חדשה פה~

alina maria

New member
חדשה פה~ ../images/Emo153.gif

שלום לכולם, אני אלינה, בת 17 מרמת גן
באתי מפורום אופנה אלטרנטיבית (כן אני מכירה את סווטי וממש אוהבת אותה
ואני אחת מהמנהלים של הפורום ) הסדרה הזו היא היחידה שאני רואה (אין לי טלויזיה בכלל
) והיא ממש משעשעת אותי ואני רואה כל פרק. סווטי ומיכל אמרו לי שגם ה"חנונים" בפורום אז רציתי להגיד לכם שאתם מקסימים ומגניבים מאוד. חנונים לשלטון
(גם אני די חנונית
) בכל מקרה מקווה שתקבלו אותי יפה והמשך יום נעים לכם
אתם מוזמנים להציג את עצמכם כדי שאדע מי זה כל כינוי
אם אתם רוצים לדעת איך אני נראת אין לי בעייה להעלות תמונה, פשוט לא ממש ראיתי פה תמונות אז זה נראה לי לא קשור

גם אני6

New member
ברוכה הבאה:)

ואת הזכרת לי את Ave Maria, עם הכינוי שלך:) יאללה, שרשור תמונות- בהשראת ולכבוד המשתתפת החדשה?:) ואולי נכין שאלון לכבודך?

גם אני6

New member
../images/Emo207.gifבכלל, חשבתי על רעיון(עוד בשבוע שעבר)

איזו שכחנית אני.. מה דעתכם(דעתכן הנכבדת), בשביל לחבר שאלון כייפי, נחמד וקליל- שכל אחד ישלח אליי/לשחר/אורה מספר שאלות שבא לו לשאול נניח.. 5 שאלות מכל אחד? 10 מכל אחד. תלוי כמה תהיינה. ואנחנו נקבץ אותן לשאלון שנעלה בפורום?:) על כל נושא שבעולם, בכל תחום- בגבול הטעם הטוב אבל כיאה לנו.. בלי גבולות:) שאלות שתמיד רציתם ולא העזתם לשאול:) להיכרות מחודשת וריענון.

זה רעיון נהדר,

אבל שחררו ממני - אני כל היום מקשרת פה בין אנשים בנוגע למסיבה
. עוד מטלה פורומית אחת ואני תולה את עצמי על הקרביים של עצמי
. אבל יש לי ים רעיונות למסיבה. תפתחי שרשור בו משתתפים יציעו שאלות, תסכמי כעבור כמה ימים ותני לנו בשאלון עסיסי של כל הזמנים
. הרעיון שלך ולך מגיע הקרדיט הבלעדי, לא צריך שחר שמחר. ואם אני כבר עליך, עייני בלוח באירוע המסיבה בבקשה - יש הצעת טרמפ. מאוד רוצים לראותך במסיבה, הכרחי לנו
.

Thumpers

New member
מה רעיונות למסיבה?!

בבקשה שלא יהיו משחקים שיביכו אותי יותר מדי :p (אני מובכת נורא בקלות)

alina maria

New member
שאלון ושרשור תמונות נשמע לי אחלה ../images/Emo67.gif ../images/Emo45.gif

ברוכה המצטרפת המקסימה ../images/Emo24.gif!

חברים של סווטי הם חברינו ( כולנו סווטי! סווטי בשביל כולם, כולם בשביל סווטי
!), תשרייני לך את 18 לחודש - יש לנו מסיבת פורים ביום הזה
. כמו כן תגידי לסווטי שתיקח אותך איתה למצעד הזומבים ב-17 לחודש, נהיה שם
. ככה אנחנו, חיים חברתית
. אל תשבי בצד, תרגישי ב
. הייתי מכרסמת לך את המוח עם עוד כמה וכמה שורות, אבל אני גמורה מעייפות
. אזי אני פורשת מהזירה הוירטואלית אבל אני אחזור... אה, פרטים יבשים:
אני שושה ( שחר)
.
בת 30.
מבני ברק
.
חילונית לחלוטין
.
שני
ים מדהימים.
חבר חנון כפרה עליו נשמה שלי
.
טלוויזיה אין
.
בלאגן בבית יש
.
הבוקר נפגשתי עם חברה הכי טובה שלי שעמוסה לאחרונה ולא יוצא לי לראותה הרבה אז היה פגז
. הייתה שם גם עוד מישהי שאני מחבבת מאוד וקבעתי איתה למחר כי רצתה לשוחח, מעבר לכך הייתה שם מישהי שפגשתי בעבר בתקופה הפחות טובה שלה, התרשמתי ממש... אולם הפעם היא הייתה סופר נחמדה ולעניין, נראית מעניינת, אני אוהבת להכיר אנשים חדשים כי זה מעשיר את חיי
. מי החנון המועדף עליך
? איך זה תמיד נגמר בחפירה באורך הגלות אצלי גם כשאני לא רואה בעיניים, זה קטע
.

מסונכרנות היטב, כמו שצריך ../images/Emo38.gif.

נו הינה, ראיתי שאת בפורום וידיי איכשהו על דעת עצמן מזגו לי כוס קפה
. אבל נס אחד ואני זזה!

svety

New member
הלו, היא קטינה, אל תתחילי איתה ../images/Emo6.gif

גם אני6

New member
לא אמרנו שאני קודם, בתור?

לקצת
? קצת
ו
ועוד אייקונים שלא יכתבו כאן:)

alina maria

New member
אני כנראה אבוא למצעד הזומבים

למרות שאני לומדת ביום שישי (ותודה ל5 יחידות המתמטיקה שאני עושה שרק בגללן אני לומדת בימי שישי ועוד מ8
) ובקשר למסיבות פורים- תלוי אם יהיה לי איך להגיע ולחזור. איפה זה יהיה? גם אני חילונית וגם לי יש חבר חנון
וכל החנונים מגניבים, כל אחד בדרך שלו, אין לי ממש העדפה

5 יחידות מתמטיקה זה סולידי ../images/Emo45.gif.

אבל התאכזבתי מהם
. קיבלתי 99 בבגרות, על מה כבר אפשר להוריד נקודה אחת בבגרות במתמטיקה אני לא הבנתי
? נו מה אני אעשה, לא יכולתי שלא לטפח לעצמי על השכם כאן עכשיו
. המסיבה תתקיים בת"א, טוב שאת מזכירה לי שיש לנסות לארגן טרמפ לרמת-גניות, אני אשתדל.

בנוגע לטרמפ,

עד כה אני יודעת על 4 רמת גניות (ויוה לרמת גן!) , אז יש מצב שאפילו לקחת מונית ביחד יכול להשתלם. או... מונית שירות. או... מטוס פרטי.

../images/Emo45.gif.

גם רעיון מעולה. אני אמשיך לחפש, ואם לא אמצא תוכלו לקחת מונית ביחד. או מונית שירות. התחלות תמיד קשות, בעונה הבאה של התוכנית נהיה מאורגנים כמו... באתי לתת דוגמא צה"לית ונכשלתי למצוא אחת שלא תוכלו לסתור
.

למעלה