חג פורים שמיח!התחפשתי לתינוקת!

עם עוד שתי חברות ל..

דבורות.. ארגגגגגגגגגגגג כמה יאפה זה יצא.. הלכנו לקריון ובדרך אנשים עצרו אותנו והתחילו לצלם... אצלי עבר מה זה כיפפפפפפפפפפפ אני רוצה שוב.. ואצלכם?! ספרווו שעמם לי

lilo the sexit

New member
טוב שזה דומה באמת!

חחחחח סתם סתם! אבל למה לא שמת חולצה ירוקה?!ומכנס ירוק?!

lilo the sexit

New member
../images/Emo10.gif כנסי...

אני התחפשתי לדלפינה מפלוריסיינטה ולא זיהו אותי היום! ובערב יש עוד חגיגה בבית הספר שלנו מזה כיף! אתם בטח מדמינים לעצמכם שסתם יושבים על ספסלים ומדברים עם ההורים אז זהו ששממש לא! מביאים די ג'י כזה! (יכול להיות שאתם מכירים את דיסקו חן?!עם מאיר ג'נו?!)ויש תחנות כאלו יעני כרטיס עולה 15 ש"ח!(יעני זה כמה דפים אדומים שמעודקים אחד לשני בצורת מלבן!)אז זה הרבה תנחות של משחקים ובקיצור אני לא באה לשם מחופשת כי אני לא רוצה להתפדאח שוב! ואיזה כואב זה הג'ל!! איי בנות אני מזהירה אותכן-אל תשימו ג'ל בחיים!!!(שמתי של כיף כתום(יעני פליפה!) של מרא רטוב)

חחח..

מסכנונההה דווקא אני ממש נהנתייי פוווול ילדים התחפשו לדבורה ואנחנו היינו 3 דבורות בוללל אותו דבר ..ה=כ=ו=ל אז בלטנו וזה היה מרשים ( בלי להשוויץץ או משו..)

אני התחפשתי לשפנפנה שקסית....

איזה יפה זה יצא חבל על הזמן וכל הבנים הציצו לי כל הזמן מתחת לחצאית אבל חפיף כי היה לי מכנס קצר מתחת קיצר היה מזה כייף ומחר אנחנו הולכים לסרט כל הכיתה (בלי הילדים החנונים) קיצר היה מזה כיף....

miss chupi

New member
אני התחפשתי לנודיסטית בשביתה ו...

כל הזמן צחקו כשראו את מה שרשום לי על החולצה והייתי עם שלט כזה והיה מזה מצחיק כולם אהבו את זה...

אני וחברה שלי (בטי בופ האחת), וידיד

שלנו, התחפשנו לשתיי נערות ליווי(זונות) וסרסור, היה קורעעעעע הייתי כזה עם מכנסון קצר בצבע שחור ועם תחרה, ומתחת גרביונים אדומים ונעלי עקב וביריות, וסיגריות ואזיקים מפרווה, ויש לי פן היה כיףףףףףףףףףףףףףףףףףףף.... ואני וגילי נראנו אשכרה זונות חחחח וגם בר (ידיד שלנו) היה ניראה כמו סרסור וזה... חחח וגם שמנו כסף של מונפול בחזיות... ותפסתי סיגריה בבירית, ולק שחור וכל מיני יצא פצצהההההההההההההה

נצל"ש

טוב רציתי להגיד סליחה ל:michalush היחידה כי אני בטעות קראתי לה מיכאלה והיא נורא כעסה עליי אז... סליחה ותגידי לי אם את סולחת לי טוב?

למעלה