי ברירה אחרת.
מקווה שלא ניאלץ להגיע לבחירה כזאת, אני מאוד מאוד פאסימי וחושב שמדינת ישראל ( כמו כל האחרות ) נחושה באופן תהומי שלא לאפשר לאיש מאיתנו לחיות באופן חופשי, גם לא בתחומי מחנה הגיטו הזה המוקף בגדרות, וקרוי "מדינת ישראל" יימח שמה וזכרה.

BravoMan

Active member
מה אמרתי על זה שילדים מהווים סיכון?
לצערי, כרגיל יצאתי צודק!

אבל תמשיכו עם תאוריות הקונספירציה שלכם, נראה לאן נגיע...

דיברגנט חדש

Well-known member
מה אמרתי על זה שילדים מהווים סיכון?
לצערי, כרגיל יצאתי צודק!

אבל תמשיכו עם תאוריות הקונספירציה שלכם, נראה לאן נגיע...
ברור ש"צדקת" |לא|

ילד בן 12 נפטר ארבעה ימים לאחר שחוסן

BravoMan

Active member

BravoMan

Active member
אני רואה שכל מה שנותר לך לעשות זה ללעוג לשגיאות כתיב שלי?
ברור, הרי ראיות אין ולא יהיו לך, להזיות שאתה מפיץ.

הקישור הוא כרגיל לעוד קונספירטור כמוך, שמביא צילום מסך השד יודע מאפה, ועוד מנסה להפוך נער בן 18 לילד בן 12 |פנים|

אני חושב שאנשים כמוך צריכים אינטרנט מבודד משלכם, כדי שלא תוכלו לזהם את החברה השפויה בהבל שלכם!
עם כמה שאני תומך בחופש הדיבור, לו הייתי מנהל פורום, הייתי מזמן חוסם אותך על הפצת שקרים מסוכנים!

דיברגנט חדש

Well-known member
אני רואה שכל מה שנותר לך לעשות זה ללעוג לשגיאות כתיב שלי?
יש שגיאות שאפשר להתעלם מהם ויש שגיאות שמראות את הידע שלך במדע, כי אם היה לך ידע מינימלי, היית יודע את המשמעות של המילה 'לפתור' |נחמה|
הקישור הוא כרגיל לעוד קונספירטור כמוך, שמביא צילום מסך השד יודע מאפה, ועוד מנסה להפוך נער בן 18 לילד בן 12 |פנים|
איפה ראית בן 18?
אני חושב שאנשים כמוך צריכים אינטרנט מבודד משלכם, כדי שלא תוכלו לזהם את החברה השפויה בהבל שלכם!
עם כמה שאני תומך בחופש הדיבור, לו הייתי מנהל פורום, הייתי מזמן חוסם אותך על הפצת שקרים מסוכנים!
תמשיך להתעלם מהעובדות ומצרף לך עוד קישור על הילד שכתוב במיוחד בשבילך באותיות גדולות את גילו בכותרת.

BravoMan

Active member
איפה ראית בן 18?
בקישור שאתה הבאת!
הנבלה שפרסם אותו משתמש באופן ציני ובזוי בהודעה של הורים אבלים על מות בנם כדי לקדם קונספירציה, רק שלא היה לו מספיק שכל לערוך את צילום המסך שבו השתמש.

גם בקישור הזה לא כתוב שום דבר על חיסון נגד קורונה!
אם כבר, כתוב שדווקא ממליצים להתחיל לחסן נגד מחלות אחרות, כי יש עליה שלהן בזמן האחרון.

השקרים שלך לא יעבדו עלי!
אני אשכרה בודק את המקורות שזורקים לי!

תפסיק לשקר!

דיברגנט חדש

Well-known member
בקישור שאתה הבאת!
הנבלה שפרסם אותו משתמש באופן ציני ובזוי בהודעה של הורים אבלים על מות בנם כדי לקדם קונספירציה, רק שלא היה לו מספיק שכל לערוך את צילום המסך שבו השתמש.
כנראה כתב בטעות "נס רפואי של שמונה עשרה שנים..."
גם בקישור הזה לא כתוב שום דבר על חיסון נגד קורונה!
גם שלומי חזוני טוען להד"ם:
"

שלומי חזוני‏ ‏

‏מרגיש ‏פגוע‏.​

‏18 ביוני‏ ב-‏14:58‏ ·

חלאות אדם ממתנגדי החיסונים גזרו מהתמונה וכן ממשפט שנגזר מהפוסט שלי את התועבה לפיה נלי ז"ל נפטר בגלל החיסון (שקיבל בסוף דצמבר).
מעבר לתחושת הכאב מהניצול הציני הדוחה עד להקיא, אפשר להגיע למסקנה אחת ברורה לגבי צרי מוח וערלי לב אלו: אם אתם נאלצים לזייף ולשקר תוך פגיעה בזכרם של נפטרים ובמשפחותיהם אז אין לכם באמת מה להציג לנו מלבד המוגלה שהאישיות הדפוקה שלכם מייצרת.
אה כן, מי מכם שבטעות כאן וקורא את זה, אתם גם מוזמנים בכיף להטיס את עצמכם עצמאית מהקיר שלי."

