חדשה פה

חדשה פה

אני בת 25 מנצרת עילית. מכירים מקומות בילוי באזור שאפשר להכיר בחורים עד גיל 30 בערך? שתיהיה לכולנו שבת נהדרת

frige

New member
בוקר טוב לך

איזה יופי שהצטרפת אלינו, אני שמחה. מה שלומך? איך אצלך? בטח יענו לך כאן על מקומות בילוי. כמו שאמרתי לך, אני את בעלי למשל הכרתי בריקודי עם. שיהיה לך שבת נפלאה.
שרית

ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

יש מלא פאבים ברמת ישי והמועדון הכי "חם" היום בצפון זה "האולטרסאונד" ביגור

יש כמה בכניסה

ויש גם באזור תעשיה ממש מול "דלק" באזור איפה שהיה פעם מחסני מזון אם את מכירה

יש גם את ה"קיו בר" בעפולה

וגם את ה"אונו" בעפולה וגם את ה"ורטיגו" ברמת דוד ואם אני יזכר בעוד אני אגיד לך

יש גם את מר בין.. בעפולה

הקיו בר זה יותר (איך להגיד בלי להשמע מגעילה) מזרחיסטי.. והמר בין MR. BIN זה יותר פריקי... תלוי איזה סגנון את מעדיפה

eמוקינדר

New member
הקיו בר נמצא ב..

ךחד הקניון בעפולה..באיזור המסחרי...ואגב..הקיו בר..יש מהצד השני שני מקומות מדהימים ויכותיים...נסי את מלקות וניל..או את מיסטר בין...הראשון מקום לעוגות וקפה..השני פאב אירי

dafgol

New member
הי פיה , ברוכה הבאה ל../images/Emo82.gifינו הקט

מאחלת לך
בחיפושייך
לא יכולה לעזור לך הרבה לגביי מקומות בילויי
בסביבה..... יכולה לספר לך שאת בעלי הכרתי באינטרנט...... ברוכה הבאה

LANIT1

New member
שלום פיה נחמד להכיר..

חיפשת מקומות בילויי, אז מקווה שהסתדרת.. יש ברמת דוד, יש ברמת ישי... וכמובן בעפולה אם את צריכה עזרה... אז תודיעי

LANIT1

New member
אז ככה ../images/Emo45.gif

טבעון - יש מסעדות ומקומות נחמדים לשבת בהם שאחד מהם הוא: חיפושית בקפה ניצאת בפניה ימינה מכיוון מגדל העמק לפני הכביש היורד לחיפה.. רמת ישי - פאב הייניקן כאשר מגיעים בכביש ברמת ישי ליד הרמזור הראשון פונים שמאלה תשאלי על הפאב , אוירה כייפית חבל על הזמן.. בפנים יותר יש את בית המרזח- פאב דיסקו.. מקום גם חבל על הזמן.. באיזור עוד פאבים ובתי קפה וגם מסעדת ספגטים. רמת דוד - ורטיגו , ממש לגיל שלך עפולה - אני פחות מכירה , אבל יש את הבאולינג , יש כמה פאבים צריך לשאול מקומיים. וזהו בנתיים נצרת עלית ונצרת לא בא בחשבון.. טוב זהו בנתיים תבלי בנעימים.

למעלה