חדשה

garfan

New member
חדשה../images/Emo72.gif

הי כולם אני חדשה. סתם רציתי להכיר את עצמי. אני סטודנטית בת 26 (ואם כל הסטודנטים יקפצו... אני אשקול קפיצה בחיוב), ותכננתי לנסוע לאירלנד השנה בקיץ , ואפילו פתחתי בשביל זה תכנית חסכון (אבל הפיטורין ביטלו את התכנית ועכשיו אני מקבצת נדבות). החלום הוא להגיע לאירלנד מתישהו לפני גיל 30 להרבה זמן כדי לפצות על חסך של חיים שלמים. אני חושבת שנולדתי במקום הלא נכון... מכל מקום, אהלן =) וסליחה על הנאום יומקסים

thesheep

New member
קפצתי

גם בן 26 עם תוכנית חסכון מוגבלת וכמעט מינוס בגלל כלי נגינה איריים מרובים (מדי). מקווה שתצליחי להגשים אם את החלום... אגב, מה את מגדירה "הרבה זמן"? אני מקווה שאת מתכננת להיות רוטשילד או שיש לך אזרחות אירופאית אחרת תמצאי את עצמך חוזרת הביתה מרוששת מהר מאד.. :)

garfan

New member
יוווו

גם אני רוצה כלי נגינה... אתה מנגן? עכשיו אני ממש רוצה לשמוע... הרבה זמן=מינימום חודש מקסימום עד הגלגול הבא. אחותי, שמכירה אותי טוב מכולם הייתה שם, ואמרה לי שאם הייתי נוסעת אין סיכוי שהייתי חוזרת. אני חושבת שהיא צודקת. אני חושבת שבאחד מהגלגולים שלי הייתי חתול שמן של איזה אציל באירלנד. (סתם)

thesheep

New member
חתול שמן אצל אציל?

אין לך ממש דרישות גבוהות אה? :) קרוב לודאי שהייתי חמתן (Piper) פרטי של אציל או שיכור מקומי. קרוב לודאי שיכור מקומי. או אולי פייפר שיכור מקומי. כן, נראה לי.

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifלי אמרו פעם שהייתי ינשוף../images/Emo119.gif

למרות שחברה טובה פעם אמרה שכנראה הייתי איכרה באנגליה של ימי הביניים....
סתם אם ככה כבר מדברים על גלגולים קודמים..... וכמובן המורה לספרות אמרה לי בתגובה לנושא של הינשוף שאם כבר אז הייתי תנשמת...

מקווה שתגשימי

אני הייתי באירלנד בדיוק בגיל 26 (לפני שנה), בזמן המונדיאל. הסתובבתי בכפרים, ישבתי איתם בפאבים, ושתינו לשוכרה כשכמה זקנים מנגנים מוזיקה אירית. :)

למעלה