חג מעלות- קיני כפר סבא

licky

New member
חג מעלות- קיני כפר סבא

חברה תרשמו את התאריך! 21.10.06- חג מעלות!!! טקס פתיחת שנה של הנוער העובד והלומד-קיני כפר סבא... כולם מוזמנים!!!! האירוע בחינם ויתקיים כנראה ברחבת האספלט שליד קן כפר סבא חדש(ליד מגדל המים)! בתכנית: טקס העלאת שכבות מסורתי, מסכת אומנותית מדהימה ומופע אש מרהיב!!!!! כולם מוזמנים!!!!!!! פרטים נוספים סמוך יותר לאירוע!!!!

droriko

New member
תגיד

אתה מלמד את החניכים שלך את המשפט שמופיע בפרטים שלך?

licky

New member
??

איזה משפט? ואיפה זה לוח אירועי הפורום? אני מקווה שהרבה אנשים יבואו כדי שזה יהיה מרשים!

droriko

New member
איזה משפט?

"אלימות היא לא הדרך , היא הפיתרון" מרגיז מאד שאאיזה נוער עובדניק שמאלני שכל היום עסוק בלהטיף לחניכים שלו שצריך שלום בכל מחיר כותב משפט כזה באינפו, אפילו בצחוק(ווגם אם זה בצחוק חייבת ליהותב זה אמת) זה די מתמצת את הפנים של השמאל המזוייף וההזוי

licky

New member
נראה לי שהגזמת

אני חושב שכל אחד ידע להבחין שזה בצחוק.. ותאמין לי אני ממש לא מחנך לזה אלא להפך הגמור! אני מנסה לחשוב שאולי הבנת את זה לא נכון אבל זה צורם לי בכל זאת. בקשר לשאר הדברים שאמרת: אני לא "מטיף" לחניכים שלי אני מחנך אותם יש הבדל. אנשים צריכים לצאת מהבועה שלהם שבתנועות הנוער קיימת/מתבצעת(מתאים יותר להגדרה שלך, לא?) שטיפת מוח. ההבדל הוא פשוט. בשטיפת מוח אני אומר לחניכים שלי שלום זה מה שצריך להיות במדינה, אני מחנך אותם להבדיל לבדם בין טוב לרע, דרך מתודות. אני מחנך אותם להאמין בשוויון ערך האדם שהוא ערך אוניברסלי שעליו מבוססת הדמוקרטיה, והוא לבדו יבין אחר כך אם זה נכון למחוק את עזה(כמו שהגישה שלך אומרת כך הבנתי וסליחה אם אני מכליל וטועה). דבר שני אני מצטער שככה אתה חשוב ומתנער מכל הסטיגמות שסובבות אותי של דובק בשלום בכל מחיר וכו'. נכון, אני שמאלני(ולא כולם בתנועה שלי ככה) ואני מאמין בשלום(מה שאני מקווה שכולם יהיהו ככה) אבל לא בכל מחיר. אם באת להגיד שאני ארגנתי את ההפגנות של די למלחמה באוגוסט האחרון אז אתה טועה טעות מרה! וזה אפילו מעליב לראות שאדם בוגר שופט אנשים לפי החולצה שהם לובשים והסמל שיש עליה.. זה פשוט חבל ומביש! אני תמכית במדינת ישראל במלחמה הזו לפרק את ארגון הטרור אבל לא הפסקתי לרגע לתמוך בתהליך השלום שצריך לקרות באזור. אני מצטער שיש לך תדמית סטיגמתיתי של "השמאל המזוייף וההזוי" ובאמת מצטער שמפלגת העבודה מאכזבת- כן גם אותי היא מאכזבת למרות שתמתכי בה בבחירות האחרונות.. אבל אני אומר תודה כל יום שביבי לא ראש ממשלה ובטח לא מרזל וליברמן! אני חשוב שעל אמרות כמו:" צריך להוציא להרוג את חברי הכנסת הערביים רק בגלל שהם ערביים" צריעך להכניס את ליברמן לכלא- למה? כי זה כבר עבר את חופש הביטוי יש כאן פגיעה בדמוקרטיחה והסתה של ציבור שלם! וביבי שתודות לו אנשים חיים היום בעוני(לא שהירשזון יותר טוב אבלל א משנה...) ולא יכולים לצאת מהמעגל הזה מזלי שהוא לא נבחר. אז מה עדיף? שמאל מקרטע שיכול לחזור לעצמו ולאידיאולוגיה שלו או ימין מחורבן שרק מנסה להתעשר על חשבון החלשים ולהרוג את השונים? נראה לי שהתשובה ברורה בפני עצמה... אני מצטער על התשובה הארוכה אבל התעצבנתי..

licky

New member
ועוד משהו

לא בכל צחוק יש אמת... אם כי בציניות בדרך כלל יש אמת-משום זה היא צינית.. צינית האי בדרך כלל דרך האדם לברוח מאמרה ישירה שלו על ביקרות של משהו ולכן היא כלי ביקורת לגיטימי שבא לבשר בשורה מסוימת דרך צחוק...

ba r2 0 1 0

New member
טקס פתי"ש של הצופים היה יותר יפה!

חחחח סתם...
דרך אגב אני לא בצופים....

למעלה