אבל הוא עובד עירית בת ים - ורוצה לשמור על העבודה.

שאלתי אותו עכשיו בפייסבוק מתי התחסן עילי כהן והוא אמר שבדצבר באמת - אז הפוסט הזה של אמנון מילר נכון.

תגובתו של שלומי:" התחסן בסוף חודש דצמבר. בגלל מצבו הרפואי שכלל מגוון בעיות בריאות ובנשימה היה ברור שהוא לא יוכל לעמוד בקורונה, למעשה הוא היה בבידוד מוקפד תקופה ארוכה, ולכן קיבל אישור להתחסן כבר בשבוע החיסונים הראשון, הוא נפטר מבעיות מוכרות בהן טופל מאז שנולד."
אם כבר, כתוב שדווקא ממליצים להתחיל לחסן נגד מחלות אחרות, כי יש עליה שלהן בזמן האחרון.
ברור, לחסן את גילאי 4-12 בחיסון השפעת, כי בגלל שלא חלו השנה בשפעת, בשנה הבאה תהיה התפרצות :D
שפעת היא מחלה עונתית שכל שנה הזנים משתנים בה ואין תלות לאם היית מחוסן או חולה שנה קודמת למה שיקרה השנה וזה רק מראה כמה עוד טימטום כתבי הפרו חיסונים יכולים לכתוב ואנשים בורים כמוך במדע נטולי כל ספקנות בסיסית אוכלים כל דבר.
השקרים שלך לא יעבדו עלי!
אני אשכרה בודק את המקורות שזורקים לי!
אם בדיקה כזאת ועבדנו כפי שכתבתי בפיסקה הקודמת |נחמה|

BravoMan

Active member
והנה, כל מה שזה לקח זה כמה חלאות חסרי אחריות, ועשרות ילדים חולים, והנה באה ההמלצה שהיית צריכה לבוא לפני חודש:

וכמובן, גיוס שוטרים.
הדבר היחיד שמצער הוא, שלא שמים מפרי בידוד בכלא!
אחרי הכל, אם הוכחת שאתה לא הולך לציית לחוקים, זה מקומך...

דיברגנט חדש

Well-known member
והנה, כל מה שזה לקח זה כמה חלאות חסרי אחריות, ועשרות ילדים חולים, והנה באה ההמלצה שהיית צריכה לבוא לפני חודש:

וכמובן, גיוס שוטרים.
הדבר היחיד שמצער הוא, שלא שמים מפרי בידוד בכלא!
אחרי הכל, אם הוכחת שאתה לא הולך לציית לחוקים, זה מקומך...
מקווה שראית, עכשיו, את הכתבה הנרחבת על שיראל, בת 22 שמתה לאחר קבלת החיסון השני לאחר שהצוות הרפואי בבי"ח זיו היה אדיש למימצאים והשוו את הדלקת בשריר הלב לדלקת בכתף כי כמובן, אי אפשר למות מחיסון|לא|

BravoMan

Active member
אחר שהצוות הרפואי בבי"ח זיו היה אדיש למימצאים והשוו את הדלקת בשריר הלב לדלקת בכתף כי כמובן, אי אפשר למות מחיסון
והיא אכן לא מתה מחיסון.
בהנחה שהכתבה אמינה, היא מתה מרשלנות רפואית.

תגיד, כמה נמוך אתה מוכן לרדת בשביל תאוריות הקונספירציה שלך?
כל אמצעי כשר בענייך, לא משנה כמה מתועב?

קראת שיש עכשיו ילד מאושפז במצב קשה בגלל שאיזה חלאה הפר בידוד והדביק בית ספר שלם?

דיברגנט חדש

Well-known member
והיא אכן לא מתה מחיסון.
בהנחה שהכתבה אמינה, היא מתה מרשלנות רפואית.

תגיד, כמה נמוך אתה מוכן לרדת בשביל תאוריות הקונספירציה שלך?
כל אמצעי כשר בענייך, לא משנה כמה מתועב?

