חגגנו אתמול יום הולדת לניר

S r 35

New member
חגגנו אתמול יום הולדת לניר../images/Emo65.gif

החגיגה הייתה במוזיאון הימי בחיפה. היה מ ד ה י ם !!!! הגיעו הרבה ילדים מהגן וכל החברים האחרים שלו, כמובן. הלבישו את כולם כמו פירטים עם בנדנות, רטיות, חרבות והכל. איפרו אותם. הם קיבלו הדרכה מאייל – המדריך המקסים במוזיאון – שהסביר להם על החיים של הפירטים ועל החלקים השונים בספינה. בסוף הערב כולם עשו יצירה – ציירו, הדביקו והכינו תיבות אוצר וגם גילו את המטמון האמיתי – תיבה מלאה מטבעות שוקולד. גולת הכותרת הייתה הפתעה שהכינה לנו חברה טובה שלי – היא
בחסד והיא מתמחה בעיצוב עוגות. היא הכינה לנו עוגה מדהימה בצורה של אי על ים עם פיראט שעומד מלמעלה, עם דולפינים ששטים מסביב ועם גבעה משוקולד שתוכה טמון אוצר. ניר היה צריך להכות על ה"גבעה" עם פטיש כדי לחשוף את האוצר (מטבעות שוקולד שהיו חבויים בפנים). בקיצור כ-ו-ל-ם נהנו ובמיוחד חתן השמחה שחזר הביתה עם שלל של מתנות והיה מאושר עד הגג. חוץ מזה התחילה אצלנו סופה רצינית עכשיו.
אני יודעת שאני צריכה להתעדכן בהמון דברים בפורום. אני מקווה שכולכם בסדר. אכנס בהמשך.

dafgol

New member
הי אחותי ../images/Emo25.gif

מצטערת שלא יכולנו להגיע אתמול, היינו כבר באפיסת כוחות ועוד כמה דברים... מחכה להפצצת תמונות במייל, וחסר לך שלא
ענקי

LANIT1

New member
יפה ../images/Emo49.gifלניר איזה רעיון נפלא../images/Emo140.gif

S r 35

New member
הנה העוגה ../images/Emo212.gif

קבלו תמונה של עוגת הפיראט המדהימה מבית היוצר של חברה שלי ... אנשים כבר ביקשו ממנה כרטיסי ביקור אתמול והיא הייתה צריכה להסביר לכולם שזה רק תחביב ... היא הייתה אחת המוזמנות, כמובן, הילדים שלה חברים של נירי

dafgol

New member
וואו איזה יופי של ../images/Emo212.gif

יש לך חברה מוכשרת ביותר
ועל זה נאמר " קומפלימנטס טו דה
מחכה ומצפה עדיין למבול תמונות במייל.

איזה ראיון נהדר ליום הולדת!

נשמע מהנה ביותר! מאיפה הראיון? ועוגה מדהימה.איזה כייף שיש לך חברה כזאת יצירתית.יכולה לעשות מזה גם עסק ולא רק בשביל הכייף. ושוב מזל טוב לניר. מה שלוכם?מזמן לא ראינו אותך פה

S r 35

New member
תודה לכולם על הברכות ../images/Emo24.gif הרעיון

למסיבה התחיל מזה שנירי שלנו, לשמחתנו הרבה, ילד חברותי מאוד. מוקף בהמון חברים ובאהבה
אין כמעט יום שהוא לא מארח או מתארח אצל מישהו. ליום ההולדת הוא ביקש כמובן להזמין את כל ילדי הגן ובנוסף להם יש לו עוד כעשרה חברים מחוץ לגן בחשבון פשוט הבנתי שיהיה לי קשה עד בלתי אפשרי לארח 40 ילדים בביתי הקט והעובדה שהוא ילד חורף לא הקלה גם היא על העניין. גלישה באינטרנט לימדה אותי שהמוזיאונים השונים בחיפה עורכים ימי הולדת לילדים. בהתחלה חשבנו לחגוג לו יום-הולדת במוזיאון חיפה כי הייתה שם תערוכה על ליצנים והם שילבו פעילות בנושא, אבל התערוכה הסתיימה בסוף דצמבר כך שזה ירד מהפרק. ואז הציעו לנו את המוזיאון הימי במקום. הבחירה, אכן, הוכיחה את עצמה. הפעילות היתה מוצלחת ביותר וכולם נהנו. אגב - המוזיאון עורך ימי הולדת מקסימים לילדים גדולים יותר גם בנושאים של אומנות הסיפון, מצרים העתיקה ויוון העתיקה - נשמע מרתק! כבר אמרתי לאייל מהמוזיאון שאנחנו כנראה נחזור אליו בעוד כמה שנים ... בפורים יהיו שם גם הצגות ילדים על פיראטים. אם מישהי מהאמהות כאן מעוניינת, נוכל לעשות מפגש ילדודס.
אגב - ניר הוזמן ליום הולדת גם במוזיאון המדע (הטכנודע) גם שם הייתה פעילות נחמדה מאוד, אם כי לדעתי גן-חובה ואפילו כיתה א' הם קצת קטנים מדי לפעילות שם והם קצת הלכו לאיבוד. החברה שלי באמת מדהימה. כל מה שהיא נוגעת בו הוא
. בחבר'ה שלנו אנחנו מכנים אותה מולטימדיה כי היא באמת מוכשרת בהמון המון תחומים. היא מתפרנסת מעיצוב ועריכת סרטים ב DVD והיא כבר אמרה לי שהיא עורכת עכשיו את קלטת יום-ההולדת שלנו שתוגש לניר במתנה כמובן - גם זו הייתה הפתעה עבורנו, היא פשוט הופיעה עם מצלמת וידאו והתחילה לצלם.. מסכימה שנורא כייף שיש חברות כאלה
שלומנו - מעונן חלקית עד בהיר. יצאנו מהלופ של הוירוסים, אני מקווה, אם כי כולנו סוחבים שאריות הצטננות. כרגע אנחנו באטרף של לקראת כיתה א'. בשבוע שעבר הלכנו לראות בתי-ספר שונים ומשונים בחיפה. מדהים איך כל בית-ספר מנסה למכור את עצמו, ממש כמו בשוק. יש לי השבוע פגישות עם הגננת של ניר ועם כמה מורות בבתי-ספר פוטנציאליים. ההחלטה כל-כך קשה ואחראית ואנחנו מרוכזים בה מאוד מאוד זו אחת הסיבות שאני לא נמצאת כל-כך בפורומים כרגע ואתכם הסליחה. מבטיחה לקרוא, להתעדכן ולסגור פערים במהלך השבוע.
טוב

קראתי כל מה שרשמת ו..

יש לי להגיד לך כל הכבוד! על אירגון יום הולדת שעשית את זה בגדול. וגם על בירור של בתי הספר. גם אנחנו שנה הבאה בכיתה א' ולא ראינו בית ספר אחד אפילו. ממש הלחצת אותי עכשיו. אנחנו מתלבטים בין 2 שמכירים אותם רק ממה שאנשים אומרים ולא סגורים על כלום. רוצים ללכת על מה שהכי קרוב וחברים של ילדה אמורים להיות שם. אבל שוב זה נורא מלחיץ ולא יודעת אם ללכת לבדוק יכול באמת לעזור הרבה. כמו שאמרת כל אחד אומר ששלו הכי טוב. אוףףף איזה לחץ.. אז תרגישו טוב ובהצלחה בבחירה

למעלה