חדשה בתחום, זקוקה לעצות והבהרות

lilliput

New member
חדשה בתחום, זקוקה לעצות והבהרות

אני שוקלת לעבוד כמלוות טיולים דרך חברת "דובדבן", ורוצה לוודא איך העניינים עובדים. דבר ראשון - הבנתי שהשכר היומי הוא 200-250 ש"ח ליום עבודה (מניחה שבהיותי ירוקה וחסרת הכשרה קודמת אתחיל מ200) - האם זה הגיוני לקבל כזה סכום, כאשר רבים מהימים כוללים לינה? בחישוב לפי שעה השכר הזה לא מגיע למינימום, אם סופרים את כל שעות העבודה בטיולים של יומיים-שלושה רצופים. האם זה הסטנדרט? דבר שני - אם באמת אתקבל, אני צריכה לעבור הכשרה של שבוע ולשלם עליה 500 ש"ח, כאשר הם מתחייבים להעסיק אותי בסופה. האם אפשר לסמוך על זה? דבר שלישי - נאמר לי שהעבודה היא לפי הצורך, אבל באופן עקרוני 4-5 ימים בשבוע. ממי שיש לו ניסיון בתחום - האם באמת יש שטף של עבודה, והאם ישנה גמישות והתחשבות ברצון העובד במקרים האלו? האם נוצרים מצבים של שבועות יבשים או "הקפצות" ללא טווח נשימה? ובכלל, מניסיון שלכם - האם כדאי להיכנס לתחום? העבודה נשמעת די אידיאלית, אבל אני כל הזמן שומעת שהתחום פרוץ מאוד... מה דעתכם? תודה

היי לך

בתור אחד שעובד בתחום הרבה זמן (אני לא מחברת דובדבן) כל הזמן יש עבודה וגם את יכולה לפי הידע שלי לעבוד שני חברות אם אני לא טעה

חוצמזה את עוד ירקרקה צעירה פעורה ../images/Emo3.gif

תכי הילדים עוד ישטאלו אותך שאלות את לא תביני מאיפה הם הקריצו את השאלות הטלן ושימי אלף עיניים עם הנשק. שמעי לי אני בעסק הזה 3 שנים עברתי הרבה

lilliput

New member
אל תדאג - עם הילדים אני אסתדר

אם יש משהו שחיל חינוך הכשיר אותי אליו - זה להתמודד עם ילדים הזויים מכל המינים... ההתמודדות עם חברת האבטחה עצמה יותר מדאיגה אותי... דפדפתי קצת בפורום (ממתי שהוא היה יותר פעיל) ובקומונה שלך - רציתי לדעת יותר לגבי הזכויות שלי - איך זה עובד עם שעות נוספות? מישהו רשם פה שמעל 12 שעות (והשכר היומי יוצא מערך מינימום ל12 שעות) - צריך 30 לשעה. אבל האם זה באמת ריאלי? ואיך מחשבים את השעות? הרי גם כשאני באכסניה בלילה אני טכנית בעבודה וזמינה לכל מצב כל הזמן... ולגבי הקנסות/הורדות על מדים/מטווחים וכו' - האם זה חוקי? יש איך להתמודד עם זה (אני לא משלה את עצמי שמישהו ינסה לשכנע אותי להישאר או ילך לקראתי בשום דרך הרי...)? ומה לגבי החזרי נסיעות? אני רוצה להגיע לראיון הסופי כשאני כבר יודעת איך העסק עובד בערך, שלא ימרחו אותי לגמרי... ותודה על התגובה המהירה

מקסימום תזרקי אותם מאיזה הר פחות אחד ../images/Emo3.gif

בעיקרון אין לי מושג איך זה עובד בחברות נוספות- איפה את גרה אוכל לעזור לך יותר טוב

lilliput

New member
באיזה חברה אתה?

דיברתי עכשיו עם חברת "חובשים" והציעו לי תנאים שנשמעים יותר טובים - תשלום שעות נוספות, תוספת לינה, ובעיקר - שום התחייבות לתקופת זמן. הבחור גם היה גלוי לגבי שטף העבודה, קנסות ודברים פחות נעימים (או חוקיים?) שצריך לחיות איתם. החברה הזו פועלת בכל הארץ - יש מצב ששמעת עליה או שאתה יכול להפנות אותי למישהו שעובד בה? ועוד שאלה - לגבי העזרה הראשונה אני בטוחה שאסתדר. הנשק קצת יותר מטריד אותי - הבנתי שמדובר במטווח אחד והרצאה של שעתיים ש"מכשירים" אותי להיות אחראית על ביטחון הקבוצה. בטירונות עברתי הרבה יותר מכך וזה עדיין היה כסת"ח מוחלט. אתה מכיר מקרים שבהם באמת היה צורך להשתמש בנשק? יש באמת גב/הכשרה שמתאימים לכך?

24 עומר

New member
חובשים חברה קטנה לאללה..

תבדקי גם בחברת נירטל יש להם הכי הרבה עבודה בשוק (4 סניפים)

למעלה