חדשדשים

שבינקה

New member
שלום! חדשה

לאחר קריאה סמויה החלטתי להצטרף.
יש לכם פורום נחמד מאד
קצת על עצמי- לא היה לי שום קשר למחזות זמר לבד מדיסק שכלל כמה להיטים. וראיתי פעם את האיש של למנש'ה. אני מנגנת על פסנתר ולומדת באקדמיה בתל אביב. בתחילת השנה קבלתי עבודה ללוות קבוצת נשים במחזמר into the woods, הצצתי ונפגעתי. אגב, ההופעה האחרונה היא בכפר שמריהו יום רביעי הזה, לנשים בלבד. המנהלת המוזיקלית שמעלי גדלה על כל המוזיקה הזאת וראתה את המקור בניו יורק ובלונדון. נחשפתי להרבה מוזיקה בזכותה. אניוואי, התחלתי לראות כמה מחזות ביוטיוב- wicked ,legally blonde...המוזיקה מדהימה. בוויקד זה פשוט יוצא מן הכלל - מזכיר את פרוקופייב ומאהלר למי שמכיר. (וסונדהיים מזכיר את סטרוינסקי.) אם יש למישהו שירים מקוריים מ- 2 המחזות לשלוח לי, אני אעריך אותו מאד. אם למישהו יש עוד המלצות בשבילי למחזות זמר כשהדגש בעיקר על מוזיקה "גדולה" אני אשמח מאד. תודה רבה לכם ויום נפלא!

queen man

New member
שלום חדש

אהלן, קוראים לי דור ואני פשוט מאוהב במחזות זמר, כתבתי בפורום איזו הודעה לפני המון זמן אבל עכשיו אני יהיה פה על בסיס קבוע :) אני חבר בלהקת השכנים של צ'יץ, וכבר מהיום הראשון שלי שם התחלתי לחקור על מחזות זמר.. אני ממש אוהב את parade , וויקד, ג'קייל והייד, סוויני טוד, עלובי החיים, פאנטום האופרה, רנט, songs from a new world ומיס סייגון. מקווה להשתלב :)

שלום לכולם , חדשה פה :)

שלום , אני נעה , בת 16 וחצי ולומדת בכיתה יא . אני מאוד מאוד אוהבת תאטרון ובמיוחד מחזות זמר . אני לומדת בסדנאות נוער של בית צבי והולכת להמון המון הצגות . מקווה שתקבלו אותי לפה :) חג שמח
נעה

MayaDisney

New member
היי!

אני חדשה פה [: עוד שבועיים אני ואמא שלי ואחותי טסות לחו"ל ורציתי לדעת איזה הצגות מומלצות יש בברוודווי? תודה רבה על העזרה! מאיה =]

ענבאך

New member
לי סונדהיים הזכיר את אלבן ברג,

אבל אני מכירה רק את "סוויני טוד" שמאוד הזכיר לי גם באופי וגם במוסיקה של "ווצק" של ברג... מה הקשר בין פרוקופייב ומאהלר לוויקד? ממש מעניין אותי לדעת...

tommy walker

New member
ברוך הבא :)

היי דור, ברוך הבא לפורום
ואגב השכנים של צ'יץ', ביום ראשון רציתי להזמין כרטיסים ל"לא רק בלונדינית" אבל במרכז רוזין אמרו לי שעדיין הם לא קיבלו כרטיסים לזה... אבל ברגע שיהיו כרטיסים אני אקנה כי זה מסקרן אותי :) לגבי ג'קל והייד יש לי כמה גרסאות חמודות אם זה מעניין אותך... וגם לשאר מחזות הזמר שאמרת (וגם שלא אמרת) :) אז אם זה מעניין אותך אתה מוזמן ליצור קשר במסנג'ר או משהו כזה ואני אוכל לשלוח לך [email protected] ושיהיה בהצלחה בשכנים של צ'יץ'.

netmaster1

New member
ברוכה הבאה:)

ובטח שנקבל אותך לפה, אחרי שתעברי את המבחנים! :p

ענבאך

New member
מלך האריות,

הפקה מדהימה (ויזואלית ווקאלית) שלצערי עוד לא יצא לי לראות (בתקווה שייצא לי הקיץ סוףסוף). Wicked כמובן שיקגו- הרבה יותר טוב מהסרט, כמובן. שירים ואנרגיות מדהימות. תפאורה מינימליסטית- הבמה נתפסת ברובה ע"י התזמורת, אבל מהנה מאוד. (אגב, מה שאנחנו עשינו היה להגיע לדוכן של כרטיסים מוזלים באותו יום ולקנות בחצי מחיר. אמנם להצגות המצליחות ביותר לא יהיו כרטיסים, אבל זה שווה את זה אם לא בא לך לתכנן מראש) הנה האתר של ברודווי. http://www.broadway.com/tickets/landing.aspx/MUSICALS

אפרורו האסכולה הוינאית השנייה...

"It's Hot Up Here" מתוך "יום ראשון בפארק עם ג'ורג'" (סונדהיים) ממש מזכיר לי את אנטון ווברן, במינימליזם, פויינטליזם, סטקטו בפסנתר וקפיצות. כל הדיאלוג בין הדמויות שהוא קרעי משפטים.

שבינקה

New member
המשותף

שזה מוזיקה "גדולה" ואקסטרוגנטית. כמו הסמפוניות של מאהלר. ההרמוניה הזכירה לי קצת את פרוקופייב ממה שניגנתי.

למעלה