חג אחד מאחורינו

dafgol

New member
חג אחד מאחורינו ../images/Emo74.gif

איך היה החג? חוויות,תמונות וסיפורים יתקבלו בברכה
אצלינו היה גדוש מלא מרגש כייפי ומעייף, יותר מאוחר אכתוב הכל. יאללה מחכה לשמוע חוויות
שנה מופלאה וטובה לכולם

S r 35

New member
היה חג כייפי - פסק זמן מהעולם ...

לארח את כל המשפחה לא הייתה משימה קשה מדי - היה אפילו כייף.
מזג האויר היה לטובתנו ועשינו טיולים נחמדים עם הילדים.
הילדים הביאו איתם הרבה שמחה, גאווה ונחת
בילינו עם חברים טובים = תמיד כיף בפני עצמו
והעיקר, לשם שינוי, לא אכלנו יותר מדי. היה כייף
קשה לחזור לשגרה.

dafgol

New member
אחותי, שומעת את האושר שלך ../images/Emo23.gif

למרות התשישות הקלה עד מתונה
כיף לשמוע שהיה לכם נפלא

S r 35

New member
תשישות? איזו תשישות? ...

סתם בעסה לחזור לעבודה. תחושה שקיימת אצלי תמיד אחרי כמה ימי חופש. אבל אין שום דבר שלא עובר במסע קניות קטן
הולכת לפרגן לעצמי כמה דברים בכייף, ולהנות מעוד קצת שעות שמש, עד החושך המוקדם של שעון החורף
אחרי העבודה.
המשך יום נפלא

dafgol

New member
החג אצלינו היה ../images/Emo74.gif

בערב חג גולן הגיע רק ב 15:00 הביתה, אח"כ נסענו לבקר את סבתא שלי ולאחל לה חג שמח. אח"כ סעדנו אצל ההורים בהרכב מצומצם והיה נפלא
וכמובן טעים....אין כמו בישולים של אמא
בחג עצמו היינו ברחובות אצל ועם כל המשפחה שלה ושלנו, היה פשוט מקסים, המון אחיינים ואחייניות, היינו לדעתי לפחות 20 איש שם. אהבה ממבט ראשון, לא רק בין אחי ואשתתו לעתיד, אלא בין כל בני המשפחה לדורותינו
סוף סוף ראינו את טבעות הנישואין וההזמנות, אבא של יעיצב להם את הציור בהזמנה - מרגש מאוד
חזרנו עייפים מנסיעה ארוכה (כמעט שעתיים לכל כיוון) אבל מאוהבים מרוצים ושבעים
כמובן שהבנים קיבלו מלא
ות ולא היו מאושרים מהם. אח"כ בסופ"ש השתדלנו לנוח ולצבור כוחות לשבוע שעוד מחכה לנו....מחרתיים הניתוח. היה אחלה חג שמח

S r 35

New member
דפנה - איזה יופי של חג ../images/Emo13.gif

מגיע לכם. איזה כייף.
שמחה שנחתם. עוד יותר שמחה שנהנתם. נהדר לשמוע על הכימיה בין המשפחות. שרק ימשיך כך ויהיה אפילו טוב יותר
חושבת עלייך הרבה לקראת הניתוח. אני אהיה איתך שם. ויהיה בסדר, את תראי.
מיליון חיבו
ים שרה

לולי72

New member
אצלנו היה חג מהנה

אירחנו את חמי וחמותי וגיסי וגיסתי, שהשתדלו יש לציין להתנהג יפה, הבנות נהנו מאוד, והאוכל שלירון השף הכין היה מצוין, בשישי שבת הייתי אצל הוריי והתבטלתי בעיקר, זהו, עבר החג. אבל התבטלתי לי וחזרתי בחזרה היום לתיק זדורוב וכל התקשורת.

למעלה