חברים סטלנים שלי ,צריך עזרהה

e2 aka e2

New member
חברים סטלנים שלי ,צריך עזרהה

אני כבר מחפש המון זמן שירי ראגיי מלודיים יפים לאוזן,לא חייב להיות משהו מוכר או ההפך,לא איכפת לי שיהיה מיינסטרים אבל שיהיה שירה ושיהיה מלודי וקליט באוזן... גם הטקסט לא חשוב לי,בקיצר אני מקווה שהבנתם למה אני מתכוון,ראגיי עם כלים חיים עם מקצב כיפי ושירה מלודית קליטה אם תוכלו להמליץ לי אני אודה לכםם מכל הלב

MC SammY

New member
אמממ

Bob Marley- Turn your lights down low Bob Marley- No woman No cry UB40-Kingston town UB40-Red red wine UB40-Every breath you take UB40-Baby I love your way Bob Marley-Three little birds Seeed-Double soul Spectecular-Find yourself טוב אני חייבת לעוף
פיס!

e2 aka e2

New member
טוב טוב טוב!!!

היו לי איזה חצי מאלו אבל תודה רבההההה אחלה !

idk

New member
וואי אותך שנים לא ראיתי

מה שלומך יא חבוב? איך בדרום? מה שלום הבדואים והגמלים? [זה אביחי-מזרע אם אתה לא זוכר
] וסתם ככה מהראש משו שנראה לי שתאהב (למרות שאולי אתה מכיר) buju banton - hills and valleys Beenie Man- street life קנגורו- אוזו ולוקוס, תל הבבילון איאם- מילים פילים, אהבה בואי האמת שעכשיו עצרתי ואני לא בטוח אם לזה אתה מתכוון.. בכל מקרה- ננסה :)

התנגן אצלי היום(סביר שיעזור לך)

התיאור שנתת מתאים כמעט לכל שיר שאני שומע :)) אולי מהשנים האחרונות פחות כי היום המקצב הדיגיטלי כבש את האי והעבודה עם להקות חיות היא יותר להופעות. זה לא שאין כבר בכלל, ממש לא אבל פחות משתמשים בכלים חיים כמו שפעם השתמשו. אתה גם בטח מתכוון לרגאיי קלאסי יותר, ואולי לא בהכרח. בקיצור הנה מה שהתנגן אצלי היום, אתה מוזמן לחפש. (Greetings Riddim) Half Pint - Greetings Beres Hammond- there you go (QUEEN MAJESTY RIDDIM) Dennis Brown - Queen majesty Real Rock Riddim - Dennis Brown - Stop Fussing & Fighting the chantells & u-brown - children of jah jacob miller - tenement yard Jacob Miller - Healing Of The Nation barrington levy - black roses HEAVENLESS RIDDIM - Lady Ann - Informer The Maytones - Money Worries

Nechi Nech

New member
Buju Banton - Magic City

Sizzla - Show Us The Way Sizzla - Like Mountain Capleton - All My Life Capleton - Leaders Let The People Down Capleton - Search Fi A Find Capleton feat. Morgan Heritage - Behold Jah Cure & Gyptain - King Nah Sleep Anthony B - Bun Dem Sizzla - Free Jah Mason - Lion Look Culture - A Slice Of Mt. Zion

eviaman

New member
יש לי משהו חזק בשבילך...Capleton

השיר. Remember the Days מתוך האלבום שבעייני הוא הכי טוב שלו REIGN OF FIRE האזנה נעימה, שיר אהבה שהיה השיר שלי ושל חברה שלי לשעבר... עצוב. שיר שבאמת ... עזוב!אין לי כוח להזיל דמעה אז פשוט קבל אותו .

למעלה