חברים וחברות כנסו

ברנס1

New member
חברים וחברות כנסו

תעשו איזה שירשור של רוסט טוב כי יש לי ים דנאסהול על המחחשב ובקושי רוסט אז תנו המלצות לזמרים שירים אני התחיל Groundation חולה עליהם כל השירים שלהם ממש זורמים.... jah bless

Carcass

New member
...

Roots\Foundation IjahMan Levy - אני אוהב כמעט את כל האלבומים של האמן הזה,שנמצא בסצינה עוד מסוף שנות השבעים ועד היום מוציא אלבומי רוטס איכותיים,ממליץ במיוחד על האלבום Africa משנת 84. freddie mcgregor - bobby bobylon -Studio One - אין צורך לפרט,אומן ענק. Derrick Morgan-Seven Letters,אלבום פאונדיישן ענק משנת 69,כולל גרסא אדירה ל Tears On My Pillow,כמה טיונים שנוטים לסקא,ואפילו 2 טיונים עם אישתו פאטסי מורגן. Barrington Levy - Bounty Hunter - האלבום האהוב עליי של המגה אמן הזה,טיון אדירים שנחשבים לקלאסיקות כל הזמנים,כמו Shaolin Temple,Skylarking,Shine Eye Girl ועוד... Johnny Osbourne & the Sensations - Come Back Darling - 1970 ,גם אין צורך לפרט עליו,פאונדיישן. ניו רוטס וכאלה: Warrior King,אחד האמנים האהובים עליי,שני האלבומים שהוציא עד היום איכותיים בטירוף,ממליץ במיוחד אבל על האלבום Hold The Faith מ2005. Turbulence(שלדון קמפבל),אחד האמנים הנחשבים בתחומו,הבעיה שלי איתו שיש לו דיי הרבה נפילות,הוא לא יציב כזה,בכל מקרה אלבומים מומלצים : I Believe,Different Thing,Upright,Songs Of Solomon Junior Kelly - אותו אני גם די אוהב,הכי ממליץ על האלבום Bless מ 2003. Richie Spice - אחד האמנים הגדולים בשנים האחרונות עם הקול והאינטרויים המרגשים ( Na na na na yes),האלבום Spice In Your Life איכותי בטירוף,כמו כן יושב על המון רידימים עם המון טיונים אדירים (Ghetto Girl,Babylon System,Blood Again,Open The Door,ועוד המון). תבדוק את אלה לבנתיים,יסדרו לך כמה שעות פלייליסט איכותיות. שיהיה שבוע מצוין.

ברנס1

New member
עוד שאלה

איפה אני מוצא דיסקים של טוני ריי וגם עם למיש יש המלצות לרוסט בסגנון Junior Byles או Groundation

Ras Arbel

New member
ג'וניור ביילז

כל מה שתחפש של ג'וניור ביילז התקופת ה-upsetters יהיה מופתי מעל ומעבר. beat down babylon ו-curly locks זה שמות של אלבומים שאני זוכר כרגע. אין לו הרבה טיונים ורוב האלבומים ממחזרים את עצמם. אם תמצא משהו קיצוני - נא שתף! we a go beat down babylon one more time we a go beat down babylon

ובעניין טוני ריי

חפש אותו בתחנה המרכזית אחי, הוא ישמח לספר לך איפה תוכל למצוא דברים שלו. אני אישית ראיתי ויינילים שלו, כן כן, בקרמבו שנקין, ובחור בשחור שנמצא בפינת קינג ג'ורג' ת"א, חנות מצויינת לכל מה שהוא יד שנייה אבל לא יותר מדי לרגאיי...

ברנס1

New member
Junior Byles

זה השירים שיש לי שהם שלו Junior Byles - Fever Junior Byles - Curly Locks מת על השיר הזה Junior Byles Fade Away אה מסתומרת לחפש אותו בתחנה המרכזית חח ?

K C

New member
האוזן השלישית בשנקין

וקרמבו כמו שגיל טאמר שירים: Beat Down Babylon Oh Carolina When Will Better Come ואלבומי groundation Burning Spear - Dry & Heavy The Congos - Heart of the Congos The Abyssinians - Satta Massagana ואם בא לך על סקא Trojan Ska Boxset Boxset

Carcass

New member
..

חפש תו במרכזית,הוא חי בארץ,ומועדון\פאב הראסטה שייך לו.

ברנס1

New member
טוני ריי

הוא אומן מעולה אפשר לדעת למה הוא הפסיק להוצאי דיסקים ? ולגבי המעדון שלו יש למישו קצת פרטים ?

למה הוא הפסיק? אנא עארף, שאל אותו

שמע הוא כבר לא צעיר, ת'יודע מתבגרים מתמסדים... המועדון נקרא "ראסטה פאב", כבר כמה שנים טובות ממוקם ברח' הרכבת ת"א, תוכל למצוא שם כל מוצ"ש את טוני מנגן ושר שירים שלו וגם קאברים לבוב מארלי. מדי פעם יש גם אירועים מיוחדים. בכלל לא מכליל אבל המקום פונה בעיקר לאוכלוסיה האתיופית. בטוח שלא במכוון, אבל ככה יצא עם הזמן.

תיקונים קטנטנים..

טוני מופיע פעם בשבועיים ולא כל מוצאי שבת כמו שציינת! ובקשר לאוכלוסיה, בימי חמישי ושישי 93% שם אתיופים כי זה ליין כזה.. במוצאי שבת המקום לא פונה לאוכלוסיה זו, אלא הרבה יותר מגוון! שיהיה אחלה יום :) -כשף!

Ras Arbel

New member
עוד על טוני ריי

באתר הרגאיי הישראלי הרישמי ראיתי שיש עליו מידע (גם בדף הראשי). אפשר למצוא שם מידע על כמעט כל האומנים והסאונדים בארץ וזה בכלל אתר מעניין שאפשר לחפור בו ארוכות ולגלות מידע מפתיע ומאיר עיניים. בסך הכל טוני הוא זמר מוכשר עם מילים טובות (והרבה הומור). את האלבומים שלו אפשר למצוא גם באתר הרגאיי הישראלי כמו כן אפשר למצוא שם אלבומים של אומני רגאיי נוספים מהארץ וגם מיקסטייפים של מספר סאונדים ישראלים. יש להם גם פורום קטן אבל העיקר באתר הוא המידע העצום שהועלה ועדיין מעלים לאתר כך ששוה לבדוק על בסיס יומי. תתמכו באתר הזה כי הוא הבית שלנו (בלי קשר לפורום) ww.reggae.co.il כבוד ראס ארבל

למעלה