חדשה

rinani

New member
חדשה

אני רנה ואני בת 16 הדבר שהכי מטריד אותי ביחס של בנים בנות כרגע זה העניין של הצבא הוויכוח האין סופי שלי עם כל בן אדם שני אני אשמח לדעת מה אתם חושבים בעניין... זה בסדר לפי דעתכם שלבנות למשל אין רעיון אישי בגלל שהצבא לא מעוניין בבנוטת קרביות אלא עם כן היא מבקשת לבנים ישר יש רעיון עם הם רוצים או לא? האם זה בסדר שבנות לא יכולות לשרת בקרבי (אני מודעת לעניין שי עכשיו בנות בקרבי אבל לא כולן והאם זה בסדר שבנות משרתות בצבא רק שנתיים ובנים שלוש? אתם מוזמנים להגיב ולענות על השאלות ובכלל דבר על הנושא כי מעניין אותי לדעת ה אחרים חושבים על זה!

מיטללל

New member
זה לא בסדר

אבל זה עניין של כוח אדם וצמצום זמנים... מסיבות פיזיות וגופניות חייבים שיהיו בנים בקרבי. מסיבות בטחוניות חייבים שכל הבנים בעלי פרופיל 97 יתגייסו לקרבי. מאותן סיבות אותה חובה לא קיימת כלפי נשים. רוב הבנות לא רוצות להיות לשרת שירות קרבי (ולכן אין סיבה לתת להן ראיון אישי) מי שרוצה לשרת בקרבי או רוצה לקבל ראיון, מבקשת ומקבלת. בעניין שנתיים ושלוש... לי אישית זה לא מפריע
אבל שוב זה בגלל שרוב הבנות לא הולכות לשירות קרבי. ואין להם מה לעשות אתנו שלוש שנים... (שיו. שהבנות ממתגייסים לא יראו מה כתבתי פה... אמאלה)

למעלה