חברים

חי בועט נושם ממש מרוצה..

אחותי יותר עובדת איתו..אבל גם אני..אני עכשיו רוצה להשתדרג או להוסיף עוד איזה מודול.נראה.

מה זה זה.. איפה את מנגנת.. על מה להוסיף מודול

את הקלידנית של יאני ולא ידוע לי? להשתדרג.. מודול.. עניינים.. מה באמת עיסוקך בכלי הנ"ל..

לא חושב שמכל סוג דווקא

חוששני שיאני נעול על סדרת הטריטונים מבית קורג דיי בולטים הסאונדים הקורגיים בהופעותיו וביצירותיו 2 הופעות שראיתי (לא מקרוב וחבל שכך) היו עם צוות לא קטן של טריטונים וכמובן - פסנתר כנף מבית ימאהה.

אם אתה מגלה בקיאות בעניין יאני

אולי תוכל לומר לי אם יש הופעה נוספת לצפיה אחרי ההופעה של 2006 ואגב שמת לב שאת כל הולואים המסובכים הוא נותן לקלידן הסיני לבצע? והאם כמו ששמתי לב 5 מתוך 6 האורגנים שאיתם הוא מנגן הם אותו דבר וכנ"ל הסיני/יפני/פחוסי שלו?

דיבור נאיבי

מה עושים כשצריך קטע סולו ובו זמנית צריך שפסנתר כנף יתנגן לו ברקע ויוסיף צבע? עושים מה שיאני עושה יאני קומפוזיטור לא קטן ואנחנו האחרונים שנאמר לו מה יעשה ומה יפעל הוא לא ירד איתנו לרמת שיחה כזו או אחרת אז אל לנו להכנס לנעליו שיקולים יש לו משיקולים שונים ואכן, שיקולים רבים יש לתת לסיני לבצע סולואים מסויימים * לשבור מעט את המסך - כל הסולואים יאני - אולי קצת משעמם במסך * אולי סאונד הסולו אינו נמצא במקלדות של יאני או אין המקום מאפשר לו לשים אחת כזו לידו * אולי הקלידן הסיני הזה חתיכת תותח מפורסם שזהו חלק מהפרסום וקיזוז הכסף בינהם שמע, אלף ו1 סיבות לכך והשאלות האלו מיותרות הייתי אומר ואמנם כשם שאמרת לפחות 3 מקלדות תאומות יש לו שם.

ענית יפה

רק לא הבנתי איך וכיצד צמד המילים "דיבור נאיבי" קשור לעניין? ועוד שאלה - האם יש מצב להוריד מקצב של 7/8 נורמאלי מאיזה שהוא מקום?

אהה..

ראיתי על הצג את המספר של יאני..כנראה זה מה שהוא רצה..בכל אופן..אני סתם מנגנת לעצמי ונהנית..ורוצה להשתדרג..

למעלה