חברים של הילדים מתארחים

צימעס

New member
ואתה חושב שנסתפק בזה?

אתה היחיד בינתיים שמתקרב ללתאר את מה שמרגיש הצד השני, מחוויה אישית, ומסתפק במשפט בודד? בבקשה, בבקשה, שפוך על זה עוד כמה שורות. ארוכות.

De-Panther

New member
לא יודע. כנראה יש לי טראומה כלשהי מגיל קטן...

אני באמת לא יודע מה גורם לזה. אולי בגלל יחס של מבוגרים אלי כשהייתי קטן. כשאני מנסה להזכר, אני זוכר שהסתדרתי רק עם אמא של חבר אחד, ואני מניח שזה בגלל שהיא בנאדם מאוד נחמד. רוב ההורים נתנו הרגשה של "אין לי כוח, מה הוא מביא חברים הבייתה" ומבט זועף. אבל אפשר גם להסתכל על דברים מהזמן האחרון: אמא של חבר אחד תמיד עם מבט זועף כשאנחנו באים לבקר, אני אפילו מפחד להגיד לה שלום. ואמא של חבר אחר, עברנו במקרה בבית שלו לכמה דקות, ישר התלהבה מזה שבאו אנשים והייתה אובר נחמדה. אלו אגב, שני מקרים קיצוניים שגורמים לי להרגיש לא בנוח. אבל בין שניהם, אני מעדיף את ההורה הנחמד. אני מעדיף שאם זה חשוב להורים, שיגידו שלום, בלי יותר מדי חקירות, ובלי יותר מדי הצעות של שתיה\אוכל\שטויות אחרות. אם הם רוצים שיגידו שלום\להתראות כשבאים או הולכים - שיגידו בעצמם שלום\להתראות. הבנאדם מגיע לסביבה חדשה, לא כל אחד רגיל לזה או מרגיש בנוח. בנוסף, הרבה מהתחושה הזו נעלם בשנים האחרונות. כנראה בגלל שכבר יש לי חברים עם ילדים, ויצא לי לעבוד עם אנשים מבוגרים, אז עכשיו כולם נראים לי סה"כ בני אדם. אגב,מזל טוב! יש לי הרגשה שפספסתי את היומולדת שלך ולא אמרתי מזל טוב

תודה על התשובה שלך

למעלה