חג שמח זמנים ומועדים לששון

קא זו או

New member
חג שמח זמנים ומועדים לששון

אפנת גברים, כיצד גברים מתלבשים, יתלבשו וכו'. אני מקוה שהפורום הזה יחזיק מעמד זמן רב. וכבר שאלה - אתמול יצאנו לארוחת ערב חגיגית. לבשתי מכנסיים ארוכים עם הרבה כיסים בצבע חול כהה מעליהם חולצה בדגם פולו בפסים לרוחב של שחור-לבן, ובמפתח הצווארון בד לבן [נראה כמו יש חולצה מתחת, אבל אין]. זוגתי אמרה שהחולצה לא מתאימה למכנסיים - האמנם?

חג שמח ../images/Emo13.gif

לפי התיאור שנתת, השילוב בין הצבעים של המכנס לחולצה נשמע לי בסדר מפה, לכן נראה לי שהיא התכוונה שהשילוב בין חולצת פולו לדגמ"ח הוא לא מתאים... תקן אותי אם אני טועה

קא זו או

New member
בהמשך לשיחה, אחרי שיועצת היופי שלי

והסטייליסטית, שזו בתי אמרה ש"זה דווקא בסדר, ומה את רוצה ממנו" היא הודתה שהיא לא סובלת את החולצה.
את חושבת שפולו ודגמ"ח מעוצב לא הולכים יחד? אגב, מה דעתך על סיכות לגברים?

הייתי אומרת שזה תלוי,

תלוי באיך הדגמ"ח יושב על הגוף, כלומר עד כמה הוא רחב, או ההיפך... אני אישית הייתי משלבת חולצות פולו עם כל מכנס אחר שהוא לא דגמ"ח, שיהיה יותר צר, ופחות עם כיסים... אבל כל עוד הבנת למה היא אמרה שזה לא מתאים - אתה יכול להיות רוגוע
סיכות לבגדים אתה מתכוון...?

קא זו או

New member
סיכות לקישוט

יש לי "סטיה" רצינית, אני אוהב סיכות קישוט, בצורה פרועה ממש. אני יכול לשים על כל החולצה סיכות, אבל אני מתאפק מאוד. יש לי איזה 30 סיכות אבל מתוכן אני עונד רק אחת או שתיים, על דש שמאל של צווארון החולצה, ולפעמים עוד סיכה קטנה על כיס החולצה. הייתי לפני חודש עם זוגתי בזכרון, היתה שם סיכה מדהימה ביופיה ובצבעוניותה. בתחילה זוגתי התנגדה [היא חושבת שאני מגזים קצת, ובתפקידי אני חייב לא להיות מקושט יתר על המידה, אבל אח"כ היא אמרה לי שאמרה לעצמה: מה יש, כלומר מה כבר יקרה? למה אסור לי? לא קניתי אותה כי המחיר שלה היה בשמיים] לו הייתי עונד עניבה אני מניח שהייתי משתמש ב"קליפס" של העניבה כקישוט והייתי קונה את הכי פרועים.

קא זו או

New member
זה לא דגמ"ח של זמרי ראפ

זה דגמח שיושב על הגוף שלי בדיוק, שרוולי המכנסיים רחבים רק במידה של "נוחות" כי אני שונא בגדים צמודים לגוף.

אה, אז לא אמורה להיות בעיה בכלל ../images/Emo3.gif

כנראה שזה אכן בגלל \שהיא פשוט לא אוהבת ת'חולצה
אתה יכול להעלות לכאן תמונות של סוגי הסיכות איתן אתה הולך? זה מסקרן..!

למעלה