חג שמח וכשר לכולם!

RayoDeLuz

New member
חג שמח וכשר לכולם! ../images/Emo155.gif../images/Emo162.gif

תאכלו הרבה מצות עד שימאס

Robin Sparkles

New member
חג שמח!!../images/Emo13.gif

אני לא אוהבת מצות... אבל שיהיה טעים למי שכן

BadtotheBone

New member
Happy Passover!

אחח איך אני אוהבת פסח!!! תהנו איך היה הסדר שלכם אתמול???

RayoDeLuz

New member
הזוי ../images/Emo6.gif

נתחיל בזה שאח שלי בדיוק שעמדנו להתחיל את הסדר הלך להתקלח.. אז היינו צריכים לחכות לא...
ואז כשהוא סיים, התיישבנו ליד השולחן והתחלנו לקרוא את האגדה... עכשיו אחותי לא יודעת לקרוא עברית ולא יודעת את המילים לשירים [כן אני יודעת זה עצוב אבל...] אז כששרנו מה נשתנה היא זמזמה
אנחנו תמיד מפסיקים אחרי השלב של האוכל.. אז זה בדרך כלל אחרי שתי כוסות.. אז כמובן שהחלטתי שהפעם שאני לא שותה את המיץ הענבים אלא יין אמיתי אבל, אחרי גם באו התוצאות..
שתיתי כולה פחות מחצי כוס של יין ואז רק אחרי הארוחה זה התחיל להשפיע עליי..
והתחלתי לשים ביחד עם אחי ואמא שלי את "אחד מי יודע" ואז גם עברנו על חד גדיא בשביל שאחותי תבין [אני קראתי את זה] ואח"כ גם שרנו שירים אחרים של פסח שלא מהגדה [כמו איך יודעים שבא אביב]
רוב השירים הללו ששרנו הייתי חורשת בגן ועד היום אני זוכרת... ואח"כ גם שרתי שיר שלא קשור לפסח ["אין לי זמן אני צריכה לגדול אותי יאכל תינוק קטן ויהיה גדול] שאותו הייתי שרה גם בגן.. בקיצר היין השפיע עליי...

BadtotheBone

New member
חחח זה בסדר

אצלנו גם היה הזוי כולם היו שיכורים מידי.. מזל שהבאתי איתי בגדים לישון אצל ההורים שלי.. כאילו סיימנו איזה שמונה בקבוקי יין אם לא יותר אל תשאלי היה מטורף. ופשוט הכל היה כזה מצחיק שאין דברים כאלה. רוצה לשמוע את הקטע ההזוי מכל? ההורים שלי מכירים את השירים של פסח (מההגדה) אבל בלחן אחר (סיפור ארוך, אני אקצר, בארה"ב הלחן של השירים והתפילות הוא שונה לא ברור לי למה) ואני ואחי מכירים גם את הלחן האמריקאי אבל גם את הלחן הישראלי וקיצור ניסינו לשלב בין הלחנים ויצא זוועה, זיופים שלא מהעולם הזה..
מצחיק. אני אוהבת את פסח... איפה עשיתם את החג? ועם מי?

RayoDeLuz

New member
חחחח כן אני יודעת ../images/Emo6.gif

אנחנו מכירים רק בלחן הישראלי חחח....
לא סיימנו בקבוק אחד
כולנו זייפנים.. לפחות זה תורשתי במשפחה שלי
.. עשינו בבית
אצלנו בבית עם עצמנו אנוכנו ואנחנו

BadtotheBone

New member
נחמד

אנחנו אף פעם לא עשינו רק אנחנו.. תמיד היינו נוסעים לאנשו עשיתי את הסדר בחצי עולם כבר...אבל האמת שמאז שעברנו לכאן אנחנו עושים רק בארץ והרבה פעמים כל מיני דודים באים אלינו...

RayoDeLuz

New member
חחח יפה..

העניין הוא ששאר המשפחה בארץ... כשהיינו בישראל היינו עושים סדר איתם... פעם היה אצלנו פעם אצל סבא.. תמיד היה איפה לעשות אבל מאז שעברנו זה היה עם עוד חברים ישראלים... אבל השנה לא יצא... אז היינו רק אנחנו..

BadtotheBone

New member
גם טוב..

האמת שסבא וסבתא שלי מאגנטינה היו אמורים לבוא לסדר אבל לא הסתדר להם, אז הם לא באו... שזה דיי מבאס האמת, אבל גם דודים שלי גרים בארץ עשינו עלייה משותפת כזאת אז אנחנו חוגגים איתם אז זה לא כזה בעיה...
ככה שיוצא בכל שנה חוגגים בבית אחר והשנה זה היה אצלנו

Just Freckles

New member
חחח גם אנחנו עושים ככה ../images/Emo9.gif

כבר ארבע שנים שאני עושה את הסדר בחו"ל... השנה נזכרנו מאוחר מדי לארגן טיסה אז פשוט נסענו לצפון לעשות את זה ><

Just Freckles

New member
בשנה הראשונה

נסענו לדוד שלי בפריז, אחר כך לדודים שלי בניו יורק, ובשנתיים האחרונות להורים של אשתו של דוד שלי(חחח איזה הסבר מגושם.. מקווה שהבנת
) בשוויץ. אבל הדודים שלי בניו יורק חזרו לארץ לפני שנה וחצי, אז לנסוע אליהם זה כבר לא אפשרות

BadtotheBone

New member
../images/Emo13.gif

לפני שעלינו לארץ (לפני יותר מ-4 שנים בערך) היינו עושים או בארה"ב יש לי משפחה דיי פזורה אז באמת שכמעט בכל מקום אפשרי או בארגנטינה אצל המפשחה של אמא שלי ויצא לנו גם לעשות ספח בצרפת בקנדה בברזיל באנגליה באוסטרליה ובאיטליה. כמו שאמרתי משפחה פזורה. אבל ממש חחח ועם מי עשיתם השנה בבית?

RayoDeLuz

New member
חחח ../images/Emo6.gif

גם אצלנו תמיד אוכלים לחם...
השנה כזה אמא הציעה שנוכל רק מצות אבל על הבוקר, כולם נכנעו והתחילו לאכול דגני בוקר

Galuush

New member
חחחח מצות לא עושות לי טוב../images/Emo4.gif

גיליתי את זה בבסיס... יותר מדי עושה לי קלקול קיבה, ות'כלס בבסיס אין את האפשרות להגניב חמץ, וגם אם כן, זה לא נעים

Galuush

New member
נה... שטויות, זה עבר../images/Emo3.gif

העיקר הכל טוב עכשיו... רק שתעבור תקופת המצות, והכל יהיה בסדר!

למעלה