חדשות מעולות!!!!

yaarasta

New member
חדשות מעולות!!!! ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

מי מכם זוכר את "פסטיבל ארץ המכתשים"? הפסטיבל נערך במצפה רמון בסוף ספטמבר האחרון, הופיעו בוא (בין הייתר): ברכיה, שוטי הנבואה, טראבין, סיירה טיירה,צמח ומעגל התמותפפים, איאם, הברירה הטבעית, ראסטה ליון ועוד חברים טובים מסצינת הרגאיי ומוסיקת העולם. מי מכם יודע באמת מה עמד מאחוריו? ובכן, הנה כתבה שקראתי היום בבוקר בעיתון "ידיעות אחרונות":
נצחונו של הטבע
"ניצחון לירוקים נגד התכנית להקים מחצבת פוספטים בנגב. כ-14 אלף איש התנגדו להקמת מחצבה באזור 'ארץ בראשית', ואתמול קיבלה הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה במחוז הדרום את עמדתם. את המאבק הובילה החברה להגנת הטבע. מדובר באזור שבו נמצאות דרך הבשמים וארץ המכתשים שהוכרו כאתרי מורשת עולמיים על-ידי אונסק"ו" כמה יפה לראות שכל מה שיהונתן והחבר'ה מהדרום עמלו עבורו, ללא מטרות רווח בכלל, התגשם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BIG UP! את הכתבה הכין עמיר בן-דוד לידיעות אחרונות. -יער DiZasTa pon BaByLoN

../images/Emo13.gif איזה יופי!!!

חח דרך הבשמים הזו, מזכירה לי שיום לפני שהתחיל הפסטיבל- אני וחבר מרוב סאטלה הלכנו שם לאיבוד, יאנו פנינו ימינה במקום שמאלה, וואי ועד שהבנו איפה אנחנו ואיפה אנחנו אמורים להיות-- זה היה הזוי תחת!! יום נעים מלא בסאטלות!!! יאה!!! -כשף!

noa08128

New member
הוו היה מעולה ../images/Emo23.gif

אני שמחה שהטרה של הפסטיבל הצליחה
יש אפשרות להעלות את הכתבה?

idk

New member
כל הכבוד!

והפסטיבל הולך להיות עוד הפעם בשנה הקרובה נכון?

למעלה