חדשות הישרדות 19.5.07 עלול להכיל

yuvallavin

New member
חדשות הישרדות 19.5.07 עלול להכיל ../images/Emo58.gif

שלום לכולם, אני חדש פה ובתור אחד שעובר על אתרי החדשות של הישרדות בחו"ל וקורא כמעט הכל שקשור ל"הישרדות" אעביר לכם פעם בכמה זמן את החדשות העיקריות.
בראיון לאחר הגמר רואיין ג'ף פרובסט במספר אמצעי תקשורת ואמר (לסיכום) את הדברים הבאים: "לא שמתי לב לארל בשליש הראשון של העונה (עד פרק 4 בערך). לא חשבתי שינצח." "יאו-מן גרם לי לחייך רוב העונה, הוא היה מדהים בתחרות המבוך (פיינל 5) אבל אין לי סימפטיה אליו שעשה את העסקה עo דרימז." "תחרות המבוך ארכה במציאות 40(!) דקות." *תוכנית הגמר העונה הייתה תוכנית הגמר גם הרייטינג הנמוך בתולדות הישרדות אך עדיין דורגה בטופ 12 של אותו שבוע. *ממוצע הרייטינג של כל תוכנית היה 5.4% שזה 15.7 מליון צופים. התוכנית בירידת רייטינג מתמדת. *מארק ברונט חתם חוזה שידור/הפקה של הישרדות עד סוף 2008 - הישרדות 18. *זוכה הישרדות 13- יול - לא נגע עדיין בכסף שלו והוא מתמקד בקמפיינים להעלאת מודעות למחלות שונות. חדשות הישרדות סין: *הישרדות סין יערך סמוך לעיירה שמה Jiangxi בדרום מזרח סין סמוך לשתי נהרות Yangtze ו-Gan וגם אגם Poyang (אגב - אחלה שמות לטרייב'ז) *הישרדות סין תהיה התוכנית האמריקאית הראשונה שמצולמת כולה בסין. *התוכנית תצולם בחודש יולי בה ממוצע הטמפרטורות 28 מעלות צלזיוס וגשם קל לסירוגין. *הפקת התוכנית כבר צמצמה את נבחני העונה לפחות מ800 איש, שיעברו ראיונות אישיים נוספים ויצטמצמו ל48 ומשם ל16\18\20. עד כאן להפעם

NamelessGirl

New member
../images/Emo58.gifנורא הצחיק אותי

המשפט "הישרדות סין תהיה התוכנית האמריקאית הראשונה שמצולמת כולה בסין", אמרו אותו כבר בפרומו שהראו בגמר.. וזה כאילו...אז מה..אני בטוחה שאפשר להגיד את זה על רוב העונות של השרדות..מה כל כך מיוחד עכשיו? גם העונה של פיג'י בטח הייתה התוכנית האמריקאית הראשונה שמצולמת כולה בפיג'י והעונה של פלאו הייתה התוכנית האמריקאית הראשונה שמצולמת כולה בפלאו והעונה של ונואטו הייתה התוכנית האמריקאית הראשונה שמצולמת כולה בונואטו וכו'. לא? ואני גם לא מבינה איך עד סוף 2008 זה יהיה הישרדות 18.. כי יש שתי עונות בשנה תמיד, אחת שמתחילה בספטמבר ואחת שמתחילה בפברואר-מרץ. אז אם העונה האחרונה הייתה 14, אז 15 אמורה להתחיל בספטמבר 2007 ואז 16 אמורה להתחיל בפברואר 2008 ואז 17 אמורה להתחיל בספטמבר 2008...וזה סוף 2008, אז זה יוצא השרדות 17 לא 18

yuvallavin

New member
צודקת אבל... ../images/Emo58.gif +שמועה

התוכנית של פברואר מצולמת חודשיים-שלושה לפניי ככה שתהיה הישרדות 18. ובקשר לזה שהתוכנית היא האמריקאית הראשונה בסין - יש שם קצת יותר תושבים מוונואטו וכו'... היא מדינה "קצת" יותר מתורבתת ובגלל שהיא מדינה קומוניסטית ולא ממש דמוקרטית והיחסים הדיפלומטים שלה עם ארה"ב לא משהו - זה הופך את זה לקצת יותר מיוחד. אבל כן... זה קצת מצחיק כי איזו תוכנית טלוויזיה יכולים לצלם מחוץ לארה"ב למשך עונה שלמה חוץ מהישרדות או תוכנית כמו LOST? ואגב, קראתי שמועה שהישרדות 3 (אפריקה) אמור היה להיות בירדן (!?!?) אבל הרעיון בוטל בגלל אירועי 9\11

Euroziv

New member
עונה 4 הייתה אמורה להיות בירדן

ובגלל 11 בספטמבר זה שונה למרקסס

yuvallavin

New member
קראתי את זה מזמן...

לא זכרתי אם זה 4 או 3 :) קראתי שבהתחלה הם רצו לעשות "השירדות מיצריים" אבל כשהלכו לחוף המיועד היה שם חם מדיי וחששו מהתייבשויות או משהו כזה ואז הם העדיפו את ירדן. אבל זה עדיין אל נראה לי אמיתי במיוחד... ירדן היא לא המקום הכי אקזוטי שיש...

NamelessGirl

New member
../images/Emo58.gifאממ בעיקרון

יש גם את המירוץ למליון אבל חוץ מזה באמת נראה לי שזהו חח באמת?? טוב אבל בתכלס הלוקיישן די דומה..מדבר זה מדבר. אבל עדיין נראה לי שבאפריקה זה יצא יותר יפה ממה שזה היה יוצא בירדן בגלל ששיחקו חזק בעונה הזאת על כל הקטע של האיידס ובמיוחד של הילדים עם האיידס וזה היה נורא יפה..

Edge51

New member
../images/Emo45.gifטנקס

הבטיחו לנו בינתיים עד הישרדות 18...נחמד.

נחכה ונראה.

לבינתיים הריטינג יורד כי הסדרות נהיות פחות טובות מהעונות הקודמות. בטח באולסטאר זה יעלה שוב.

למעלה