קראת שיש עכשיו ילד מאושפז במצב קשה בגלל שאיזה חלאה הפר בידוד והדביק בית ספר שלם?
למקרה המדובר שהיה אתמול בחדשות ערוץ 13 (רשת), הסיבה שקיבלה טיפול לא טוב היא מפני שהצוות הרפואי התייחס לניזקי החיסון כפי שאתה והפרו חיסונים מתייחסים אליהם :(
ברור שלא בגלל החיסון, כי הסיבה למצבה הרפואי שהגיע לידי אשפוז הוא לא בשל תופעת הלוואי של החיסון |טמבל|

דיברגנט חדש

Well-known member

חברים, אל תקבלו את החיסון​

אני כל הזמן כתבתי את זה שהחיסונים האלו מחלישים את מערכת החיסון לרבות בהתגוננות מול הקורונה והנהעוד הוכחה לכך:

מחקר חיסוני הקורונה הכי גדול עד כה מצא כמה ממצאים מדאיגים מאוד

מערכת וואלה! בריאות
20.2.2024 / 13:34
המחקרים הבריאותיים על הקורונה והחיסונים שלה ממשיכים ברחבי העולם וכעת מחקר בינ"ל גדול וראשון מסוגו מצא כי החיסונים מעלים את הסיכון למחלות שונות ויחסית נדירות. הנה הפרטים

BravoMan

Active member
כל הכבוד לוואלה, כרגיל אין קשר בין המלל העברי בכתבה, למחקר המקורי שהיא כביכול סוקרת:
This study focuses on finding out how often certain health events might be expected to occur by chance alone after people get vaccinated. We looked at different health problems that might occur within a day, a week, or six weeks after being vaccinated. We looked at data from hospitals and regular doctors' offices because we wanted to find out which sources of health data worked best for different health issues, depending on where people get healthcare. Having local real-world data is crucial for keeping vaccines safe by helping us detect problems and investigate them. Knowing how often certain health events typically happen anyway may help people feel more confident about getting vaccinated.

בקיצור, לא דובים ולא יער, אבל תמשיך בשטויות שלך, בטח גם תכף תספר לי שאין מלחמה וגם זה קונספירציה...

beatman

Member
תרגע, זה לא יהיה חובה.

אני כרגע סקפטי לגבי בטיחות החיסונים הללו.
גם חיסון שניתן ב-2 מנות מפריע לי.
ברגע שיהיה חיסון שהוכח כבטוח ויהיה במנה בודדת, אסכים לקבל אותו.

exprexs

Member
היי ביטמן.
שמח שאתה מגיב, שמח שאתה עדיין פעיל כאן ומקווה שיש גם אחרים שלפחות קוראים אם לא מגיבים.

אני לא יכול להתווכח על עניינים עתידיים, עניינים שעדיין לא קרו.
מכל מקום, הנשק הביולוגי שנקרא "חיסון", כבר נמצא כאן.
הדיבור על חוק חיסון חובה מול הפייק קורונה, גם הוא חלק מן ההווה.

דבריי הם למעשה אזעקת אמת, אזעקת אמת חלשה שכמעט ואיננה נשמעת.
דבריי הישנים לגבי פיגועי שווא, אי הנחיתה על הירח, התרסקויות משונות של מטוסים שלמעשה לא קרו מעולם, כל אלו כבר למעשה חסרי ערך של ממש גם אם היו נכונים. כל אלו, היו מעין איתותים של הממשלות זו לזו, שכל אחת בנפרד תבצע את חלקה ותשקר לציבור שלה.
בעבר, ציינתי שגם ישראל היא חלק מן הסדר העולמי החדש, רק שבמן אופן מוזר שכזה, ישראל אכן מוכה לעתים במכת טרור אמתי לגמרי. וזהו כנראה מקור הבלבול... שישראל גם לעתים מוכה בטרור, והיא גם חלק מן הסדר העולמי החדש.
במלים אחרות, הממשלה שלנו, ונבחרי הציבור שלנו, הם בובה הנשלטת בחוטים של אדונים אחרים.
יתכן שכך זה תמיד היה..... ( לא יודע ממש ).
אם אתה יכול לקבל זאת, אז אתה נמצא למעשה בסביבה עוינת מאוד, המתחזה לישות שדואגת לך ולבריאותך.
לא אהיה מופתע אם החיסונים יקבלו את מלוא האישורים הנדרשים, ובפועל יגרמו למוות המוני בקנה מידה חסר כל תקדים, או שיגרמו לנזק אחר שטיבו איננו לגמרי ברור לי.

