חדשה :)

karyn

New member
חדשה :)../images/Emo210.gif

טוב אני כבר צופה באנימות שנתיים ותמיד אהבתי את השירים של הנאימות ובנתיים בפליליסט שלי היו רק שירי פתיחה/סיום של אנימות אבל בזמן האחרון שאני מגלה זמרות שלא קשורות לאנימות כמו KOTOKO AI AOUTUSKA-איך שלא כותבים -^^- ועכשיו יש לי שאלה בקשר ל-tommy february6 ול-tommy heavenly6 לא הבנתי הן תאומות? אותה אחת? ו אם מישהו יכול להמליץ לי על זמר/ת להקה טובה בסגנון שלהן אני ישמח D:

nadav1232

New member
ברוכה הבאה ^_^!

Tommy heavenly6 היא הזמרת ו - Tommy february6 זה השם של האלבום הראשון שלה ^^. ממ אבל איזה סגנון את רוצה שנמליץ לך? על ג'יי פופ או ג'יי רוק? ^_^

karyn

New member
אה הבנתי!../images/Emo210.gif

אמממ איזה זמר אתה הכי אוהב? ^.^ תמליץ לי עליו אני פתוחה לכול סוגי המוזיקה D=

nadav1232

New member
^^

זמרים אני לא ממש אוהב אבל זמרות כן ^_^ הממ יש המון XD אבל הנה הזמרות הכי אהובות עליי שאני ממש ממליץ: BoA ayumi hamasaki Koda Kumi ai otsuka hitomi Utada Hikaru Hitomi Shimatani Nami Tamaki .melody JYONGRI yuna ito Namie Amuro Mika Nakashima Tomiko Van ויש עוד הרבה ^^ XD

karyn

New member
הוו כול כך הרבה? D:../images/Emo210.gif

BOA מוכרת לי מאינויאשה!!!

karyn

New member
אוקיי אחרי שהשגתי כמה שירים שלהם../images/Emo210.gif

כולם אחד אחד מושמלים
במיוחד נאמי טאמקי

Omer Kun

New member
לא לא ^^'

זאת אותה הזמרת אבל יש הבדל בין Tommy february6 ל- Tommy heavenly6. נמנמנמ איך אני אסביר את זה... לTommy february6 יש שירים שם יותר פופ קיטצ'י כזה... Tommy heavenly6 מוציאה שירים שהם יותר פופ רוקיסטי ומגניב כזה P: אני ממש אוהב את heavenly.... לfebruary אני לא ממש מתחבר :X וכותבים Ai Otsuka. היא הזמרת האהובה עלי :} כמעט שכחתי, ברוכה הבאה =]

oracle

New member
ברוכה הבאה!! ../images/Emo140.gif

הסגנון שאני אוהבת קצת שונה אז אין לי המלצות, סורי... תהני~~ ^_^

מ א י י ק

New member
ברוכה הבאה../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif../images/Emo19.gif

אני מיכאל =] השתלבות נעימה ומהירה
ענו לך בקשר ל-tommy ^__^ אם את רוצה זמר מעולה, זה Gackt
,הוא הזמר הכי טוב שאני מכיר,אין עליו =] הוא ממש ממש מוכשר ומוצלח, יש לו קול מיוחד ודיסקים שפשוט מתמכרים אלייהם,כמו לכל שיר יפני
מקווה שתהני בפורום

sonaku

New member
שלום! ^^ *מנסה להיות מקורית*

ברוכה הבאה~! DDDDDDD: ו..זהו..XDD

karyn

New member
XDDD לשון זה לא הצד החזק שלי ../images/Emo11.gif../images/Emo210.gif

ברוכה הבאה^___^

אני נוגה ואני בת 13~ אוטסקה איי היא הזמרת האהובה עליי^^ ו...אממ...היא ו-Kotoko כן קשורות לאנימה,השיר Kuroge Wagyuu Joshio Tanyaki 680 Yen של Otsuka Ai הוא השיר סיום של האנימה Black jack ולפי מה שאני זוכרת Kotoko שרה כמה שירים בכל מני אנימות (וגם גיליתי ששיר ממש חמוד ששמעתי הוא שלה ושהוא בעצם פתיח של משחק הנטאיX_X ) כרגע נזכרתי במשהו! פגשתי באוטאקו לפני דיי הרבה זמן מישהי שקוראים לה קרין, יכל להיות שזו הייתה את?O:

karyn

New member
יכול להיות הקארין הזאת הייתה גבוהה? D:../images/Emo210.gif

למעלה