חדשה+שאלה

poopyboo

New member
חדשה+שאלה

אני חדשה בפורום^^ ויש לי שאלה:איפה אפשר למצוא את כל השירים מהיקארו נו גו? תודה^^

Nittle Grasper

New member
ברוכה הבאה D:

ואין לי מושג כרגע P< את יכולה לחפש בגוגל אומשו ^^~

oracle

New member
ברוכה הבאה~~~../images/Emo140.gif

אסור לתת מקורות הורדה לשירים... זה לא חוקי... =_=;

nadav1232

New member
[: ברוכה הבאה../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

אני נדב, בן 14 מהרצליה [:

Fire Puppet

New member
ברוכה הבאה ^_^

את יכולה לקנות את הפסקול באוטאקו או באחד מדוכני האנימה ^^ ~שיעול~או לעשות את זה באופן קצת פחות חוקי~שיעול~

yuki no hana

New member
ברוכה הבאה=]

וגם לי יש שאלה^_^ מישהו מכיר את הזמרת Eri Nobuchika מצאתי רק 3 שירים שלה היא שרה פופ והם יפים... אני רוצה עוד אז אם מישהו יוכל למצוא לי אני אודע לו P:

yuki no hana

New member
אממ ועוד משו ^^

אני בטוחה שכולם יאהבו את השירים האלו אז למה לא שיהיו את המילים שלהם *-* אז הנה לכם יש פה את כגל המילים לכל השירים שלו שאי אפשר למצוא השום אתר P:

animato

New member
אני מכיר אותה

אחת מהזמרות הכי אהובות עליי היא פשוט מעולה זה לא בדיוק פופ במובן המקובל, אבל שיהיה :) היא הוציאה 4 סינגלים מהאלבום שלה ועוד סינגל אחד שלא נמצא באלבום הנה קישור לכל הקליפים שלה בyoutube http://youtube.com/results?search=eri+nobuchika&search_type=search_videos&search=Search ואם כבר מדברים על זמרות מעולות, נסי את angela aki היא ממש ממש מעולה

yuki no hana

New member
אני מכירה את אנג'לה אקי ^^

אבל היא לא יפנית XD שמעתי כמה שירים שלה והחלטתי לא להתעסק איתה עדיין P: אז אממ כמה אלבומים יש לEri Nobuchika?

animato

New member
יש לה דיסק 1

מה ז"א אנג'לה אקי לא יפנית? היא זמרת יפנית ששרה ביפנית אמנם אמא שלה אמריקאית-איטלקית, אבל אבא שלה יפני לגמרי

pusher

New member
ברוכה הבאה!!!

שירים של היקארו אפשר באימיול(אסור לדבר על הורדות אני יודעת,מה לעשות
),או ב-you tube

למעלה