חג סוכות שמח

../images/Emo41.gif..חג סוכות שמח..../images/Emo41.gif

אז ערב סוכות מתקרב.. אז אני מאלחת לכם חג סוכות מהנה,שמח וכייפי
מצאתי ברשת ברכה כזאת http://www.yraziel.com/sukot.htm אל תשכחו להדליק רמקולים. תהנו בחג הזה..זהו החג האחרון בחגי תשרי..
והחג הבא יהיה חנוכה
. ENJOY
אוהבת מאוד, אורית.

LANIT1

New member
../images/Emo213.gifשבת שלום וחג סוכות שמח../images/Emo65.gif

S r 35

New member
חג סוכות שמח

איך עובר עליכם החג? אצלנו אין רגע דל ... כמעט כל יום פסטיבל. בנינו סוכה, קישטנו אותה בקישוטים היפים שניר הכין והוא מאוד מאוד נרגש ומתרגש. חוץ מזה, אנחנו משתדלים לבלות עם הילדים כמה שיותר. היום היינו איתם במערות האדם הקדמון, מחר ניקח אותם לחוף הבונים - יש שם פעילות של עפיפונים ו/או לקיסריה. כל כך כייף שיש שבוע רגוע יותר, הזוגי בבית ואפשר באמת להנות ביחד לפני שמתחיל שוב האטרף של העבודה והחיים. שבוע טוב וחג נפלא לכולכם

dafgol

New member
חג שמייח

אצלינו כולנו חולים , לכבוד יומולדת שנה ולכבוד כל האורחים שהגיעו אתמול.....רזי קדח מחום ( פעם ראשונה בחייו , בדיוק ביומולדת הראשון שלו ) גולן ואני גם היינו עם חום , ברי כבר לא , כולנו מנוזלים ומקוררים טוב טוב.....אוקצור כולנו על הפנים
מחר אני עם הבנים בבית , גולן אמור לעבוד....נראה אם יצליח בכלל לעמוד על הרגלים. בשני רזי חוזר למעון ואני אמורה לעבוד יומיים השבוע , נראה איך יהיה עם בר ( בחופש כל השבוע ) דברי איתי מחר ואשמח אם תבררי לי עם השכנ השל ההורים שלך. תעשו חיים ותהנו מהכיף של הביחד

למעלה