חדשה!!

שוצאן

New member
חדשה!!

סוף סוף מצאתי את הפורום הזה;] ואני כל כך מאושרת;~; אני בתאל ואני בת 13 [עוד חודש משו 14
] ובזמן האחרון גיליתי מלא להקות רוק יפניות שלא ידעתי על קיומן;~; ובישבילי הן חדשות! אחת מהן היא מליס מיזר...ואז גיליתי שהם מפורקים מישו יודע את הסיבה להיתפרקות שלהם?

sonaku

New member
במשך כבר 6 שנים,לא?

רגע,יותר. אבל אני זוכרת שהם היו בפעילים בשנת 2000..7 שנים? אראראר מתמטיקהXD

oracle

New member
../images/Emo26.gif ברוכה הבאה!! ../images/Emo140.gif

בקשר למאליס, זה מורכב... זה התחיל בזה שגאקט עזב אבל זה לא היה נורא כל כך כי מצאו לו מחליף ממש טוב (קלאהא), אבל כמה חודשים אחרי זה קאמי, המתופף המהמם (R.I.P), נפטר משבץ מוח לא ברור... אז הם נשארו ארבעה והחליטו לא להביא מתופף שיחליף את קאמי, כי איך אפשר ;; אבל הסידור הזה לא החזיק כל כך מעמד ומהר מאד הם פרשו לקריירות סולו/להקות אחרות - מאנה הקים את מואה די מואה, קוזי הקים להקה שאני לא זוכרת את שמה, יו~קי נעלם באפילה וקלאהא פתח בקיירת סולו עתובה שלא הצליחה להמריא לשום מקום... זהו ^_^ תהני

oracle

New member
הו העילגות~~ ><

בקיירת סולו עתובה = בקריירת סולו עצובה

innocence

New member
זה התחיל אפילו לפני כן...

עם טטסו, אבל הוא לא חשוב בכלל:)

oracle

New member
אה, לא... ../images/Emo13.gif

אני התייחסתי רק לתהליך ההתפרקות האיטי שהם עברו.. ולמתי הוא התחיל~ אחרי טטסו הם לא היו בכלל בכיוון התפרקות כי הם נהנו מההצלחה המטאורית עם גאקט כסולן, מה עוד שהם לא סבלו אז ממיתות טראגיות של חברי להקה *מאקברית*

oracle

New member
כן.

LOL חוץ מויז'ואל מהמם לא היה בו כלום, מה לעשות?

sonaku

New member
יש לו קול משגע והשירים איתו ממש טובים וממכרים

איי לאב טטסו ;;

Nurmidor

New member
קוזי הצטרף להרכב eve of destiny

יחד עם הארוהיקו אש, ובמקביל התחיל בקריירת סולו (הטובה מבין כל קריירות הסולו של שאר פליטי מאליס לדעתי)

innocence

New member
הכי טובה...?

לקוזי יש מעט מאוד שירים טובים בסולו שלו... אין ספק שגאקט לגמרי ניצח בקריירת סולו.

sonaku

New member
זה יותר עיניין של טעם וריח אבל,

צודקת גאקט בהחלט הכי הצליח מכל פליטי מאליס... (כי הוא עושה המוןןן פאנסרביס >< אראראר זה לא פסדר)

Nurmidor

New member
מבחינה מוזיקלית אני עדיין מעדיפה את קוזי

מעט מאוד שירים טובים? יותר כמו שני אלבומים ושלושה סינגלים של שירים טובים 8DD לא אמרתי שגאקט רע..

innocence

New member
אני אישית לא אהבתי..

יש לו פשוט כמה שירים כל כך מוזרים שאתה כזה... WTF??? אבל בסדר. נסלח לו כי הוא כל כך יפה *_*

למעלה