חדשה
שלום !

TheSegal

New member
חדשה ../images/Emo13.gif שלום !

היי, אני עדי ואני קוראת קצת בפורום... ממעט השירים שאני מכירה כולם מתוך אנימות ומאחר ואני כל כך נהנית מהמוזיקה החלטתי להכיר להתעמק בה יותר. אפשר בכלל להשיג דיסקים של אמנים יפנים בארץ? או שאתם מזמינים מחו"ל? אם אפשר לקבל המלצות למוזיקה, הכיוון שלי הוא רוק וקצת פופ... דוגמאות לשירים שאני מאוד אוהבת (מתוך אנימות כמובן) the real folk blues - מתוך קאובוי ביבופ ובכלל אהבתי את הפסקול גם הפסקול של סמוראי צ'אמפלו הפסקול של FMA witch hunter robin אז אם מישהו מכיר ויכול לתת לי כיוון אני אשמח
ועוד שאלה... יש בלוז יפני????? תודה!

sonaku

New member
שלום~

היי,אני ים. ואני גם קוראת קצת בפורום XD המ,בעיקרון יש 2 חנויות שמזמינות דיסקים ביפנית לארץ,שזה אוטאקו והUFO. הזמנה מחו''ל עולה יותר (משלוח וכל החרא הזה~) אבל ככה את יודעת בוודאות שזה הדיסק המקורי ולא מיובא מסין/טיוואן וכו' רוב הפסקולים מתוך האנימות הן פופ-רוק שכזה ולא רוק בלבד. המלצות זה לפי סגנון אבל בכלליות האמנים שזכו אצלנו באוסקר הם הטובים ביותר. D:

sonaku

New member
אה,ויש בלוז יפני.

איך קוראים לה? אהאה..שכחתי. ~_~

oracle

New member
הו ברוכה הבאה!! ^_^ ../images/Emo24.gif

אנחנו מ-א-ד אוהבים סמויים שהופכים גלויים.. P= וגם, מה ש-sonaku אמרה~~ חוץ מזה שהזוכים באוסקר הם לא בהכרח הכי טובים, אלא פשוט הכי פופולריים בקרב חברי הפורום... ^^ כאילו, חלק מהם באמת הכי טובים, אבל לטעמי לא כולם.. לפי השירים שכתבת שאת אוהבת נראה לי שתאהבי גם את שירי הפתיחה/סיום של בליץ'~

למעלה