חדשהה...לא אוכלת פירוק וירקות.

reutsu

New member
חדשהה...לא אוכלת פירוק וירקות.

שלוםםם אני חדשה וקוראים לי רעות. אז ככה ניגש לעניין..הבעיה שיליי שאני לא אוכלת פירוק ירקות בכלל רק תופח אדמה אני אוכלתת מכלל המגוון של הפירות הירקות מגיל 6 ככה אני לא אכלתיי בכלל פירוק וירקותת ככה עד עכשיוו, אני חיה על גנאק-פוד וגםם אני חיה על גבינותת אני חולהה על גבינותת! האמתי שניסיתי לפעמים לטעום אבטיח מנגו אבלל זה בכלל לא טעיםם ליי אז אני יורקת הכלל. אני כבר בת 16...ולאחרונה אני מרגישה לפעמים שאני רואה "שחור" כזהה וחולשה קצת וכו'. אזזז דודה שילי המליצה לי ללכת לעשות בדיקת דם(אף פעם לא עשיתי)אבלל אני מפחדתת?! מהה לעשות במצבב שלא אוכלים בכלל פירוק וירקות?! ואם אני יעשה ת'פדיקת דםם..אז מה יביאו ליי,כדורים!? תעזרוו לייי. בבקשההה תעזרוו לי אני לא רוצה למותת בגיל צעירר...כי לפעמים יש לי חשבות כאלוו ש"אם ואם.." תודה רבה רעות.

big lul

New member
את אוכלת בשר?

כדאי לעשות בדיקת דם בכל מקרה. אם מתגלה בעייה אפשר לקחת כדורים אם הרופא ממליץ, אבל אף פעם לא חייבים לקחת כלום. תמיד כדאי לבקש גם הפנייה לתזונאית שתעזור לך להרכיב תפריט בריא יותר ולא להסתפק רק בכדורים. בקשר לחששות שלך לגבי מוות, הייתי ממליצה לדבר עם מישהו, אפילו עם היועצת בביה"ס כי נשמע שאת מאוד במתח. לא מתים כ"כ מהר בגלל בעיות בתזונה, אבל יכול להיות שיש דברים אחרים שמאוד מטרידים אותך וחבל שאת סובלת.

למעלה