חברת psale מישהו שמע ?

שלום,
הופניתי להצעת רכישת מחשב נייד פה: https://psale.co.il/product/מחשב-נייד-asus-x415ea-i7-צבע-כסוף/
הובטח לי משלוח ע"י שליח תוך יום יומיים.
בצעתי העברת 3800 ש"ח לחשבון של מוטב בשם: "פרומו קינג ישראל" ומאז חלפו 4 ימים והמחשב אינו נראה באופק.
מישהו מכיר את חברת psale?! יתכן שנפלתי טרף לנוכל ?
מה אומר החוק לגבי זמן הספקה מקסימלי לקניית מוצר באינטרנט?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
שלום,
הופניתי להצעת רכישת מחשב נייד פה: https://psale.co.il/product/מחשב-נייד-asus-x415ea-i7-צבע-כסוף/
הובטח לי משלוח ע"י שליח תוך יום יומיים.
בצעתי העברת 3800 ש"ח לחשבון של מוטב בשם: "פרומו קינג ישראל" ומאז חלפו 4 ימים והמחשב אינו נראה באופק.
מישהו מכיר את חברת psale?! יתכן שנפלתי טרף לנוכל ?
מה אומר החוק לגבי זמן הספקה מקסימלי לקניית מוצר באינטרנט?
לא מכיר את האתר הזה ואין עליו ביקורות בזאפ.
בכל מקרה, יש לאתר הזה כתובת ומס' טלפון. נסה לברר.
הם נמצאים בקיבוץ ולא נראה לי שהם "מתחבאים".
וסתם ככה לפרוטוקול...
תמיד עדיף לרכוש מבית עסק ידוע, כמו אייבורי, KSP, באג(ס באני) והעיקר שאתה יודע מי נגד מה.

תודה,
בהחלט יש טל. מייל, כתובת... גם ניתן להתכתב בוואטסאפ. השאלה אם מסתתר מאחרי כל אלה נבל...

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אם לא תנסה לא תדע. נראה לי תקין אבל אתה יכול גם לדבר עם חברת האשראי

רוב הזמן נח

Well-known member
אבל בשביל מה משם? יש כבר את החנויות שרשמו לך שמתעסקות בזה. כל הייתר זה רק ייקר לך את המוצר.

אם הייתי קונה את הראוטר לאינטרנט מחנות מחשבים/ סלולרי ליד הבית שלי, הייתי משלם עליו עוד 100 שקל.

שבוע קודם מצאתי את מבוקשי ב ksp בחצי מחיר. אין בידי כרטיס אשראי ורצתי למשוך מזומן מהבנקט. הבנקט איפשר לי משיכה של מחצית הסכום בלבד ליום. יום המחרת היה יום כיפור. רצתי למחרת יוה"כ ל ksp עם הסכום הנדרש אך ksp טרקו את הדלתות בפרצוף בטענה ש "המערכת לא עובדת". רצתי לסניף אחר ללא קביעת תור מראש והמתנתי 3 שעות מבלי שאקרא אל נותן השירות. כשהיום עמד להגמר רצתי ל ivory שהמוצר היחידי שהיה לאל ידם להציע היה "מחשב בהשחרה", מחשב שלקוח לא מרוצה החזיר. הייתי זקוק למחשב באותו שבוע וכל שהעליתי בחכתי הי psale שקיבלו העברה בנקאית. המחשב הגיע שלם בגופו ונפשו אך אני נלחצתי מכל מסכת הארועים והאפשרות שמדובר בנוכלים ירדה מהפרק.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
שבוע קודם מצאתי את מבוקשי ב ksp בחצי מחיר. אין בידי כרטיס אשראי ורצתי למשוך מזומן מהבנקט. הבנקט איפשר לי משיכה של מחצית הסכום בלבד ליום. יום המחרת היה יום כיפור. רצתי למחרת יוה"כ ל ksp עם הסכום הנדרש אך ksp טרקו את הדלתות בפרצוף בטענה ש "המערכת לא עובדת". רצתי לסניף אחר ללא קביעת תור מראש והמתנתי 3 שעות מבלי שאקרא אל נותן השירות. כשהיום עמד להגמר רצתי ל ivory שהמוצר היחידי שהיה לאל ידם להציע היה "מחשב בהשחרה", מחשב שלקוח לא מרוצה החזיר. הייתי זקוק למחשב באותו שבוע וכל שהעליתי בחכתי הי psale שקיבלו העברה בנקאית. המחשב הגיע שלם בגופו ונפשו אך אני נלחצתי מכל מסכת הארועים והאפשרות שמדובר בנוכלים ירדה מהפרק.
אין לי מה לומר על החוויה שליוותה אותך מול KSP והסיפור כלל חוסר יכולת שלך להעביר פרטי אשראי וחוסר מזל בסניף עצמו... אז לפחות לא נפלת עם נוכלים למרות שאין עליהם כל חוות דעת. אוכל רק לקוות שהפרשי המחירים לא היו גבוהים ואתה תיהנה ממחשב תקין ומשביע רצון.

למעלה