חג פסח שמח, כשר ובריא

נצל"ש- מה שלום החבר שלך שחולה ב"קורונה" ?

מוכן לשים כסף שהוא כבר מאחורי זה ושכח לגמרי שהוא היה חולה עם קצת נזלת.

שואל- האם אתה עדיין מאמין ביושר הכוונות של הממשלה שלך?
האם הרשויות פועלות מתוך דאגה למצבו הרפואי של כלל הציבור? או שיש סדקים באמונה הזאת שלך?

האם יתכן ששהדמוקרטיה שלנו התרסקה מול עינינו, וכל מה שנותר זה חופש ביטוי באינטרנט שגם הוא מצונזר, ומעט חופש הפגנה ו.... זהו בערך. אלו המזכרות שיש לנו מהדמוקרטיה לשעבר ?
האם יתכן שמדובר במצב קבוע, בלתי הפיך ?
מה דעתך?
ואם אתה יציב באמונתך לגבי יושר כוונות הממשלה, מתי בדיוק אמונתך תתערער?

beatman

Member
הבריא ב"ה

לא היתה לו נזלת, אלא שיעול.
&nbsp
בהחלט מאמין ביושר הכוונות של הממשלה.
בזכות פעילותיה ניצלו חיים של אנשים רבים, בוודאי כאשר משווים זאת למדינות אחרות בהן לא התחילו בזמן את ההגבלות, או שההגבלות פחות מחמירות.
אמנם יש תקלות במשרד הבריאות וגם בממשלה, במיוחד ניהול האירועים, כמות הבדיקות, יחסי עבודה עם מעבדות פרטיות וכו'.
&nbsp
יותר מפריע לי שיש רשות טוטאליטרית במדינה - בג"צ.

לכל מדינה מערבית, יש גם בג"ץ

זה לא ייחודי למדינת ישראל שיש לנו בג""צ.
בכל מדינה יש מנגונני ויסות ופיקוח על המנהיג העומד בראש במדינה.
לעתים בג"צ מאמץ חוקים והלכות שאינם קיימים בכלל בספר החוקים הרשמי ומחיל אותם על הממשלה והכל ללא חוק מודפס. כך למשל עם חופש הביטוי וחופש ההפגנה שעד לעצם היום הזה אינם חלק מספר החוקים הרשמי של מדינת ישראל ומעולם לא אוזכרו בשום חוק או תקנה.

אני דווקא דואג ליום שבו חיסונים יהפכו לחובה מוחלטת לכל אזרח ותושב. ובג"ץ לא יתערב בגלל צורך השעה, בכלל חומרת המצב, או בגלל כל אילוץ אחר.
אני גם חרד מפני חובה לקבל לגופי סימן זיהוי אלקטרוני שאמור להוכיח לרשויות לגבי החיסונים שקיבלתי או שלא קיבלתי.
אני חושד במידה רבה מאוד, שבג"ץ לא יתערב בזה כלל וכלל, ממש כפי שלא מנע את התקדמות הת"ז הבימטרית והמאגר הביומטרי.

beatman

Member
נכון, אבל ברוב המדינות יש איזון בין הרשויות

ומוסכמים גבולות השרויות.
בארץ בג"צ מגזים ומרשה לעצמו להחליט, לכפות ולבטל בניגוד לממשלה ולכנסת.
את המצב הרע הזה חייבים לרסן.
&nbsp
אני גם מתנגד לזיהוי ביומטרי ולחובת חיסון.

יפה שאתה מתנגד, מפני שנתניהו כבר מדבר זה

האמת שהעניינים כאן מתחילים לרוץ ממש מהר.
אבל נתניהו כבר מדבר על השבבים כהצעה לשיפור בהתמודדות מול ה"קורונה" ( מחלה שאתה מאמין בה ).
באופן אישי, נראה לי שזה כבר לא תיאוריית קונספירציה, אלא שהכל כבר גלוי על השולחן.
אתה תראה שיהיו גם הרבה אנשים שקופצים על זה מרצונם החופשי, ללא שום כפייה.
בשנים הקרובות זה יהפוך לחובה מוחלטת, גם בלי נתניהו.

קרא כאן.
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5726251,00.html#autoplay

למעלה