חדשה ומאושרת

henk1

New member
חדשה ומאושרת

שלום לכולם, אני חדשה כאן בפורום לאחר ש"ביליתי" את זמני בפורומים השכנים... לפני שלושה שבועות נולד בני המקסים לירם בשבוע 35...נחשב כפג בגלל השבועות אבל בלי עין הרע משקל תקין (שבוע שעבר 2.800, אני מאמינה שהוא כבר 3 קילו) יחד עם זאת, אשמח לעזרתכן בתופעה של השבוע האחרון. לירם פולט המון לאחר שהוא אוכל מטרנה. הרופא כמובן איבחן שזה ריפלוקס והחלפנו אתמול לאוכל רפואי אנפמיל AR. בפעמיים הראשונות הוא לא פלט והאוכל התעכל טוב. היום בבוקר הוא קצת הוציא אבל נראה לי שזה עודפים ופליטה רגילה. השאלה שלי ומה שמתסכל יותר מהכל- בזמן האוכל כשהבקבוק בפה הוא מוציא מהצדדים (כאילו אוגר את האוכל בפה ויורק שאריות) וזה היה גם עם המטרנה ועכשיו עם האוכל החדש. מיותר לציין כי ככה הוא אוכל פחות ורעב יותר... ניסינו הכל, להאכילו בעמידה, בתנוחה מאוזנת, הפסקות, להוציא את הבקבוק כשהוא מתחיל לירוק, החלפתי לו את הבקבוק וזה חוזר על עצמו... למישהי יש עצה?! זה ממש מתסכל

matyc

New member
בדיוק מה שהיה אם הבת שלי גם

היא אוכלת אינפמיל התחלתי להאכיל אותה בטרמפולינה ששמיכה מחזיקה לה את הבקבוק ומאז כלום לא נשפך בצדדים

henk1

New member
הוא עוד קטן לטרמפולינה ../images/Emo10.gif

איזה מוזר שזה עזר לך... מעניין מה הקשר, אני ניסיתי להחזיק אותו כבר בכל מיני צורות, אמנם מאז האנפמיל היריקות פחתו אבל עדיין יוצא מהצדדים. איזה מתסכל... יש טעם לקחת אותו לרופא על דבר כזה?

matyc

New member
לא חושבת שיש טעם לרופא פשוט זורם לו אוכל

יותר מהר ממש שהוא יכול לאכול תנסי אם פטמה של MAM מספר 1 שמתי לב שזה הכי נוח לה בגלל הצורה המיוחדת של הפטמה

תנסי להחליף בקבוק, ופטמה

אולי הזרימה של החלב לפה מהירה מידי. אני אוהדת של בקבוקי אוונט, ובגיל הזה - פטמה מס' 1. בכל מקרה - שימי לב לגודל של הפטמה בבקבוק שקנית. בקבוקים גדולים באים עם פטמה גדולה מידי לגיל הזה, וצריך לקנות פטמות בנפרד.

Hash31

New member
לאינפמיל צריך לפחות פטמה מס' 2

זה מזון דיסתי יותר מהתמ"ל הרגיל, ובמס' 1 בקושי זורם (לפחות בזו של אוונט). אנחנו עברנו לאנפמיל בגיל חודש. התחלנו עם פטמה מס' 2, ודי מהר קפצנו ל-3, כי הפיצי היה מתעייף ומפסיק לאכול אחרי רבע שעה של יניקה מאומצת.

matyc

New member
אני משתמשת בפיטמה מספר 1 של MAM

והבת שלי אוכלת אינפמיל ומסימת לאכול תוך 20 דקות 180 של אוכל

Hash31

New member
יש הבדל גדול בין פטמות של החברות השונות

את הפטמות של MAM אני לא מכירה, אבל יש לי בקבוק אחד ש בי-פרי עם פטמה מס' 1 שעדיין משמשת אותנו למים. באוונט, לעומת זאת, החור של מס' 1 ממש קטנטן, וגם אוכלי תמ"ל רגיל מתאמצים מאוד לינוק ממנו אחרי גיל חודש.

matyc

New member
אם מדברים על אוונט האים עוד מישהי

נתקלה באוונט גולד שהאוכל נוזל מהסגירה של הבקבוק?

Hash31

New member
בעיה ידועה ויש פתרון (חלקי)

השיטה היא כזאת: מברגים קודם כל בניגוד לכיוון השעון עד שנשמע קליק, ואז מברגים בכיוון השעון והפטמה ננעלת היטב. ברוב הפעמים זה עובד, אבל באמצע הלילה איך שהוא זה נוטה להתפקשש...
ליתר בטחון, אני מקפידה לעשות את הניעור הראשון מעל הכיור.

matyc

New member
ננסה את זה זה כזה מעצבן

גם יותר יקר וגם דפוק ושפונים לשירות לקוחות שלהם זה לא ממש מענין אותם

השיטה : להבריג לחבר את הפטמה להברגה

כשהחלקים רטובים. להבריג היטב, ולבדוק שאין נזילות. אגב, את הפקק כדאי לשים לפני שמבריגים, ואז יש אפילו פחות סיכון של נזילות. וכן - אני מסכימה שבגולד צריך יותר לשים לב. אנחנו עם אוונט כבר כמה שנים, משתמשים בשיטה שכתבתי לך ובד"כ אין נזילות.

גוליגל

New member
זה לא קשור לגולד או לא גולד

הגולד זה סוג הפלסטיק, מנגנון הסגירה אותו הדבר כמו באוונט הרגיל. וההסבר כזה: אם תסתכלי על הפטמה, יש מין טבעת כפולה כזו איפה שהפטמה נוגעת בבקבוק כשמבריגים את הפקק. השפה של הבקבוק אמורה להכנס במרווח בין שתי הטבעות, ואז זה אוטם יפה למעט כניסת אוויר דרך הוונטות הקטנות שממוקמות על הטבעת. אם השפה של הבקבוק לא נכנסת בין שתי הטבעות, זה נוזל חופשי חופשי. אפשר להרגיש אם הסגירה טובה לפי המגע בעת הסגירה (אבל לפעמים מתפקשש). אני הבחנתי שצריך תמיד לבדוק (בניעור, תוך החזקת אצבע על החור של הפטמה) אם זה סגור טוב. לפעמים צריך כמה נסיונות. זו ה-סיבה שאנחנו משתמשים במאמ ולא באוונט כשיש לנו ברירה

henk1

New member
אוף איזה מייאש...

יש לי אוונט עם פטמה 1 והמזון עובר בסדר, אני עדיין לא מבינה למה יוצא לו מהצדדים... מתסכל ממש

אנחנו המשכנו עם פטמה 1 עד גיל 6-7 חודשים...

אינפמיל באמת דורש פטמה 2, ומים קצת יותר חמימים. עם הפטמות של מאמ הבנים שלי לא כ"כ הסתדרו.

למעלה