חדשהההההההה

QueenMaria

New member
חדשהההההההה../images/Emo70.gif../images/Emo187.gif

התמכרתי לסדרה.
השחקן שמשחק את ריקרדו (לא שיננתי עדיין שמות) שוללללללללט והוא כוסון בטירוף
קוראים לי שירי ואני בת 14.
נעים מאוד.

Sweety Shiri

New member
ברוכה הבאה!!!

גם לי קוראים שירי ואני בת 14!!! מתי התאריך יום הולדת שלך?!

יונתן..שאלה חשובה

מאיפה אתה באיזור השרון!?! איזה עיר? והאם קיבלת את ההודעה שלי בפרטי?

שני ממן

New member
דורי...מותק...כנסי רגע

השחקנים עצמם...מקבלים כל מסר...!!! ואת בקטע הזה לא תצאי מקופחת!!1... הוא לא נכנס המון זמן לכאן... אז הוא בטח כשיכנס...יענה לך!! את צריכה לתת להם זמן מאמי! והם רואים הכלל...את כל מה שרושמים להם בפרטי...!!! אני יודעת באיזה עיר הוא גר... אבל לא נראה לי שמותר להגיד פה.. למרוות...שהוא כבר אמר מזמן

טוב יונתן

מצטערת על ההצקה חחח! אמממ אני הולכת להכין כמה דברים בהסטוריה למחר אז אני אשמח אם תחזיר לי הודעה במסר הפרטי ששלחתי לך יש כתובת וזה.. אני אשמח לילה טוב

לדורי ובכלל לכולם..

אני מרעננה.. ובקשר לאלו שעוד לא עניתי להם על המסרים הפרטים.. אני באמת משתדל ליהיות כמה זמן שאני יכול.. אבל בשבועים האחרונים איכשהוא השגתי זמן להכנס.. אבל בכמה ימים האחרונים אין לי זמן.. אם יש לי איזה חצי שעה אני אוכל בזמן שאני מגיב קצת לפורום.. ואני פשוט לא מספיק להגיע לפרטי.. אני כל יום בבהיס מ8 ככה.. עד איזה 4 ושוב מ6.. עד 11 בערך.. יש לי חזרות לערב מגמה שלי.. אז אני מצטער לכל מי שלא הספקתי לענות.. זה לא בכוונה..

וואי מגניב...

אני מהוד השרון אנחנו ממש ממש קרובים אני גרתי ברעננה שהייתי קטנה ואני מכירה מלא אנשים משם אני אשמח אם תענה לי בפרטי ונוכל לדבר יותר:) שיהיה יום נעים

למעלה