חברי פורום תפוז........

reality i

New member
חברי פורום תפוז........

הבנתי שיש כאן לא מעט אנשים שמכירים אותי וחלקם גם כותבים בוואלה (תודה על הברכות ליום ההולדת בתחילת השבוע) ובכן אני לא מכיר אתכם....את הכינויים קשה לי לזכור והייתי שמח לקשר פרצופים לשמות אז כל מי שמגיע היום בערב בואו לומר שלום.....ממש לא נעים לחלוף על פני אנשים שמכירים באינטרנט מבלי להחליף מילה....אני לא מכריח אף אחד....בכל אופן איימר סאונד ישאירו אתכם עם פה פעור הלילה.... נכון שהדאנסים בבארבי מתחילים תמיד מאוחר אבל היום זה ערב מיוחד חד פעמי שיתחיל ב22:00 !!!! רודבוי,מיי לורד,יוניטי ואיימר מקבלים את 2006 האזרחית בצורה אחת - טירוף !! שווה להגיע מוקדם בכדי לא לפספס שום דבר.....trust me ! כבוד לכולכם ריאליטי

טובא

New member
ממש מלח על הפצעים../images/Emo46.gif

אני דופק משמרת לילה בעבודה היום. נו...טוב... בשנה הבאה! בכול מקרה מזל טוב אורן!!!

טובא

New member
הלוואי.אבל אני בת"א

תשאל את הבוס שלי נראה לי שאתה מכיר אותו לא? :)

s h i d a n

New member
אורן אחי

כבר הצגתי את עצמי בפנייך במכמורת ודאנס אחרי זה שכחת, לא נורא בכל מיקרה, אני אציג את עצמי שוב היום!!! בלאס!!!

yaarasta

New member
פשש....

BADMAN GONE NICE? בעיה ידועה העניין הזה של ההכרויות. אז אני מבקש מכל הכו*יות והיפות לבוא אלי היום ב- 23:30 אם אין לכן עם מי להתנשק... כל השאר מוזמנות לבוא ל GANJA-MAN ראספז, הוא ישמח..... חח.... -יער

yaarasta

New member
מזה בודד.... ממש

הייתי צריך לרקוד עם 15 בנות 15 בשביל שהם לא יורידו אותי מהבמה.....

RastaTzlila

New member
רק חבל...

שלפי השמועות (והתמונות) הן היו קטנות ממך ב- עשר (?) שנים נניח. זקיינ'עלה :)

נישמע מסיבה לפנים!

ת'אמת שניראה לי את פתיחת שנת 2006 הקרבה ובאה אני ייבלה בבארבי.. גמלי ניראה שהולך להיות סופהדרך! אז יאללה בואו בהמוניכם, אני בטוחה שהולך להיות ערב משוגעעעע...
יהיה שמח
BE THE LOVE GENERATION !!! המון אהבה וחיוכים, ותאכלו הרבה סופגניות! שני...

yaarasta

New member
בואנה, ריאליטי, ראית מה עשית???!!

בגלל ההודעה שלך, וזה שבקשת מאנשים לבוא לבמה, כוללןןןןן הגיעו......! (מי אמר שלא מקשיבום לך במיקרופון, סלקטה...) GAYYYYYYYYYYYYYYLLLLLLLLLLLLLLLLLLL LAAAAAAAAADDDDDDDDIEEEEEEEEEEZZZZZZZZZZZZZZZZZZ DAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRLLLLLLLLLIIIIIIIINNNNNNNNNNGGGGGGGGGGGG!!! RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

למעלה