חברת ספיר ברנובסקי

e12345a

New member
חברת ספיר ברנובסקי

חברת ספיר ברנובסקי
האם מישהו מכיר את החברה הזו ויכול לתת מידע?
מישהו שאני מכירה אמר לי שאחד מבעלי החברה, גולן ספיר, הוא חבר טוב שלו והוא סומך עליו לגמרי. למרות זאת, מאחר ויש לי היסוסים רבים בקשר להשקעה בארה"ב, הייתי שמחה לקבל מידע נוסף.
תודה מראש.

vinney

Well-known member
כמה כסף ולכמה שנים השקיע מישהו הזה עם החברה הזאת?

חברת ספיר ברנובסקי
מישהו שאני מכירה אמר לי שאחד מבעלי החברה, גולן ספיר, הוא חבר טוב שלו והוא סומך עליו לגמרי. למרות זאת, מאחר ויש לי היסוסים רבים בקשר להשקעה בארה"ב, הייתי שמחה לקבל מידע נוסף.
תודה מראש.
כמה כסף ולכמה שנים השקיע מישהו הזה עם החברה הזאת?

aeonf

New member
תקרא

חברת ספיר ברנובסקי
תודה מראש.
תקרא
פה (צריך להצטרף לפורום):
https://www.facebook.com/1885945295012997/posts/2348854885388700
&nbsp
וגם פה:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/579/177512276/כלכלה_וייעוץ_פיננסי/נדל"ן

Boston Guy

New member
החברה זה דבר חשוב - אבל יותר חשובה העיסקה הספציפית

חברת ספיר ברנובסקי
תודה מראש.
גם החברה הכי טובה מציעה לפעמים עסקאות שכושלות.
אז מה שחשוב זה להתמקד בעיסקה ובתנאים שלה.

e12345a

New member
עקרונית, יש לי הסתייגות מהשקעה בארה"ב

גם החברה הכי טובה מציעה לפעמים עסקאות שכושלות.
אז מה שחשוב זה להתמקד בעיסקה ובתנאים שלה.
מבחינתי: ארה"ב רחוקה, אינני מכירה אותה, אין לי כוונה להגיע אליה וכו'. האפשרות שלי לדעת אם העסקה כדאית או לא, מוגבלת.
לכן, עקרונית, עד היום לא שקלתי כלל השקעה כזו. התכוונתי, וכנראה עדיין, להשקיע באירופה. הכוונה הראשונית שלי הייתה אנגליה, מקום שאני יודעת עליו קצת יותר, והאנגלית שלי טובה. זה היה עוד לפני הברקזיט ושאר הבעיות. כרגע אני מהססת. בכל מקרה, לדעתי, ראשית כל אני צריכה ליצור קשר עם עו"ד מתאים.
זה שאני בכלל מתייחסת לאפשרות של השקעה בארה"ב, זה רק בגלל ההמלצה החמה שקיבלתי מאותו אדם שאני מכירה.
הפורום הזה נועד להשקעות בארה"ב, אבל אם מישהו יכול להמליץ על עו"ד לקניית דירה באנגליה/ספרד/פורטוגל אשמח לשמוע. (בתי אבות/מעונות סטודנטים לא מעניינים אותי).

Boston Guy

New member
כמו שכתבת - הפורום הזה מיועד לדיונים בנושא השקעות בארה"ב.

מבחינתי: ארה"ב רחוקה, אינני מכירה אותה, אין לי כוונה להגיע אליה וכו'. האפשרות שלי לדעת אם העסקה כדאית או לא, מוגבלת.
לכן, עקרונית, עד היום לא שקלתי כלל השקעה כזו. התכוונתי, וכנראה עדיין, להשקיע באירופה. הכוונה הראשונית שלי הייתה אנגליה, מקום שאני יודעת עליו קצת יותר, והאנגלית שלי טובה. זה היה עוד לפני הברקזיט ושאר הבעיות. כרגע אני מהססת. בכל מקרה, לדעתי, ראשית כל אני צריכה ליצור קשר עם עו"ד מתאים.
זה שאני בכלל מתייחסת לאפשרות של השקעה בארה"ב, זה רק בגלל ההמלצה החמה שקיבלתי מאותו אדם שאני מכירה.
הפורום הזה נועד להשקעות בארה"ב, אבל אם מישהו יכול להמליץ על עו"ד לקניית דירה באנגליה/ספרד/פורטוגל אשמח לשמוע. (בתי אבות/מעונות סטודנטים לא מעניינים אותי).
כמו שכתבת - הפורום הזה מיועד לדיונים בנושא השקעות בארה"ב.
ויותר ספציפית - השקעות בנדל"ן בארה"ב.
ואכן - לא כדאי לך להכנס להשקעה במקום ש"אינך מכירה ושאין לך כוונה להגיע אליו".

אציין רק שגם לגבי המדינות האחרות שהזכרת - האפשרות שלך לדעת אם העיסקה כדאית מוגבלת. אלא אם כן חיית שנים באחת המדינות הללו, את מכירה את השכונה או העיר שבה את חושבת להשקיע כמו את כף היד שלך ויש לך נסיון קודם בהתעסקטת בנדל"ן באותו מקום.

חברת ספיר

חברת ספיר ברנובסקי
תודה מראש.
חברת ספיר
אשמח לקבל מס טל של חברת ספיר

למעלה