חברת פלאפון - שערוריה

ilanreg

New member
חברת פלאפון - שערוריה

לפני כחודש עברתי מקום עבודה ומשכתי עימי את מס' הטלפון הנייד שלי. במקום העבודה החדש ביקשו שאנייד לפלאפון וכך עשיתי תוך חתימה על טופס "פיצול".

חברת פלאפון סירבה לקבל את טופס הפיצול בטענה שאני חייב להם כסף.
הוכחתי להם שאין לי חוב והחוב שייך לחברה בה עבדתי לפני 11 שנה וגם אם היה חוב הרי שלאחר 11 שנה הוא היה מתיישן. הצעתי גם שאם יוכיחו שהחוב שלי ואני חתום על מסמך כלשהו מולם אני אשלם את החוב.
במוקד השירות לא מטפלים בי כי החוב בטיפול עו"ד - מה עו"ד יכול לעשות לאחר 11 שנה??
לא מספקים לי כל אינפורמציה/מסמך לגבי מהות החוב לכאורה שכאמור אינו שלי. אני לא נוהג לצבור חובות ואפילו דוח חניה לא משולם אין לי.
פניות ל"פניות הציבור" שלהם לא נענות
ניסיונות עצמאיים שלי להגיע אליהם נענות ב "נחזור אליך" ואף אחד לא חוזר.
מכתבים שנשלחים אליהם לא נענים.
הם הגדילו לעשות ושלחו לי מייל שהם ניסו להשיג אותי ולא הצליחו - דבר שאינו אמת ולא היתה לי שיחה שלא עניתי לה.
כל פניה באינטרנט מקבלת מענה אוטומטי המבטיח לחזור תוך X זמן וזה לא קורה.

איך מטפלים בהתעלמות כה בוטה וחוסר שירות שערורייתי כזה שאפילו לא חוזרים לפניות של לקוח. (אני לקוח שלהם כעת רק שהם לא מאשרים את טופס הפיצול)

תודה מראש
אילן

efibau

New member
נציג פלאפון בפורום

שלום אילן
שלחתי קישור להודעתך לנציג פלאפון בתפוז.
בוא נמתין יומיים שלושה לתגובתו.

efital12

New member
פלאפון היא חברה מגעילה ללקוחותיה - פעולה

שלום
עם כל הכבוד אל תמתין לנציג בפורום הגיע הזמן לפעול, לא אכביד עליכם בסיפור האישי שלי שמקומם אפילו יותר אבל פשוט נפעל.
בסוף השבוע הזה נקים אני וחברים קבוצה בפייסבוק הקוראת למשרד התקשורת לקנוס את פלאפון על התנהגויות אנטי צרכניות, לבטל את הרשיון שלה וקוראת לצרכנים לשתף בסיפורים שלהם ולעבור לחברות מתחרות.
אני מצפה שנוכל להגיע לקהל של עשרות אלפים כבר בשבועיים הראשונים. המטרה הפעם אינה התנצלות אלא לגרום לחברות הענק ללמוד לקח שלא יעיזו לשוב ולפגוע מבלי לחטוף בחזרה.
אני אשלח לך קישור ואם לא תקבל אז חפש אותנו ותפיץ לכל חבריך, חשוב שלא יעשו רק like אלא גם ישתפו באופן פעיל.
הפעם ננצח.

efibau

New member
תודה efital

אני בעד כל פעולה של יצירת לחץ. הצעתי דרך שעבדה לא רע עם נציג הוט כאן בפורום וגם בפורום אחר.
אני לא בעד השמצות כמובן, כי אחרי שבעייתו של אילן תיפטר(במהרה אני מקווה) הוא יצטרך להמשיך עם פלאפון.

טיפול בבעיה

אילן,
תשלח אלי בבקשה למייל: [email protected] את מספר הפלאפון. אני אבקש שיבדקו על מה מדובר.
בברכה,
אסף עופר
פלאפון

למעלה