חדשה....

SHANI T

New member
חדשה....

היי..קוראים לי שני..אני חדשה פה... בת 20 וקצת... התחלתי לראות GG רק לפני 4 או 5 ימים וסיימתי את כל הפרקים ששודרו עד היום בארה"ב (פרק 22 בעונה ה2)... מקווה להשתלב...

jasika siton

New member
ברוכה הבאה,

גם אני חדשה פה, רק כמה ימים :) ג'סיקה, עוד מעט 17.

Keren 104

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

אני קרן

Maayang4

New member
ברוכה הבאה

אני מעיין והספקת את הכול לראות ממש מהר..חח

ברוכה הבאה!../images/Emo13.gif

רונית,מהדרום. 18,עוד חודש וחצי מסיימת יב'(לא רלוונטי אבל זה כיף להזכיר לעצמי
) השתלבות נעימה

RayoDeLuz

New member
תאמיני לי תנצלי כל רגע של יב'...

את תגעגעי לתקופה הזאת..
מניסיון ><

אומרים לי את זה הרבה..

אבל אני בטוחה שלתקופה הזו של כל הבגרויות והחפירות.. אני יודעת שאני לא אתגעגע!! די ברור לי שאני אתגעגע לשכבה הסטלנית שלי...

RayoDeLuz

New member
לא רק זה..

לשגרה הזאת של לקום בבוקר וללכת לבית ספר...
כאילו אני אישית סיימתי תיכון לפני שנה בערך.. וכשאני מדי פעם הולכת לבקר את התיכון שהייתי בו, הכל נראה מוזר.. אני לא מרגישה כבר שייכת לשם.. למרות שעברה פחות משנה.. ><

jasika siton

New member
גם לדעתי זה יהיה ככה,

כאילו, לי נשארה עוד שנה ( כיתה י'א ) אבל לפעמים אני הולכת ליסודי שלי, סתם עוברת שם או משהו ואני מרגישה כל כך לא קשורה לשם. גמאני מתה לסיים כבר את התיכון עם כל הבגרויות וזה, אבל מצד שני תחשבי שתסיימי את י"ב אז זהו, כאילו את פאקינג יוצאת לעולם בלי מסגרת מסודרת, בלי כלום.. לדעתי צריך לנצל כל רגע ורגע בתיכון :)

RayoDeLuz

New member
חח בדיוק..

אומנם אני לא ביקרתי את היסודי שלי כבר למעלה מ4 שנים [אני חיה בחו"ל ואת היסודי סיימתי בישראל] אבל את התיכון כן סיימתי בחו"ל ולכן יש לי אפשרות לבקר שם.. וזה הרגיש כ"כ שונה... אין את המסגרת אחרי יב'.. צבא זה לא אותו דבר.. ואחרי צבא באה אונ' או מכללה או עבודה.. זה לא אותו דבר בכלל חח...

למעלה