חדשה "האקדמיה" כנסו!!

avivit28

New member
חדשה "האקדמיה" כנסו!!

שלום לכולם רציתי לשתף אותכם במשהו שקרה לי , תכננתי לחגוג את יום הולדתי עם חברות במועדון האקדמיה בת"א , ניסנו להזמין מקומות ואז אמרו לנו שצריך להזמין שבועייים מראש, ורק מעל 8 אנשים להזמנה, ניסתי בכל הדרכים להשיג לאותו להשבוע ולא הצלחתי , המון שיחות וטירטורם ותתקשרי היוום , ותתקשרי מחר וכאלה בסוף הצלחנו להשיג לעוד שבועיים מקום 8 בנות , אמרתי לרן באחראי שאני באה מרחוק ואולי אני יאחר הוא אמר לי אני שם יהיה בסדר, לצערי הגעתי ב-22:10 במקו ב 22:00, הגעתי התנצלתי על האחור וניסתי להכנס ואז נאמר לי שהמקומות נמסרו ואני לא יכולה להכנס , וכל זה שאני מסבירה לה שאני ביום הולדת שלי , ושאין לי בעייה להיות על הבר . בקיצור חברים גם בשיחה עם בעל המקום נתקלתי באתימות , וגסות, לא ניתקלתי כל חיי בהשפלה כזו , נשארתי ביום הולדתי מחוץ למועדון ופשוט הלכתי הבית , ביטלתי את כל הערב , אז לכל מי שמכבד את עצמו האקדמיה זה לא מקום שראויי לכבד אותו בנוחכות ואם משהו מהאקדמיה קורא את זה תדעו לאולי לכם זה יום יומי בשבילי זה כתם , אני לאקדמיה לא חוזרת תלמדו לתת שירות , ויחס, שיהיהלכם יום טוב תודה

Hila Pila

New member
תוספת..

חברתי חגגה שם שבוע שעבר יום הולדת, הזמינה מקום ל15 אנשים. העשרה הראשונים הגיעו בזמן ונכנסו ועוד חמישה אחרו ברבע שעה מפאת בעיות חנייה. את חמשת המאחרים לא הכניסו, אפילו שהם הסכימו לא לשבת עם הקבוצה, לשבת על הבר, לעמוד, או כל דבר רק כדי לחגוג כראוי את יום ההולדת.. באמת מקום אטום עם יחס נוראי! אני למקומות כאלה לא מתקרבת ודואגת לעדכן את כל חבריי שלא יטעו וילכו..

avivit28

New member
לגמרי !! זה לא מקום שמכבד את עצמו

אני אישית גם ממליצה לכל מי שרק חושב להזמין שם מקומות , תדעו שיש מצב סביר שלא תכנסו מתמצאו את עצמכם מבויישים לפני החברים שלכם , האתימות שם , והיחס המזלזל לא שווים את המאמץ , חבל שכך הם מתנהלים !!

The2Floor

New member
מצטרף

חבר חגג יום הולדת לפני שבוע חלק הגיעו אחרי רבע שעה ולא הכניסה אותם ,למרות שהם בגיל יש חוק שלא מותיר סלקציה שמישהו יתבע אותם

avivit28

New member
חשבתי על זה ואפלו התייעצתי עם עו"ד אבל!!

לטענתם איחרת !!! כיאלו במיים אחרות הפרת את ההסכם שלך איתם וזו בעייה שלך , כך שלמרות שזה סלקציה לשמה ואין דרך אחרת לקורא לזה , איחרת ונתנו את המקום שלך למשהו אחר, אז רגע אם רק מוזמנים נכנסים , ובוא נניח שיש 400 מוזמנים אך אני שים שלא מוזמנים בכל זאת נכנסו ?!! והם נכנסו , אין להם כבוד , אבל תדע שפניתי לעו"ד שלי והם פשוט מכסים על עצמם יופי , וחבל ואם יש כאן משהו שלא איחר או שיש לו דרך אחרת אין בעיה להתארגן כולנו כדי לפנות אלהים לא שהם שווים את זה אבל רק בשביל ללמד אותם לקח וכל מי שניתקל ביחס כזה מהאקדימה שירשום כאן ונפנה עם זה לעיתונות שכולם ידעו אך מתנהלים הדברים מחכה לתגובות והרבה תפיצו את זה ובאמת נעמיד אותם במקומם !!! תשלחו לי מסר שבת שלום

למעלה