exprexs

Member
מגיב לעצמי- לא רוצה להטריד את מנוחתו של אף אחד.
אז בינתיים, כמה לא מפתיע... החיסון של חב' מודרנה, קיבל את אישור ה FDA.
כדאי לשים לב לדיבור המפורש על כך שמדובר בחיסון חדשני שאין לו שום תקדים היסטורי. מדובר על חיסון תקדימי שמכיל mRNA ולמעשה מתמרן את ה DNA של הגרעין בתא האנושי. זאת לעומת החיסונים של הדור הישן, חיסונים שהכילו למעשה וירוס מוחלש / חיידק מוחלש שאמור לעורר את המע' החיסונית ללא שום התערבות עם ה DNA האנושי.
במילים אחרות, המידע שאמור להדליק אצלך נורית אזהרה, מונח באופן גלוי מול עיניך. זה לא מן "סוד".
בסופו של דבר, ולאחר שיהוי ממושף החיסונים האלו יחסלו את רוב האוכ' בעולם.
לא ברור לי מהי תוחלת הפעילות של החיסונים האלו עד להשגת התוצאה המבוקשת ( קרי חיסול ). רק ברור לי במיליון אחוז שאין שום וירוס, אין שום מחלה, וכמובן שממילא גם אין שום מגיפה כלל וכלל.
מי שמסרב לקבל זאת שמשקרים לו, נמצא בבעיה... והבעיה כולה שלו ושל משפחתו.
מאחל לכולנו רק בריאות, אריכות ימים, ושנינצל משינייה של ממשלת הרשע שלנו.

כוכבית מצויה

Well-known member
מגיב לעצמי- לא רוצה להטריד את מנוחתו של אף אחד.
אז בינתיים, כמה לא מפתיע... החיסון של חב' מודרנה, קיבל את אישור ה FDA.
כדאי לשים לב לדיבור המפורש על כך שמדובר בחיסון חדשני שאין לו שום תקדים היסטורי. מדובר על חיסון תקדימי שמכיל mRNA ולמעשה מתמרן את ה DNA של הגרעין בתא האנושי. זאת לעומת החיסונים של הדור הישן, חיסונים שהכילו למעשה וירוס מוחלש / חיידק מוחלש שאמור לעורר את המע' החיסונית ללא שום התערבות עם ה DNA האנושי.
במילים אחרות, המידע שאמור להדליק אצלך נורית אזהרה, מונח באופן גלוי מול עיניך. זה לא מן "סוד".
בסופו של דבר, ולאחר שיהוי ממושף החיסונים האלו יחסלו את רוב האוכ' בעולם.
לא ברור לי מהי תוחלת הפעילות של החיסונים האלו עד להשגת התוצאה המבוקשת ( קרי חיסול ). רק ברור לי במיליון אחוז שאין שום וירוס, אין שום מחלה, וכמובן שממילא גם אין שום מגיפה כלל וכלל.
מי שמסרב לקבל זאת שמשקרים לו, נמצא בבעיה... והבעיה כולה שלו ושל משפחתו.
מאחל לכולנו רק בריאות, אריכות ימים, ושנינצל משינייה של ממשלת הרשע שלנו.

שקר וכזב, החיסון לא מתמרן את ה DNA.
אם היתה סיבה ממשית לא להתחסן לא היית נזקק להפצת שקרים.

כוכבית מצויה

Well-known member
היי ביטמן.
שמח שאתה מגיב, שמח שאתה עדיין פעיל כאן ומקווה שיש גם אחרים שלפחות קוראים אם לא מגיבים.

אני לא יכול להתווכח על עניינים עתידיים, עניינים שעדיין לא קרו.
מכל מקום, הנשק הביולוגי שנקרא "חיסון", כבר נמצא כאן.
הדיבור על חוק חיסון חובה מול הפייק קורונה, גם הוא חלק מן ההווה.

דבריי הם למעשה אזעקת אמת, אזעקת אמת חלשה שכמעט ואיננה נשמעת.
דבריי הישנים לגבי פיגועי שווא, אי הנחיתה על הירח, התרסקויות משונות של מטוסים שלמעשה לא קרו מעולם, כל אלו כבר למעשה חסרי ערך של ממש גם אם היו נכונים. כל אלו, היו מעין איתותים של הממשלות זו לזו, שכל אחת בנפרד תבצע את חלקה ותשקר לציבור שלה.
בעבר, ציינתי שגם ישראל היא חלק מן הסדר העולמי החדש, רק שבמן אופן מוזר שכזה, ישראל אכן מוכה לעתים במכת טרור אמתי לגמרי. וזהו כנראה מקור הבלבול... שישראל גם לעתים מוכה בטרור, והיא גם חלק מן הסדר העולמי החדש.
במלים אחרות, הממשלה שלנו, ונבחרי הציבור שלנו, הם בובה הנשלטת בחוטים של אדונים אחרים.
יתכן שכך זה תמיד היה..... ( לא יודע ממש ).
אם אתה יכול לקבל זאת, אז אתה נמצא למעשה בסביבה עוינת מאוד, המתחזה לישות שדואגת לך ולבריאותך.
לא אהיה מופתע אם החיסונים יקבלו את מלוא האישורים הנדרשים, ובפועל יגרמו למוות המוני בקנה מידה חסר כל תקדים, או שיגרמו לנזק אחר שטיבו איננו לגמרי ברור לי.

אוסף ההזיות שלך רק מראה שאתה מתמיד בלפרסם הזיות חסרות משמעות ולכן עדיף לא להקשיב לך.

למעלה