חדשה בעיר, אפשר להצטרף לפורום?

חדשה בעיר, אפשר להצטרף לפורום?../images/Emo140.gif

הגעתי מהמרכז לכאן בינתיים בשכירות עד שנראה אם מתאים לנו כאן, האם תוכלו להמליץ על אפשרויות בילוי ואיפה כדאי לעשות קניות? שמתי לב שמאד יקר לקנות פה בסופר בעיר, יש המלצות למקומות טובים ולא יקרים? אני גם מחפשת תעסוקה לשעות הפנאי. לא רק בילוי, גם סדנאות, חוגים וכדומה אם אפשר לקבל המלצות. היכן נרשמים? יש מתנס בכפר סבא? בנתיים נראה שהעיר מאד יפה ומלאת חיים ואנשים נחמדים, מקוה שאתאקלם מהר

coach miriam

New member
כפר סבא היא העיר הכי יפה בשרון

את יכולה לקנות ביד יצחק ...מאוד זול שם לאורך הרחוב הראשי כמו שודאי שמת לב יש הרבה חנויות ירקות תבדקי אותן. חנות כלי בית הכי זולה והכי שווה "יצחק" בויצמן מול השוק. יש לו גם אתר אינטרנט. הקונדיטוריה הכי טובה ברוטשילד קרוב לויצמן. יש קאנטרי לספורט ותלוי איפה את גרה יש גם מתנסים. היכנסי לאתר של עירית כפר סבא ותמצאי את כל האינפורמציה . (פשוט תכתבי כפר סבא בגוגל ותגיעי לשם) ושיהיה לך כיף

מגי 336

New member
ברוכה הבאה, בטח שאפשר ואפילו מומלץ ../images/Emo39.gif

מסכימה לגבי יד-יצחק בקניות, למרות שמרגישה שהמחירים שם עולים מאז החליפו בעלים, אבל עדיין הכי זול בעיר... (יד יצחק - הוא סופר מרקט גדול כדוגמת מגה וחצי-חינם - נמצא מול שכונת הדרים, ממש בקצה אזור התעשיה). ירקות אני אוהבת לקנות ב... שוק... מבחר גדול, ולא יקר. יש שם גם חנות דגים נחמדה ומעדניה. איזה סוג של בילוי את מעדיפה? בכפר סבא יש היכל תרבות, ספריה, בתי קפה ומסעדות, קניון מדהים שאני בטוחה שהספקת כבר לבקר בו, לגבי חוגים וסדנאות - מאיזה סוג? אם ספורט - בהחלט מומלץ הקאנטרי או מכון כושר - יש אחד ממש טוב בקניון עם חוגים כמו יוגה ופילאטיס. סדנאות והרצאות בנושאים רוחניים - את יכולה לפנות ל"בית נשים יוצרות" - נדמה לי ששמתי קישור לאתר בקישורי הפורום. ויש עוד.. בדרך כלל כשנפתחים חוגים תמצאי פרסום בתיבת הדואר, ומדי פעם יוצאת חוברת תרבות עם פירוט, רק לחפש לשאול ולברר. בהחלט עיר שיש בה הכל...

תודה על התשובות

ואיך נרשמים פה לחוגים לילדים? (בגיל של יסודי וחטיבת ביניים) שוב תודה על הכל

coach miriam

New member
כדאי להתעמין בביהס שבו הם לומדים

מלבד זאת כדאי לך להכנס לאתר של עירית כפר סבא שם יש פירוט על חוגים במתנסים. דבר נוסף - כל חודש יוצאתחוברת של העיריה ומחולקת בבתים עם אינפורמציה על הנעשה בעיר ומעבר לזה יש גם מקמונים שבועיים שחלקם מחולקים בבתים ונמצאים כמעט בכל חנות מכולת.

ba r2 0 1 0

New member
רק עוד משהו שיעזור...

קודם כל ברוכה הבאה
דיי ענו על הכל... אבל משהו שכדאי שתדעי בשביל החיפוש לחוגים ולהקלת ההבנה: בכפר-סבא אין מתנ"סים, לפחות לא בשם מתנ"ס. בכל איזור (כמעט) יש בית-נוער או מרכז קהילתי. אם תאמרי באיזה איזור את גרה נוכל לומר לך מה הקרוב ביותר לביתך. חוגים לילדים מתקיימים בדר"כ בביה"ס (אז אפשר לשאול בביה"ס, כי בדר"כ בתחילת שנה כבר מחלקים את כל הפליירים) ובבתי נוער, שכמו שנאמר בו ניתן לראות חלק קטן מהפעילות המוצעת בהם בחוברת שיוצאת כל חודש לתושבים.

ברוכה הבאה ממליצה לך לקנות בזול פה יותר זולים

מכל הרשתות פה בכ"ס, יד יצחק הפכו ליינות ביתן והם מאוד יקרים, ומגה בכלל שחיתות אלא אם כן את הולכת בימים של המבצע של השוק, ואז קונה רק את הדברים של השוק............זהו. בהצלחה

מגי 336

New member
הי בקי - האם ב"זול פה"

מוכרים גם בשר וירקות? אף פעם לא נכנסתי ובאמת תהיתי מה טיבו של המקום... אולי אנסה לקנות שם השבוע.

יש בשר וירקות אבל עכשיו זה שנת שמיטה

הירקות מאוד יקרים שם אני ממליצה ירקות לקנות בשוק של כ"ס או במגה שוק ביום שלישי............ בשר אני לא אוהבת את הבשר שם אני קונה רק של יד יצחק ולאור כל הפירסומים בטלויזיה בזמן אחרון אני לא מוותרת על יד יצחק. אבל יש המון מבצעים ובעיקר נגיד השבוע יש מבצעים כמו טחינה 2+1, אורז יסמין ב 19.99, שמנים במבצע, קמח וסוכר וכאלו, ויש השבוע על המון חטיפים כמו במבה וביסלי 2+1 חינם שיוצאים משתלמים למי שצורך מזה הרבה............

מגי 336

New member
אכן, אחת הסיבות שאני נשארת נאמנה ליד יצחק

זו מחלקת הבשר של בלאדי... תודה

למעלה