חדשה בפורום

חדשה בפורום

שלום לכל מי שקורא, עברתי על הדפים האחרונים של הפורום והתחברתי ללבטים ולקשיים שהועלו כאן. ב-6 שנים האחרונות עבדתי כמזכירה במוסד גדול. בחודשים האחרונים "הצלחתי" לזעזע את המערכת, ואת ההד חטפתי בעצמי. וכעת אני..מתחילה מחדש. כל כל הרבה רגשות ובעוצמה אני חשה: שחרור, פחד, חרדה, כעס, ולעיתים גם שנאה. אני מרגישה שהלכתי לאיבוד. לא הבנתי ולא ניסיתי להבין מה אני רוצה להיות עד היום, התחלתי ללמוד לתואר והתמהמהתי. בחודשים האחרונים חטפתי "מכות" די רציניות ואכזבות בתחומים השונים בחיי. ועכשיו אני צריכה להרים את עצמי, ולא רק לקום, אלא גם להבין לאן אני רוצה ללכת מכאן, ובעצם אני מרגישה שאני לא יודעת כלום. כל מה שחשבתי שהוא משהו מסוים, התגלה כאחר. כחסר משמעות. אני מקווה שזה לא ישמע חסר רגישות, אבל גם כאן, כמוני, יש אנשים שמנסים להבין "לאן מכאן", להתמודד עם אמונות שנופצו, יש בכך נחמה מסויימת - כי אולי תוכלו להבין ולהתחבר למה שאני כותבת. להית', עליסה

AnatDayan12

New member
שלום עליסה ו...ארץ הפלאות

שלום עליסה מקריאת מכתבך נראה שאת בהחלט בארץ הפלאות וזה אחד המקומות המדהימים ביותר וגם המבלבלים ביותר שקיימים המראות מתנפצות, האמונות קורסות ותעתועים רבים מתפוגגים כצללים ומשאירים חלל ריק זו עת בכלל שהאנושות מתעוררת למשהו חדש וכך גם כל אדם זה בלבול המוביל ללבלוב כאשר האדם לא מוותר לעצמו ובוחר לחיות את חייו מאמת הפנים החוצה ולא כפי שעד היום מהחוץ לפנים (כתוצר חברה) בחוויה שלי זה אחד המצבים הנפלאים שקורים לאנושות עדר הכבשים מתעורר לעוצמת האריה שבו החשוב שתתדעי שאת בדיוק במקום הנכון והמתאים לך לפריצת דרך חדשה כל שעברת הנו הכנת הקרקע, כמו ביבולים ישנם שלבים ותהליכים, כך גם עם עץ האדם ופירותיו קחי לך מרחב של זמן ונחת עם עצמך (יכולה להנעים זאת עם מוזיקה, נר...) עצמי עינייך, הרפי את גופך, הזרימי רגשותייך, פוגגי מחשבותייך, מצאי כנפיים ונסקי עימם מעלה למרומי הכרתך. נועי לגן העדן שבליבך, מקום ללא גבולות ומגבלות, נועי דרך המראה לארץ החלומות, שם הכל אפשרי. התחילי לרקום את חלומותייך, ראי עצמך בתפקידים שונים\מצבים\סרטים... שונים, אילו תמונות \מצבים\תפקידים... מעלים לך שמחה בלב וחיוך נסוך על פנייך, המשיכי תוך שאת מרגישה את עצמך במצבים\תמונות\תפקידים שונים. תני חופש לדמיון ודרור לליבך כשאת חוזרת רשמי את שחזרת עימו משם ממליצה לנוע למקום זה לפחות 3 פעמים במרווח של 3 ימים לקבלת בהירות לכיוון ובכל פעם לתעד בנקודות את רשמייך בברכת שמחת הגילוי והצלחת ההגשמה נ.ב. את מוזמנת לקרוא לארנב ואהיה לך מורה דרך בתהליך זה
************************************ שמש מרכזית - דרך הלב המאוחד ענת דיין 0544967562 http://web.2all.co.il/pathofheart [email protected] ***********************************

למעלה